Szukam chętnych do wyjazdu do Angli

Mam wolne miejsce w samochodzie osobowym TOYOTA COROLLA. Wyjazd do Wielkiej Brytani dnia 18 sierpnia 2009. Warunki do uzgodnienia telefonicznie(usunięte przez administratora)wyjeżdzam z Puław.

0 / 0

tez chcialabym pojechac do pracy do Anglii ale samej to tak niebardzo a ze znajomych nikt nie chce, bo albo siedza u rodziny albo nie chca jechac za granice (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

0 / 0

też planuje jechac gdzieś do pracy jak coś to piszcie do mnie ,ustalmy coś i działajmy!! (usunięte przez administratora) 5423402 gg

0 / 0

witam miałem 23 o 6 rano leciec do anglii a dokładniej doncaster sheffild ale znajomi zamulili i zostałem z biletem moze ktos tez tam jedzie sam to mozna sie zgadac pozdrawiam

0 / 0

JA JAK KTOS CHCE MOGE POJECHAC DO TYRY DO KANADY,TERAZ MOZNA BEZ VIZ .POJEZDZILEM JUZ PO EUROPIE I TERAZ TROCHE DALEJ MNIE CIAGNIE.JAK KTOS CHETNY TO MOZEMY POWOLI MONTOWAC WYJAZD.TYLKO KONKRETNE OSOBY.(usunięte przez administratora) zapraszam

0 / 0

szukam kompanijii, albo jednej osoby nie istotne. Do wyjazdu uk/irlandia. Jak irlandia to tylko dublin, jak uk to moge podyskutowac:) bylem juz prawie rok w uk wczesniej. zainteresowanych kieruje na moge gg 4670653. pozdro ;)

0 / 0

Dla pewności mój numer gadu-gadu 9406231

0 / 0

Witam serdecznie, byłbym tudzież wręcz jestem zainteresowany powyższym pomysłem aczkolwiek niezbędne są szczegóły dotyczące wyjazdy napiszę(usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam wszystkich ja rowniez jestem zainteresowana wyjazdem do UK , jestem z woj. zachodniopomorskiego. Moze pojedziemy razem,bedzie razniej i bezpieczniej. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

0 / 0

chej ja też szukam w pracy w anglii jakby była jakaś praca to piszcie na (usunięte przez administratora) i jestem z lubelskiego a tak to jestem osobą miłą komunikatywną i znam angielski basic

0 / 0

ktokolwiek jest zaiteresowany wyjazdem do Angli niech pisze chetnie pomoge z przyjadem,praca i mieszkaniem.mieszkam w Angli juz 4 lata i wiem jak bylo ciezko na poczadku.wiec piszcie.Pozdrawiam

0 / 0

ja tez wlasnie chce wyjechac jeszcze we wrzesniu do anglii, jak cos to piszcie 10498095 -nr gg

0 / 0

ludzie dajcie sobie spokoj z anglia. a tymbardziej z londynem. londyn sie skonczyl. recesja

0 / 0

hehe, żeby znalezc dobra prace trzeba miec plecy albo znajomosci, a nie studia (przynajmniej w W-wie)

0 / 0

moje gg to 11640099

0 / 0

poszukuję pracy jako blacharz samochodowy najlepiej w londynie, mam duze doswiadczenie i umiejetnosci w tym zakrsie, niestety z angielskim jest słabo.

0 / 0

tak ja tez jestem chetny do pracy w anglii

0 / 0

Witaj (usunięte przez administratora) przez ostatni rok pracowałam w Anglii jako Care Assistant. Prace dla opiekunów znajdziesz bez problemu ale jeśli to twój pierwszy wyjazd to proponuje wyjechaćprzez jakąś Agencje pośrednictwa pracy bo na własną rękę to za duże ryzyko oni gwarantują mieszkanie i pomoc w załatwianiu wszystkich formalności-uwierz mi jest tego sporo.Ja myśle wrócić do Anglii ale dopiero w przyszłym roku pozdrawiam (usunięte przez administratora)

0 / 0

ania! wolna jeszcze?daj znac ja szukam bratniej duszy na wyjazd do angli juz w lipcu moje gg juz bylam w uk i wiem co i jak:)

0 / 0

jestem chetna :) ale nie tylko na wakacje na dluzej..znam angielski moje gg 11756501

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...