odnosnie firmy GoWork

jezu ludzie byliscie w crew?to dziura full polakow ..dobre miejsce na wzorowa wegetacje-praca dom prac dom itd,,pozniej dojda wystrzalowe imprezki o le o le o le...uwaga to na pewno polacy...spadamy na druga strone :)kumacie..takie miejsca upadlaja czlowieka zwlaszca slabszychh...ok jak juz musicie jedziem tam ale nie robcie taakiej siary :(sorry ale takie sa realia w 80%

0 / 0

Hej Ja też chciałabym pracować w Crewe ale nie znalazłam na GoWork zadnej oferty z tej części Anglii? W jaki sposób znalazłeś tą ofertę.? Dzieki za wszelskie informacje Pozdrowienia z Polski

0 / 0

Zamierzam wyjechać  z  biura   Gowork  czy  moglabyś  mi powiedzieć  na  jakie  zarobki  mogę  liczyć  i czy będzie  mnie  stać  na  utrzymanie  i  odlożenie  okolo  5000zl  na  miesiąc  pozdrawiam

0 / 0

Jakiego kraju dotycza wasze oferty pracy przy taśmie produkcyjnej?? tez interesuje się tym tematem :spotkałam sie z anglią i hiszpanią (nie znalazłam nic w tym portalu) a może macie jakieś inne źródła szczególnie dla pracy dla grupy zorganizowanej (4 osoby).  Zdaje sobie sprawe że praca jest może nie za ciekawa, ale chyba nie trzeba miec atletycznych predyspozycji?? dzięki za info marcelina_6@interia.pl

0 / 0

Witam! Jeśli mozna spytac, to co robisz w Crewe. Wlasnie otrzymale oferte pracy z gowork w crewe. Dziekuje.

0 / 0

ja tez polecam biuro GoWork -dobre sprawdzone, nie musisz sie stresować czy znajdziesz prace czy nie, szeroka oferta prac

0 / 0

Tez mialem ta oferte, przedstawili mi ja, tam sie zarabia ok. 5,50 na godzine i pracujesz przy tasmie. Nic rewelacyjnego. ja pojechalem na wlasna reke i pracuje w Liverpolu

0 / 0

ale czy napewno? i ile tam sie da sie zarobic

0 / 0

A możesz napisać dokładnie jaką pracę wykonujesz, jakie są zarobki i warunki mieszkaniowe?

0 / 0

W tym biurze znalazłem ofertę która mi odpowiadała I tak wylądowałem w Anglii jutro mija 4 miesiąc jak pracuje,ja i na pewno nie tylko ja jestem zadowolony z tego biura,jezeli dają ofertę to na pewno jest ona pewna, i profesjonalnie załatwiona, Ja z nich jestem bardzo zadowolony.pozdrawiam z Crewe:)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...