konkurs na najlepszych kochankow w europie

Zal wam tyłki ściska i tyle...Różnica między kobietą wyzwoloną a k...wą jest równie wielka jak między pracownikiem a niewolnikiem; ciemnota, dla której seks jest złem bo to grzech - i na tym kończy się lista waszych argumentów. Dziwicie się, że Niemcy czy Anglicy mają nas za zacofany naród, a wiedzę o seksie czerpiecie z katechizmów, nazywacie dz..ką każdą kobietę, która miała w życiu więcej niż jednego faceta, jednocześnie samemu notując kolejne "zaliczenia". Żal...

0 / 0

kuba - 2007-03-09 11:05:37a zal czytac cos takiego, a niemyslalaass o tym zeby wykorzystac swoje nimfomanskie sklonnosci i zostac prostytutka, przeciez dobrze zarabiaja????Wiec mialabys polaczenie tego i tego. A pytam naprawde bardzo powaznie, bez zadnej ironi i nasmiewywania sie. dzieki za szczera odpowiedzGG 2859752

0 / 0

Obrzydzenie bierze czytać takie opowieści.Najgorsze jest to,że właśnie tak postrzegane są wszystkie polki.To jest niestety choroba.Jak tu powiedzieć,że polacy to katolicki naród?Straszny wstyd!!!!!!

0 / 0

naprawde az zal czytac co tam piszecie !!! tragedia ludzie

0 / 0

Szkoda że polki tak pokazują się w Europie, ale to dla nas facetów jest lekcja do przejścia, ocenę wystawią następne pokolenia, puki co pokażmy że my 20-latki jesteśmy lepsi od naszych rodziców!!! Pozdrawiam mężczyzn z zasadami

0 / 0

Widze ze Polki znaja wszystkie rasy i nacje:) Tak dalej a juz niedługo nie będzie pieknych Polek. A moze to i lepiej przynajmniej nie bedzie wstydu. Choc troche to przykre iz to Polska stala sie [usunięte przez moderatora] Europy.

0 / 0

Kasiulek, powiedz sczerze tak mocno Cie to kreci i czy to wszystko prawda? Artur [usunięte przez moderatora] moze?

0 / 0

Hej! Bardzo fajny podlad na zycie. Ja jestem Polakiem i mam podobne o dziwo spojrzenie na zycie i chcialbym sprobowac z kazda mascia. Powodzenia! [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Powiem jedno do wszystkis sypiacych sie, jesli siebie nie szanujesz nie dziw sie ze jestes traktowana jak szmata... Ogolnie RESPECT dla dziewczyn ktore maja swoje zasady nawet za granica... Kasiulek heh strasznie kreca mnie  ciemni faceci, nie wiem jakos tak wyszlo... roznica jest taka ze oni sa moimi przyjaciolmi, i moge spotykac sie z nimi 24/h bo szanujemy siebie a ty co masz dziewczyno?? Jedna noc i kila he he niech cie w koncu jakis porzadnie wypierdoli zebys sie posrala moze ci przejdzie

0 / 0

Droga Aniu1 Nie testowałem tych nacji,ale znam te dziewczyny ze wschodu. Urodę maja o niebo lepszą od polek, nie tak łatwo je zdobyć .przynajmniej te ktore poznalem ,maja zsady,szukają prawdziwych uczuć. I nie zaliczalem ich wcale.Maja swoją klasę!Sa też na pewno inne ,owszem. Ale ta zdzira co z murzynami doprowadziła mnie do furii. Taką to tylko ...ona liczy na bycie matką polką, idiotka łudzi się ,że znajdzie kogos!! Niech padnie na Hiva w tej Anglii!! Takiej paskudy to w życiu nie spotkałem! Skąd ona się wzięła, kim jest jej matka? Może taka sama? Pokolenie JPII....!!!!!

0 / 0

Kasiulek...nie mowi sie "Murzyni" ale Ty tego nigdy nie zrozumiesz. jesli ci mezczyzni byli z Afryki to powinnas napisac "Afrykanczycy", wiesz? A jesli nie wiesz skad pochodzili (np z USA lub z Francji) to po prosru uzywaj terminu "Czarni", odpowiednik "Black men"..tak jak o bialych mowi sie "Biali". Czarni NIE SA NAPALENI na "biale laski" jak to napisalas...Po prostu niektorzy czarni faceci idac do klubu poluja na latwy sex--a taki zapewnisz wlasnie TY, Kasiulek lub inna Polka Asia czy Basia, oraz inne "biale laski", np Angielki czy Litwinki. CO do preferencji, wiekszosc Czarnych preferuje afrykanskie kobiety lub Czarne laski (a nie takie "biale laksi" jak Ty z plaksim tylkiem)..Czarni preferuja swoje kobiety gdyz sa one piekne, maja cudowne ciala- slicznie wyrzezbione pupy, wypukle i sexowne jak J.Lo (wlansie, niektore Latynoski takie jak Lopez maja duze pupy takie jak Afrykanki)...Poza tym, wiekszosc Czarnych woli swoje kobiety nie tylko w roli zmyslowych kochanek ale takze jako soulmates, przyszlych zon, dziewczyn czy narzeczonych..Uwierz mi Kasiulek, zalosne stworzonko, nie opowiadaj takich bzdur. Sa oczywiscie wyjatki wsrod Czarnych ktorzy preferuja Europejki lub Azjatki...tak samo jak niektorzy mezcyzni europejscy preferuja ciemnoskore kobiety (np Robert de Niro, David Bowie).. Posluchaj Kasiulek...Ci Czarni mezczyzni ktorych zaliczylas naprawde NIE BYLI NA CIEBIE napaleni bo jestes "biala laska", byli napaleni bo bylas latwym miesem, byli po prostu mlodzi i chcieli sexu a Czarne kobiety tak latwo by im nie daly (po poznaniu w klubie) w przeciwnienstwie do bialych kobiet...   Wiem wszystko na ten temat Kasiulek, jestem dumna piekna mieszanka- pol-Polka i pol-Hiszpanka, bardziej celebrujaca moja polskosc gdyz wychowalam sie w Polsce....jestem od lat w zwiazku z Afrykanczykiem tak samo dumnym i pieknym jak ja, oraz swiatowym (aha, i mam duzy wypukly tyleczek :) Zazdrosna?   Wiem na 100% ze WIEKSZOSC Czarnych mezczyzn woli Czarne kobiety,potem Latynoski. Pozdrawiam i ..powodzenia z "wielkimi ptakami", oni sie z Ciebie smieja panienko!

