Jedziemy na Cypr?

hej monika!tez jade na Cypr jako pokojowka jak wyglada ta praca ciezko?pieknie jest tam bylam tam na wczasach 5 lat temu piekna plaza morze bede w Agia Napie w 4*hotelu prosze o wiadomosci [admin prosimy o niepodawanie numerow gg, adresow mailowych, prosimy o wymiane informacji na forum aby wiecej osob moglo przeczytac informacje na temat pracy w danym kraju, miejscu] pozdrawiam!Jowitka

0 / 0

hej witam prosze was o wiadomosc ciezko jest na Cyprze w pracy jako pokojowka?jade za 21 dni do Agia Napa do hotelu 4*prosze o wiadomosci kto tam byl jak wygladala praca?bylam tam na wczasach 5 lat temu jest pieknie w Agia Napie piekna plaza morze [admin prosimy o niepodawanie numerow gg, adresow mailowych, prosimy o wymiane informacji na forum aby wiecej osob moglo przeczytac informacje na temat pracy w danym kraju, miejscu]

0 / 0

sory        [admin prosimy o niepodawanie numerow gg, adresow mailowych, prosimy o wymiane informacji na forum aby wiecej osob moglo przeczytac informacje na temat pracy w danym kraju, miejscu]

0 / 0

wszystko zalezy gdzie dobrze trafisz ale dobrej kasy nie zarobisz,placa jak w kazdym hotelu,jako pokojowka moze cos wiecej gdy  turysta sam rzuci cos do kieszeni a gdy zostawi w pokoju kase dla ciebie to pracodawcy firmy podbieraja twoje kieszonkowe zanim dojdziesz do pokju i wysprzatac pokoj dla kolejnego turysty.w okresie letnim ciezko o prace,wtedy nie ma co liczyc bo do hotelu  do pracy wyjezdza sie juzw kwietniu czy ostatecznie poczatkiem maja,potem marna szansa,wyjedz tylko z posrednictwa,na wlasna reke nie ma co jechac w tym okresie,chyba ze masz znajomych tam i znajda prace wczesniej,mozna pojechac natomiast do pracy do hoteli po  okresie letnim,wtedy praca w hotelu calorocznym,jest szansa na prace nawet juz w pazdzierniku,pozdrawiam wszystkich i zycze wam duzo szczescia a takzemądrej głowy.Dodam ze za granica nie nalezy ufac nawet dobrej znajomej,ludzie zmieniaja sie  okropnie.w razie powrotu moge wam podac nr.tel do babeczki na wyspie ,u ktorej mozna zamowic tani bilet na powrot. [admin prosimy o niepodawanie numerow gg, adresow mailowych, prosimy o wymiane informacji na forum aby wiecej osob moglo przeczytac informacje na temat pracy w danym kraju, miejscu]

0 / 0

Witam!<br /> Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą na stanowisku pokoj&amp;oacute;wki to wystarczy podstawowy jęz. angielski, zaś na stanowisko kelnerki wymagamy komunikatywnej znajomości języka. Poziom sprawności językowej jest sprawdzany na rozmowie kwalifikacyjnej. Zazwyczaj kelnerka/pokoj&amp;oacute;wka pracuje 8h/dziennie przez 6 dni w tygodniu. Średni miesięczny zarobek netto to 500-600Euro plus napiwki w przypadku kelnerki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami na stronie internetowej.<br /> Z poważaniem,<br /> Zesp&amp;oacute;ł GoWork.pl

