baba po czterstce

witam interesuje mnie ta oferta ,mam48lat troche znam angielski a praca na dluzszy okres czasu minie iteresuje ,

0 / 0

Witam Panią serdecznie, zapraszam Panią na targi pracy, które odbywają się w każdy piątek, najbliższe odbędą się 21.03. Dysponujemy miejscami pracy w największych 4* i 5* hotelach. Jest  to praca dla recepcionistek/ów, kelnerek, kelnerów, pomocy kuchennych, pokojówek, ratowników i innych. Proszę się zapoznać z oferta na  naszej stronie internetowej  www.gowork.pl Jeżeli chciałaby Pani przyjść na targi proszę się najpierw zalogować na naszej stronie www.gowork.pl ikona "zapisz się". Pozdrawiamy Zespół GoWork.pl

0 / 0

Jezeli ta wiadomosc jest jeszcze aktualna to odezwij sie,daj znac tu,to wtedy skontaktujemy sie ,razem razniej,a ja mam juz jakis pomysl:))

0 / 0

Witam Pani Doroto. Mam na imię Urszula też jestem babą po czterstce jestem z Polski nie znam języka interesuje mnie praca na około pół roku praca fizyczna lub opieka obojentnie jaki Państwo z góry dziekuję proszę się odezwać na Natalia 421@.interia.pl                                              

0 / 0

a w tym roku tez sie wybierasz?jezeli tak to gdzie i kiedy,jezeli mozna wiedziec?i czy tez przez gowork?

0 / 0

Witaj, nie martw sie wogole!!! Ja ma 48 i radze sobie swiatnie juz 2 razy bylam na Cyprze jako pokojowka i jako pomoc kuchenna. Wystarczy, ze masz podstawy angielskiego i to wystarczy!! Zadzown do agencji Go Work i dowiedz sie wszystkiego, albo najpepiej umow sie na spotkanie. Trzymam kciuki za Ciebie!!! Glowa do gory!

0 / 0

poczytaj dokładnie oferty goworku(albo zadzwoń do nich)to sie dowiesz,ze jak jestes bezrobotna i zarejestrowana w posredniaku to masz szansę na kurs językowy za darmo,bo go refinansuje posredniak.A płacisz(ponad 2000 zł)jesli nie masz statusu bezrobotnej

0 / 0

Napisz,moze jestem w stanie doradzic cos konretnego?kasiuni@op.pl

0 / 0

Napisz na adres powyzej,to moze razem cos wymyslimy

0 / 0

Jesli chcesz,to zglos sie do firmy www.gowork.pl i znajdz cos dla siebie,tam sie umowisz na spotkanie z pracodawca i moze zostaniesz wybrana do pracy na cyprze-powodzenia

0 / 0

Urzad pracy jak mnie wysle  na kurs to nie zapewnia pracy a ja bym chciala juz jechac w pewne z gowork.

0 / 0

betyyy,jeśli jestes bezrobotna i zarejestrowana w Urzędzie Pracy to mozesz sie starac o dofinansowanie kursu albo posredniak moze sam cię wysłać na organizowany przez siebie kurs językowy.Jeśli nie-to musisz sama płacic.

0 / 0

Czesc babeczki... ja tez czegos szukam, myslalam o sprzataniu lub gdzies na tasmie cos pakowac ewnntualnie zbierac owoce na polu latem. Sama jechac to tez nie chcialabym  moj gg2595646

0 / 0

Ja tez bym chciala gdzies wyjechac ale nie znam jezyka,myslalam tez o kursie jezyka z GOWORK ,ale nie wiem czy UP mnie sfinansuje.A z wlasnej kieszeni mnie nie stac.

0 / 0

moj e-mail do pogadania: tenren@poczta.onet.pl

0 / 0

Też jestem po 40.Chcę się załapać na kurs w gowork i pojechać jako opiekunka do Anglii.Ale jestem otwarta na każdą prace, w której wystarczą podstawy ang.Najchętniej kobitki po 40 niech się skrzyknąć i może uda sie gdzieś razem.Dajcie znać. Renata

0 / 0

Witam Szukam starszej Pani, rencistki do opieki nad półrocznym dzieckiem i pomocy w domu we Francji. Tysiąc euro na rękę,własny pokój.  Praca na dłuższy okres czasu, do uzgodnienia. Proszę o odpowiedzi na e-mail konto_na_gazecie@wytnijto.gazeta.pl i podanie telefonu kontaktowego w e- mail, co znacznie przyspieszy kontakt.

0 / 0

Witajcie! Też pragnę zmienić coś w moim życiu, nie mam głowy do języków trudno mi je przyswoić, może ktoś wiie czy jest jakaś praca np. sprzątaczki lub  w kuchni?

0 / 0

Ja jestem przed 40, tzn. mam 37lat :-) , również szukam swego miejsca na ziemi.Przez kilka lat prowadziłam własną firmę,ale z pewnych względów jąstraciłami.... nie wiem co dalej. Chcę wyjechać z kraju,ale gdzie? jak? do kogo?

0 / 0

oj..chyba pomocy sie tu nikt nie doczeka..jesli chcecie pomocy pytajcie rodzinki nzjaomych sasiadow..bo tak to mozecie wpasc tylko z deszczu pod rynne..

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...