0 / 0

Tak naprawde To puszczaja sie Brzydkie laski, ktore sa niczym w Polsce a jak wyjada za granice to sie czuja jak krolewny i mysla ze sa ladne bo je stuka jakis murzyn.Znam wiele takich dziewczyn. Popatrz w lustro pasztecie i pomysl ze w Polsce pies z kulawa noga by cie nie tknal.

0 / 0

ja sie poplakalem ze smiechu :D

0 / 0

wydaje mi się kasiulek ,że raczej nie bujasz,choc oczywiscie pewności nie ma( bo to tylko NET ).Załosne jest to,ze się tak obnosisz z tymi wyskokami,.Załosne bo sądzę ,ze zdajesz sobie sprawę z tego że dla "polskich  tradycjonalistów z wartosciami" to szokujące- to ZŁE.Próbujesz znalezc widownię, słuchaczy.Masz ich-nie wazne czy za czy przeciw.Rozkrecilas forum.To z kolei daje tobie motywacje i pewnie czerpiesz z tego poparcie na twoje dzialania. Miło wiedziec ze sa dziewczyny ktore sie tobie przeciwstawiaja. Zachowujesz sie jak dziwka-cos wiem o pracy takich kobiet-wiekszosc konczy u psychologa.pomysl o tym...Nie zbudujesz w przyszłosci domu z polskim frajerem.Sumienie sie odezwie................................jesli okazesz sie miekką kobietą z natury,to zwarjujesz i dziekanka, a twarde kobiety ( harde )koncza z soba...

0 / 0

Witam buraczane polskie ryjki :)) widze ze wam żal d... ściska, że tak piszecie, no cóż, żaden z was nie potafi wyrwać hinduski, azjatki, murzynki czy angielki więc wam żal że polska dziewczyna ma takie powodzenie i taka jest prawda. Zadna na was nie spojrzy poza tymi biednymi polkami, ale widzicie co sie dzieje, wiekszość z tych które tu przyjechały robia to samo co ja...próbują zycia, innych kolorów, smaku innej śmietanki hihi murzynskiej i wielu z nich bardzo sie to podoba. I mogę was zapewnic, ze to nie dzieki mnie polki maja taka opinie,opinie puszcalskich.Kazdy pracuje na swój rachunek. Zainteresujcie sie lepiej swoimi ukochanymi, czy nie pzyprawiaja wam rogów...a jestem pewna, ze nie jeden z was jest juz rogacazem, natury sie nie oszuka... Ostatnio spróbiowałam azjaty.....to juz wy buraczane ryjki jesteście lepsi hahaahha

0 / 0

Kasiulek od tych czarnych kutasow w dupie ci sie poprzewracalo ahhahaa od 8 lat mieszkam i pracuje w Norwegii i pykam tylko i wylacznie latynoskie ksiezniczki. jak zarobisz troche wiecej siana to kopsnij sie na kurs do meksyku albo puerto riko. moze jakis bialy cie pokocha hahhahahahaa nara lachoniu ;)

0 / 0

Wlasnie dzieki takim jak Ty-Kasiulek-wszystkie jestesmy wrzucane do jednego worka-a opinia o Polkach jedna-a nie wszystkie są takie-4 razy bylam juz w UK -duzooo sie naogladalam, i nie dziwie sie takim opiniom, nie mam pojecia co dziewczyny widza w murzynach czy pakolach-cudze chwala a swego nie znaja;) a najgorsze jest to ile razy na swojej skorze zetknelam sie z tymi opiniami-gdy bylam tam z chlopakiem swoim-nawet jego koledzyz pracy dziwili sie, ze ja ciagle przy nim trwam, a nie jak inne rodaczki nie szukam wrazen/dzieki Kasiulek-ja zrobilabym na Twoim mijescu badania...duzooo badan

0 / 0

oj usmialam sie nieziemsko :D:D:D...poprosze o jeszcze...:D

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...