Trio Management- Warszawa praca

Oczywiscie, ze firma przywiazuje duza wage do wizerunku, w koncu klienci musza odnosic WRAZENIE, ze pracuja z profesjonalistami.

0 / 0

No tak firma przywiazuje duza wage do wizerunku, nowa strona www jest tego doskonalym dowodem.

0 / 0

czyli nadal zła passa??? napisz coś więcej..

0 / 0

Niestety, ale atmosfera w firmie, mimo wielu zabiegów PRowych kierownictwa firmy nie jest dobra, panuje generalne przygnębienie, pracownicy, albo są zwalniani w atmosferze skandalu, albo po cichu, bo nie odpowiadają kierownictwu, które nie radzi sobie z ludźmi. Wiele obiecują, ale jak przychodzi co do czego, nie wywiązują się z obietnic. Ogólnie wysysają z ludzi co się da i porzucają

0 / 0

Niestety, ale atmosfera w firmie, mimo wielu zabiegów PRowych kierownictwa firmy nie jest dobra, panuje generalne przygnębienie, pracownicy, albo są zwalniani w atmosferze skandalu, albo po cichu, bo nie odpowiadają kierownictwu, które nie radzi sobie z ludźmi. Wiele obiecują, ale jak przychodzi co do czego, nie wywiązują się z obietnic. Ogólnie wysysają z ludzi co się da i porzucają

0 / 0

A, to ciekawy wątek!!Może coś więcej na ten temat. Pozdrawiam

0 / 0

A może ktoś z Was się zastanowi czy aby te wszystkie komentarze nie tyczą się również kancelarii prawniczej, która działa razem z trio i nie są również skierowane do byłego (podobno) partnera zarządzającego?

0 / 0

A może ktoś z Was się zastanowi czy aby te wszystkie komentarze nie tyczą się również kancelarii prawniczej, która działa razem z trio i nie są również skierowane do byłego (podobno) partnera zarządzającego?

0 / 0

CO TAM NOWEGO W TRIO???

0 / 0

nuda...............cisza.......

0 / 0

Masakra!! to co napisane powyżej.

0 / 0

Owszem - w dużym stopniu mam monopol na prawdę. Bo pracuję w tej firmie i po prostu widzę. Są fakty, z którymi się nie dyskutuje. W tym sensie mam monopol na prawdę. <br /> Tyle negatywnych postów? - mam prośbę o przeanalizowanie ich zawartości merytorycznej. O kłamstwach już pisałem. <br /> O rozgoryczeniu: firma jest wymagająca i konkurencyjna. Do głowy mi przychodzi frustracja i haniebna działalność konkurencji. To że niektórzy nie są w stanie przyjąć do wiadomości, że nie są zbyt bystrzy/pracowici/kreatywni itd., to ich problem a nie firmy.

0 / 0

anonim - 2009-05-15 12:00:19Wiem jedno - gdyby niektóre byłe pracowniczki firmy były mądrzejsze, nie pisałyby takich pierdół.... Te banały typu &quot;czy masz monoplol na prawdę?&quot; znikąd się nie wzięły....

0 / 0

(usunięte przez administratora)<br /> Wiem jedno gdyby firma była OK, nie byłoby tu tylu negatywnych postów...To się znikąd nie wzięło...<br /> <br />

0 / 0

anonim - 2009-03-23 15:56:50Anonim - dobrze się bawisz?<br /> Rozumiem, że jak napiszę żeś tchórz i kłamczuch, to jest to jak najbardziej opinia na temat Ciebie, a że negatywna, cóż zapracowałeś (aś) sobie postami na taką opinię. <br /> Różnica jest taka, że ta opinia Cię nie boli, bo ukrywasz się za mało oryginalnym nickiem.

