a gdzie jest forum o samej firmie gowork??

tylko ze komorka jest na "tak taka" hehehe i za miesiac bedzie druga  - przekret na bank

0 / 0

Słuchaj kolego, cos czuje tu jakiś przekręt niiby dajesz pracę, telefon komórkowy, jeśli nie masz licencji na pośrednictwo pracy to jest to nielegalne, zgłoszę na Policję twoją komórkę, niech cię sprawdzą.

0 / 0

hmmm co to za oglszenie... wesze podstep

0 / 0

kto zna jezyk angielski praca w norwegi tel.660-70-30-41

0 / 0

zgadzam sie juniorem w pelni, bajdulenie hehehe

0 / 0

no jasne chyba zarabiają ale 12 rubli albo kun albo rumuńskich koron ja byłem w uk pracowałem w ekskluzywnym hotelu  na wyspie w burghisland i recepcjonista zarabiala max 7 funciakow wiec takie bajki to mi mozesz mowic do poduszki:-) no chyba ze naogladales sie jeszcze pokojowki na manhattanie no to tak bo w hiltonie albo w sheratonie zarobisz tyle hehe

0 / 0

wcale nie...recepcjonistki zarabiaja nawet do 12 funtow na godzine..zalezy gdzie szukasz i jak z angielskim i doswiadczeniem :P

0 / 0

Wiola powodzenia zarabiac 8 Funtow na godzinne hehe chyba ze jestes kierowca ciezarowki albo dobry murarzem hehe

0 / 0

Ja pracuje w Anglii, chetnie bym Ci doradzil jakis dobry kontakt, ale stary w Anglii wszystko sie szybko dzieje, jednego dnia masz prace, a drugiego moze sie okazac ze juz niemasz pracy, bo niepotrzeba ludzi i fabryka redukuje zatrudnienie przez ludzi pracujacych w agencji. I znowu musisz czekac<br /> Zdecydowanie radze duze miasta Liverpol, Chelsy, Manchester podobno w Glasgow jest nawet spoko. I chodzic od agencji do agencji sie rejestrowac.

0 / 0

Jakbym miala jakis dobry kontakt w anglii to bym nie czytala tego forum, tylko pracowala za 8 funtow na godzine i patrzyla jak mi kasssssssa na koncie rosnie hehe

0 / 0

hehe tez bym sie chetnie czegos dowiedzial o tej firmie bo mysle nad wyjazdem z nimi, a nie ma to jak informacja z pierwszej reki. <br /> Znacie jakis dobry kontakt w Anglii? Jak cos dajcie znac

0 / 0

Też jestem ciekawy. Piszcie to się dowiemy.

0 / 0

Czy ktos jechał juz z go work jak bylo czekam na opinie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...