0 / 0

Hej,napisz jak jest tam na pafos,bo w maju tam jade do pracy

0 / 0

UWAGA NA FIRME JARK JNDRIUSTIAL<br /> NAGMINNE WYKOŻYSTYWANIE PRACOWNIK&amp;Oacute;W <br /> ŚCIĄGANIE MAŻYCIELI Z POLSKI I NAJCZĘŚCIEJ BEZ JĘZYKA ANG<br /> CEL JEST PROSTY<br /> POLAK BEZ JĘZYKA ANG NAJCZĘŚCIEJ BEZ ŚRODK&amp;Oacute;W DO ŻYCIA JEST ŁATWĄ JEDNOSTKĄ DO MANIPULACJI<br /> ROBIĄ TO TAK<br /> GDY JUŻ PRZYJEDZIESZ DO ANGLI ROZMAWIASZ Z PANEM KONSULTANTEM PAN KONSULTANT OPOWIADA SAME MIŁE ŻECZY A POLAK NAJCZĘŚCIEJ M&amp;Oacute;WI O TAK O TAK JASNE ITP:<br /> PO WYPEŁNIENIU AKT OSOBOWYCH PAN POLSKI KIEROWCA WIEZIE CIE DO APARTAMENTU GDZIE BĘDZIESZ EGZYSTOWAĆ. NA DRUGI DZIEŃ IDZIESZ DO PRACY.<br /> I TU PRZEŻYWASZ SZOK, DOWIADUJESZ ŚIĘ ŻE ZA MIESZKANIE BĘDZIESZ PLACIL 60F ZA DOJAZD 6F DZIEŃ PRACA OBIECANA 3 DNI NA TYDZIEŃ. MOŻE TO POKRYJE MIESZKAŃIE I DOJAŻDY.<br /> A GDZIE ŻYCIE. <br /> I TU KONCZĄ SIĘ MAŻENIA <br /> NP: SAŁATKI WAKIEFIELDS TO 10 GODZIN NA NOGACH POD OKIEM POLSKICH GESTAPO PRAWIE JAK OŚWIĘCIM.<br /> CZY NIEMA INSTYTUCJI KT&amp;Oacute;RA ZAJELA BY SIE FIRMĄ JARK JNDRIUSTIAL. TAM SETKI POLAK&amp;Oacute;W CIĄGNIE BIDE Z NĘDZĄ <br /> TO JUŻ NIE SĄ ŻARTY SAM BYŁEM I WIDZIAŁEM I WIEM CO M&amp;Oacute;WIE<br /> JERZY42

0 / 0

UWAGA NA FIRME JARK JNDRIUSTIAL<br /> NAGMINNE WYKOŻYSTYWANIE PRACOWNIK&amp;Oacute;W <br /> ŚCIĄGANIE MAŻYCIELI Z POLSKI I NAJCZĘŚCIEJ BEZ JĘZYKA ANG<br /> CEL JEST PROSTY<br /> POLAK BEZ JĘZYKA ANG NAJCZĘŚCIEJ BEZ ŚRODK&amp;Oacute;W DO ŻYCIA JEST ŁATWĄ JEDNOSTKĄ DO MANIPULACJI<br /> ROBIĄ TO TAK<br /> GDY JUŻ PRZYJEDZIESZ DO ANGLI ROZMAWIASZ Z PANEM KONSULTANTEM PAN KONSULTANT OPOWIADA SAME MIŁE ŻECZY A POLAK NAJCZĘŚCIEJ M&amp;Oacute;WI O TAK O TAK JASNE ITP:<br /> PO WYPEŁNIENIU AKT OSOBOWYCH PAN POLSKI KIEROWCA WIEZIE CIE DO APARTAMENTU GDZIE BĘDZIESZ EGZYSTOWAĆ. NA DRUGI DZIEŃ IDZIESZ DO PRACY.<br /> I TU PRZEŻYWASZ SZOK, DOWIADUJESZ ŚIĘ ŻE ZA MIESZKANIE BĘDZIESZ PLACIL 60F ZA DOJAZD 6F DZIEŃ PRACA OBIECANA 3 DNI NA TYDZIEŃ. MOŻE TO POKRYJE MIESZKAŃIE I DOJAŻDY.<br /> A GDZIE ŻYCIE. <br /> I TU KONCZĄ SIĘ MAŻENIA <br /> NP: SAŁATKI WAKIEFIELDS TO 10 GODZIN NA NOGACH POD OKIEM POLSKICH GESTAPO PRAWIE JAK OŚWIĘCIM.<br /> CZY NIEMA INSTYTUCJI KT&amp;Oacute;RA ZAJELA BY SIE FIRMĄ JARK JNDRIUSTIAL. TAM SETKI POLAK&amp;Oacute;W CIĄGNIE BIDE Z NĘDZĄ <br /> TO JUŻ NIE SĄ ŻARTY SAM BYŁEM I WIDZIAŁEM I WIEM CO M&amp;Oacute;WIE<br /> JERZY42

0 / 0

0 / 0

prosze cie o jak najszybszy kontakt z g&amp;oacute;ry ci dziękuje podaje&amp;nbsp; moje gg:8024980

0 / 0

hej Asiu prosze cie skontaktuj się ze mna [usunięte przez moderatora] <br /> jestem zainteresowana pracą na Cyprze i szukam osob ktore juz byly i moglyby się ze mna skontaktowac i udzielic paru cennych wskazówek, z góry diękuje ci .

