Praca na stacji BP ???- Warszawa

jakie są aktualnie zarobki w warszawie?

0 / 0

Ktoś może wie ile zarabia kierownik bp? I czy to jest fajna praca?

0 / 2

A Ty człowieczku pewnie za stanie za kasa i narzekanie chciałbyś zarabiać miliony... nie dziwią mnie negatywne opinie, pewnie piszą je osoby twojego pokroju które chciałby wszystko za nic.... jak chcesz zarobic i sie nie narobic to polecam skonczyc dobra szkole

0 / 1

Ty pewnie czlowieczku skończyłeś dobrą szkołę i teraz jesteś inzynierem w NASA z pensją 500 tys dolarów rocznie?

0 / 0

Masakra, że komuś nie przeszkadza mycie kibli i zamiatanie podjazdu na stanowisku sprzedawcy. Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałem się co nieco i potem odmówiłem. Czy koncernu, który sam się przedstawia jako lider w sprzedaży - nie stać na firmę sprzątającą? Wstyd i żerowanie na ludziach. Jeśli chodzi o inne rzeczy, to normalka jak w każdej pracy - nie zapieprzasz, nie zarabiasz.

0 / 0

Skoro wszyscy, to czemu nie ja :) Pracuje na stacji w Wielkopolsce, obok Poznania. Ogólnie praca moim zdaniem wymagająca jak na "zwykła pracę na stacji", ale aby zarobić trzeba robić. Nasza stacja jest wysokoobrotowa, ruch jest, więc zapierdziel czasami niesamowity. Ale wiecie co? jak na 20 latke, która skończyła szkołe, a teraz zarabia po 2000 zł na rękę, to zajebisty zarobek. Nie ma co się oszukiwać, ludzie sa również zajebiści. To właśnie ogarnięci ludzie tworzą zgrany zespół. Kierownictwo- kciuk w góre. Wszyscy sobie po imieniu, śmiechy, dogadać się zawsze można, z problemem pójść, zrozumienie w jedną i drugą strone. Bywały nieprzyjemne sytuacje, ale będąc kierownikiem trzeba być wymagającym. Co do mycia kibli i sprzątania itp. wcale tak źle nie jest, w domu robisz to samo, a takie są niestety takie Twoje obowiązki. Wiadomo, jeśli wyniki audytu lub TK są słabe bo coś poszło nie tak, to jest opieprz, ale przecież oni tez są z tego rozliczani, trochę zrozumienia. :) Pozdrawiam Cybine! :)

0 / 1

2000 to według tutejszych jest dużo? To wynajmij sobie mieszkanie, utrzymaj się, lub w ogóle...to są głodowe zarobki błagam ludzie szanujcie się...ja zarabiam 8 tysięcy jako manager w korpo i przy standardach warszawskich starcza to na podstawowe rzeczy...dodam, że wynajmuję mieszkanie za 1800 zł. pozostała częśc tej sumy idzie na opłaty bieżące, utrzymanie, paliwo, wyżywienie...rozrywka...a i tak czasem brakuję w miesiącach zimowych szczególnie.

0 / 0

A więc i ja dorzucę coś od siebie.Odpowiedziałam na ofertę pracy na stacji BP we Wrocławiu.Stacja typu wysokoobrotowa,duży ruch przez całą dobę.Sama niejeden raz tam tankowałam to wiedziałam jak to wygląda.Wszystko było ok na początku.Zostałam przyjęta z otwartymi rękami,potraktowana zgodnie ze standardami pracy w dużych korporacjach,wprowadzona w zakres obowiązków.Przeszłam wstępne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej.Szło mi tak sobie bo nie pracowałam w handlu i o kasie miałam nikłe pojęcie ale ok.Po trzech dniach a więc w połowie szkolenia zostałam wezwana do biura kierownika gdzie zastałam napisane wypowiedzenie za porozumieniem stron i zmuszona do jego podpisania.Jako uzasadnienie wypowiedzenia usłyszałam krótkie"My ciebie nie chcemy w naszej firmie".Tylko tyle.Wkur...zgłosiłam sprawę do centrali w Krakowie i czekam na ich reakcję.Najlepsze zaś w tym jest to że zostałam tak potraktowana ponieważ ekipa stacji boi się nowych i pojetnych pracowników i wyrzuca każdego jak szmatę.Wraz ze mną wyrzucono dwóch chłopaczków którzy też przyszli do pracy na tej stacji.Nie chcę podawać nazwy i nr stacji ale powiem tylko tyle że znajduje się we Wrocławiu niedaleko CH. Korona. Jeśli ktoś z Was jest z tamtych stron to skojarzy tę stację i osoby tam pracujące.W każdym razie ostrzegam przed złożeniem tam aplikacji bo szkoda czasu i stresu na tzw.pracę na BP.

