Pokojówka na Cyprz

Czesc Emilia.Tez chcialabym gdzies wyjechac do pracy-moze Cypr? Zalatwialas juz cos-daj znac.[usunięte przez moderatora]

0 / 0

niezle informacje

0 / 0

Hej [usunięte przez moderatora] planuje wyjazd na Cypr jako pokojówka, odezwij sie

0 / 0

mam pytanie do Ciebie ... jesli lece na Cypr do swojego meza  ktory zapewni mi nocleg w hotelu jedzenie i co tam mi bedzie potrzebne (bo sam tam juz pracuje od paru miesiecy ) to czy bede zarabiac wiecej jako pokojowka??????? jak moga wtedy wygladac moje zarobki ..?? czy fakt ze moge  sobie wszystko sama zapewnic wpłynie na wysokosc mojego wynagrodzenia??? ps.lece na 3miesiace Pozdrawiam!!!

0 / 0

Kelnerki muszą mieć ubrane pończochy ,  a jak jest z pokojówkami, też muszą?  Jeśli jest tu na forum jakaś dziewczyna, która pracowała jako popkojówka niech da znać! :)

0 / 0

heyka też zastanawiam się nad robota za granicą. Najbardziej bym chciała Anglię, ale widzę, że na Cyprze też mozna zarobić. W końcu nie ma co martnować wakacji na siedzenie w domu, a balować też trzeba mieć za co;) Piszcie, moze akurat sie jakoś zgadamy na wspólny wyjazd: POZDRAWIAM!  

0 / 0

Hi jesli macie cos na oku , jakies wyjazdu na Cypr lub w inne mejsca i szukacie chetnych to ja nia jestem.[usunięte przez moderatora] .Bylabym zainteresowana praca w hotelu jako pokojowka, nie za dobrze znam angielski ale umiem sie dogadac.pozdrawiam i jesli chcecie to piszcie  

0 / 0

Dorotka z kraint OZ. Masz zamiar leciec do Cypru,tez nic na ten temat nie wiem oprocz tego co czytalam na forum.Chetnie moge z toba jechac,jesli chcesz to pisz [usunięte przez moderatora].Jak mozesz to sie odezwij

0 / 0

czesc. mam ten sam problem. totalnie nie wiem co zrobic.

0 / 0

czesc, moglabys mi polecic jakies dobre posednictow:>? gowork jest najlepysz? z tego jechalas,ja juz mam totlany metlik.   pozdrawiam!

0 / 0

czesc ja bym chciala poleciec na cypr lecz nieznam angielskiego mogla bys mi jakos pomoc [usunięte przez moderatora]

0 / 0

hej wybieram sie na cypr pod koniec czerwca, poczatek lipca leci ktos ze mna? ;D chcialabym pracowac jako pokojowka, ale niemam zadnego konkretnego biura na oku oprocz gowork czy mozecie mi pomoc i doradzic? czy byl ktos np w grecji czy na innych wysepkach i mozemi cos polecic?prosze o odpowiedz bardzo bardzo ;D gg jakby co 3395152 na propozycje matrymonialne nie odpowiadam he <zart>

0 / 0

Bardzo bym chciala pojechac do Aten do pracy w hotelu jako pokojowka lub kelnerka ale niestety nie wime z jakiego biura bo jak widze wszystkie sa podejrzane;/ znaciemoze jakies inne biura ktore organizuja praktyki w Grecji??

0 / 0

oj ten maly chochlik!!!brakuje slowa NIE rzecz jasna zeby nie bylo ze na wakaje tam jade ;)  nie mam kierunkowego wyksztalcenia gastro/hotel itp mam szansne na wyjazd na Cypr nie ukrywam ze baardzo mi na nim zalezy.mysle ze jako pokojowka dalabym rade.bylam juz we francji z polecenia jako operka ale Cypr jest hmmm hot island... dam rade z angielskim,wiem ze NIE !  jade sie opalac i pstrykac fot 24ha wiec tymbardziej motywacja wzrasta ale czy te moje szanse jakies sa?skonczylam studia(dziennikarstwo)w ub.r. wiadomo jak jest z praca w tej naszej Polsce... pozdawiam i z gory dzieki za pomoc ;)

0 / 0

to ja ponownie nie wiem po co zaczelam nowy watek,ale powtarzam pytanko czy jesli nie mam kierunkowego wyksztalcenia gastro/hotel itp mam szansne na wyjazd na Cypr nie ukrywam ze baardzo mi na nim zalezy.mysle ze jako pokojowka dalabym rade.dam rade z angielskim,wiem ze  jade sie opalac i pstrykac fot 24ha wiec napewno dam rade,ale czy te moje szanse jakies sa.skonczylam studia(dziennikarstwo)w ub.r. wiadomo jak jest z praca w tej naszej Polsce... pozdawiam i z gory dzieki za pomoc ;)

0 / 0

A ja sie zapisacna wyjazdna 3 miesiące od 1 lipca? czy juz nie jest ze póżno? [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Ja chce na Cypr do pracy jako pokojówka. Znam angielski. tylko moge jechac a 3 miesiace. od 1 lipca( no moze troche wczesniej!-po egzaminach).[usunięte przez moderatora]. POzdrawoam.

0 / 0

hej! pary malo gdzie sa mile widziane, a tak ogolnie to odradzam Cypr wszystkim!!!!wynosze sie stad, bo akurat jestem, powiem jedno- oszusci i tyle ta agencja-ludzi nabijaja w butelke, nie spotkalam zadowolonej osoby jeszcze, ja jestem drugi raz i znowu pomylka, jak chcesz wczesniej odejsc, to nikt ci kasy nie zaplaci, wywala z hotelu i rob co chcesz, a zapieprzac musisz konkretnie, za nadgodziny nie placa, traktuja jak podludzi, pan rezydent nie pomoze, tylko jeszcze cie wkopie, jesli sie mu poskarzysz na szefa, podpisujesz kontrakt i nie masz zadnych praw-oni maja, ty nie, agencja wysyla ludzi za takie pieniadze, a nie zapewnia zadnej pomocy w razie gdyby cos poszlo nie tak z szefem. jesli chodzi o jedzenie - to staff dostaje byle co, a po miesiacu, lub po dwoch szefostwo i tak wypomni ze cie karmi i daje zakwaterowanie, dajcie sobie spokoj z Goworkiem, lepiej w ciemno pojechac-predzej znajdziesz lepiej platna prace, mieszkanie jest po 250 funtow, wtedy mozna zarobic wiecej, a kontrakt to taka kula u nogi. moga cie wyzywac i szantazowac, bo mysla ze Polacy to taki narod ze w Polsce nie maja zadnej pracy a oni sa tacy wspanialomyslni i daja ci prace za gowniane dla nich pieniadze. uwierz mi - te wszystkie pochwalne opinie na agencje to wymyslone przez nich samych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

Wszyscy piszą o tym, że koszt startówki to ok. 105 zł. Proponuję wejsc na ALLEGRO i poszukac czegos tanszego. Ja znalazlem i kupilem za 35 zł. Oto przyklad: "http://www.allegro.pl/item174249657_soeasy_cyta_vodafone_cypr.html"  

0 / 0

czesc kinia ja  moge z checia sie z toba dogadać w sprawie wyjazdu tez jestem chetna

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...