0 / 0

Pracuję w Trio Management. Nie mam żadnego interesu w tym, żeby reklamować firmę wśród potencjalnych pracowników. <br /> Gdy czytam większość postów, to zaczynam zastanawiać się, czy aby na pewno w opisywanej firmie pracuję. <br /> Gratuluje dobrego samopoczucia osobie ***, która bez żenady pisze, że asystentki odwalają całą robotę. <br /> Jak czytam o praniu mózgu, to zastanawiam się czy autor zna znaczenie tego idiomu. <br /> Wypisywanie ogólników pt. podstawianie nóg, fałsz. &quot;Internet jest cierpliwy&quot;.<br /> Do all: wypisywanie tego rodzaju sądów bez pokrycie śmierdzi konceptem &quot;dziadka z Wehrmachtu&quot;. A jeśli chodzi o kontakt z rzeczywistością jest nawet gorzej - jak w dowcipie o wołgach rozdawanych na placu czerwonym.<br /> Przyznam - jedyne co mi przychodzi do głowy, to niezbyt etyczna działalność konkurencji. W tym wypadku, gdybym miał polemizować, to przypomina mi się powiedzenie: &quot;nie dyskutuj z głupkiem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.&quot; Informacji o &quot;aferalnej&quot; kondycji finansowej i skali zwolnień są po prostu KŁAMSTWEM. <br /> <br /> Firmy nie stać na zwalnianie dobrych pracowników, bo ich praca MA BEZPOŚREDNIE przełożenie na sukces finansowy. Dla tych co nie rozumieją - celem działalności gospodarczej jest generowanie zysku.<br /> Dobra samopoczucie pracowników i budowanie wartości temu SPRZYJA a nie przeszkadza. Czemu więc firma miałaby nogi podstawiać dobrym pracownikom? Mam prośbę o uzasadnienie tak łatwo ferowanych sądów. <br /> <br /> Mam apel do piszących posty o MINIMUM przyzwoitości. O nie traktowanie tego forum jak spluwaczki i szacunek dla inteligencji tych, którzy to czytają: frazy w stylu &quot;asystentki odwalają całą robotę&quot; są po prostu żałosne i śmieszne. Zwracam się wobec tego do klubu &quot;asystentek&quot;, by założyły własną firmę. Prośba też o rachunek sumienia ile razy później wychodziły z &quot;roboty&quot; od zarządu. A tak na marginesie używanie liczby mnogiej jest słabym żartem. Autorka o tym wie. <br /> <br /> Rzeczywiście firma różni się od typowego modelu korporacyjnego. Nie ma szuflandii, gdzie możnaby się ukryć i pielęgnowac swoją bezradność. <br /> Tu KAŻDY ma bezpośredni wpływ na wynik finansowy firmy, bo zespoły nie są tak liczne jak kołchozy korporacyjne. Ale właśnie dlatego osoby, które są ambitne i mają trochę pomysłów moga się wybić.<br /> Nie widziałem w swojej karierze firmy, która tak otwarta byłaby na pomysły biznesowe pracowników i stymulowała ich do tego odpowiednim systemem wynagradzania.<br /> <br /> Co do pytanie jednego z internautów o czas pracy. Na stanowisku konsultanckim liczy się przede wszystkim wykonane zadanie. Nie ma roboty - nie trzeba grzać siedzenia. Kart się nie podbija :) <br /> <br /> Apeluję, by krytycznie przyjmować posty świadczące o tym, że firma nęka pracowników. Bo nikt w biznesie, kto ma choć trochę oleju w głowie nie strzela sobie dobrowolnie w kolano. Trio Management nie jest tu wyjątkiem.<br /> <br /> pozdrawiam autorów rzetelnych komentarzy

0 / 0

Bardzo dobrze wspominam ponad 2 letnia wspolprace z firma, za co chcialem serdecznie podziekowac calej ekipie. Wiadomo, nie zawsze wszystko dzieje sie po naszej mysli i nie zawsze wszystko sie udaje, ale w koncu zycie nie jest uslane rozami. Osoby ktore sa zdania ze zadaniem innych ludzi z ich otoczenia jest sprawianie aby czuly sie przez 100% czasu dobrze, bo inaczej jest &quot;be&quot;, serdecznie wspolczuje, ale tez zazdroszcze jesli rzeczywiscie ich zycie zawodowe wyglada w ten sposob. Proponuje tez pamietac o przeznaczeniu niniejszego forum. Mialem wrazenie ze stanowi platforme wymiany obiektywnych opinii, a nie snuciu domyslow, czy tez obrazaniu innych osob. Mysle ze zawsze lepiej jest, i dla wyjesnienia spraw, i wlasnego zdrowia, opinie personalne albo zamieniac w 4 oczy, albo chowac w kieszen - a nie obarczac postronnych czytelnikow swa gorycza.

0 / 0

Chyba nawet jakaś grubsza afera niż te planowane zwolnienia ;)<br /> Ja słyszałem, że nie najlepiej finansowo im się wiedzie :(

0 / 0

TO SUPER:) ŻE TAK POGODNIE U WAS...A PODOBNO ZNÓW JAKIES ZWOLNIENIA ZAISTNIAŁY:(((KTO TYM RAZEM ODPADŁ Z GRY??

0 / 0

Na horyzoncie Trio Management bardzo fajnie i wciąż pracuje się dobrze. A do tego przyszła wiosna i dużo słońca zagląda do biura :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...