0 / 0

Bylam zapisana jako Monia ale teraz bede pisac jako Monia 1920.To ja podalam wam numer gg do mnie i e-mail.Widzialam ze jest tam niejedna monia wiec nie chce aby byly pomylki.ja w sprawie wyjazdu na cypr lub w inne miejsce.Piszcie

0 / 0

Witam was.Mam na imie Monika i byłabym zainteresowana praca na Cyprze lub gdzies za granica, (moze byc jako pokojowka).Gdybyscie mieli jakies propozycje to piszcie  [usunięte przez moderatora] <br /> Pozdrawiam i odezwijcie sie

0 / 0

Witam was.Mam na imie Monika i byłabym zainteresowana praca na Cyprze lub gdzies za granica, (moze byc jako pokojowka).Gdybyscie mieli jakies propozycje to piszcie&amp;nbsp; moj e-mail monika 19874@autograf.pl lub odezwijcie sie na gg to nr 7660457.Najlepiej&amp;nbsp; czerwic-lipiec.Pozdrawiam i odezwijcie sie

0 / 0

witam wszystkich.. opinie o tym ze praca na cyprze jest ciezka na pewno sa prawdziwe. studiuje turystyke i moja uczelnia wysyla studentow na polroczne praktyki na cypr i rodos. ja osobiscie bylam pol roku a rodos. ale generalnie niewiele sie to rozni od cypru..ten sam narod- grecy. jadac na cypr musicie wiec byc przygotowani na to ze grecy sa straaaasznie ale to straasznie krzykliwi i szukaja konfliktow gdzie tylko sie da, ale taka jest juz ich natura. ja osobiscie nie potrafilam sie do tego przyzwyczaic. znam dziesiatki osob ktore pracowaly na cyprze i opinie sa rozne, wiadomo-zalezy jak sie trafi. ale biorac pod uwage ze jest to w sezonie jest tam wyjatkowo duzo roboty w ciezkim upale to praca rzeczywiscie nei nalzey do najlatwiejszych a pieniadze sa raczej mniejsze niz zarobic moznaby w anglii na przyklad za lzejsza prace. ale oczywiscie lepiej wyjechac gdzies niz nigdzie i kazdy wyjazd czegos uczy.. moj pobyt na rodos przyniosl wiele korzysci;p pozdrawiam i zycze tylko udanych wyjazdow;)

0 / 0

Mam już bilet zabookowany na 27maja do Larnaki i chyba tam chcę zostać.<br /> <br /> Wiecie, czy jest możliwość wynajęcia mieszkania tylko na jeden miesiąc? <br /> <br /> będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.<br /> <br /> Dzięki!

0 / 0

moja dobra rada! wiem z doswiadczenia!<br /> nie jedzcie na wlasna ręke, trzeba mieć sporo kasy no chyba ze macie ;)<br /> za mieszkanie trzeba wplacić kaucje czyli jakieś 200f odrazu to za 2msc, potem trzeba wydać na jedzenie kt&amp;oacute;re jest dosyć drogie, oplaty za prąd,uwierzcie ze klimatyzacja jest potwornie droga,czasami też za wode no i musicie zaplacić za taxi z lotniska np. do protaras jakieś 30f, wiec pchacie sie w niepotrzebne koszty i jeszcze jedno w maju i w czerwcu bardzo trudno znależć wolny flat znaczy mieszkanie<br /> koszt okolo100-150 studio, 180-220 f one bedroom, musicie podpisać umowe np.na pol roku z czego ostatni miesiac nie placicie to jest ta kaucja, jak zrezygnujecie wczesniej to kaucja przepada,<br /> z tego wynika ze lepiej jechać na juz zorganizowana prace w takich miesiacach jak maj czerwiec, bo podsumowaniu kosztow ktore trzeba wylozyc i kasy jaka sie zarobi to zostanie niewiele....przemyslcie to .....

0 / 0

moja dobra rada! wiem z doswiadczenia!<br /> nie jedzcie na wlasna ręke, trzeba mieć sporo kasy no chyba ze macie ;)<br /> za mieszkanie trzeba wplacić kaucje czyli jakieś 200f odrazu to za 2msc, potem trzeba wydać na jedzenie kt&amp;oacute;re jest dosyć drogie, oplaty za prąd,uwierzcie ze klimatyzacja jest potwornie droga,czasami też za wode no i musicie zaplacić za taxi z lotniska np. do protaras jakieś 30f, wiec pchacie sie w niepotrzebne koszty i jeszcze jedno w maju i w czerwcu bardzo trudno znależć wolny flat znaczy mieszkanie<br /> koszt okolo100-150 studio, 180-220 f one bedroom, musicie podpisać umowe np.na pol roku z czego ostatni miesiac nie placicie to jest ta kaucja, jak zrezygnujecie wczesniej to kaucja przepada,<br /> z tego wynika ze lepiej jechać na juz zorganizowana prace w takich miesiacach jak maj czerwiec, bo podsumowaniu kosztow ktore trzeba wylozyc i kasy jaka sie zarobi to zostanie niewiele....przemyslcie to .....

0 / 0

0 / 0

jesli pojedziesz w miare wczesnie, a nie w polowie lipca :D to praca lezy na ulicy!!! w ciagu dwoch godzin mozna miec nagrane 2 prace i mieszkanie :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...