0 / 0

Pracuję już od jakiegoś czasu w BP w jednym z większych miast. Przedtem pracowałem w kilku innych miejscach, w gastronomii w budowlance w odzieży no i trafiłem tutaj. Generalnie hajs jest lepszy niż w takim KFC i na pewno jest mniejszy zapierdziel. Ale to wcale nie oznacza, że się leży i nic nie robi. Wręcz przeciwnie. Czasem są takie dni, że jak wejdziesz rano na kasę to schodzisz z niej dopiero na koniec zmiany. Ludzie też są różni, jedni są spoko, zawsze pomogą, inni trochę mniej. Z kierownictwem też trzeba umieć rozmawiać i "negocjować". Zmiany grafiku są na porządku dziennym. Po za tym grafik jest tak ustalany, że człowiek praktycznie codziennie jest w robocie i nie ma nawet dwóch dni wolnych z rzędu. Pół biedy jak ktoś jest młody, nie ma rodziny czy innych obowiązków ale czasem żeby załatwić coś w urzędzie czy u lekarza to trzeba miesiąc polować na jakiś wolny dzień. Jak w każdej pracy klienci potrafią wkur.wić. Ale generalnie każdy klient to Twoje wrota do premii, więc formułki, aktywna sprzedaż, umbrella, plan sprzedażowy - mów na to jak chcesz. Przemiał jest, ludzie przychodzą i odchodzą ale na pewno nie w tak dużym stopniu jak w powiedzmy KFC czy McDonalds. Z innych plusów - jest sporo szkoleń więc rzadko jest sytuacja, że nie wiesz co robić a jak nie wiesz to pytaj. Jest też pakiet medyczny ale co z tego jak nie ma kiedy z niego korzystać bo do roboty codziennie i nie ważne czy Sylwester czy Wielkanoc. Stacja jest otwarta 24 na dobę 7 dni w tygodniu. Osobiście uważam, że to powinno być karane sądownie. Skoro sklepy i urzędy są pozamykane w święta to i stacjom nic by się nie stało jakby ktoś hot doga nie kupił albo piwa. Ale co ja marny szary pracownik mogę.

2 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Pracuje na jednej ze stacji BP w miejscowosci X. Co tam sie wyprawia to jest szok. Pieniadze marne bo za 160h z 1200 zł, plus premia sprzedazowa, reszte premii dostaja lizusy i włazidupki. Na poczatku wszystko fajnie, pozniej coraz wiecej obowiazkow, praca piatek swiatek czy niedziela( tylko za nocki sa dodatki). Co chwia kontrola audyty zebrania i zjebki od kierownika. Pranie mozgu na kazdym kroku. Jak jest ruch to nawet nie ozna na chwile usiasc zeby cos zjesc czy sie napic. Publiczne krytykowanie pracownika to norma. Plusem jest to ze jest elastyczny grafik i umowa o prace( na pol etatu). Napisze tak jak przedmowcy, praca dobra dla studentow i desperatow. Pozddro

0 / 0

zapraszam na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami godnymi Twojej uwagi, na prawdę warto spróbować!

0 / 0

Super oferta dla telefonów komórkowych Pozdrawiam i podaję link http://e-doladowania.com.pl/?ref=7244186606179

0 / 0

Zależy od ilości sprzedanych produktów, które są wymienione do premii.

0 / 0

Nie umiałam się odnaleźć na BP i nie wspominam tej pracy dobrze. Ludzie na stacji ok, ale denerwowało mnie podejście kierownika, nikt nie rozumiał o co mu chodzi jak o coś prosił a wydaje mi się, że sztuka komunikacji to podstawa. Poza tym człowiek, który skończył studia humanistyczne a nie potrafił poprawnie zdania skonstruować ani napisać... chyba wiem jak on te studia skończył. Pensja do bani 1100 - 1300 zł taki bonus dla mnie. Praca na same noce, powód do końca nieznany. Po pół roku miałam dosyć i przestałam się i przejmować czymkolwiek i starać, bo co bym nie zrobiła to i tak było źle i nie tak. Podwyżki należały się innym, ale nie mi. Dostał nawet gość, który przyszedł do pracy z miesiąc po mnie. W końcu odeszłam. Nie dla mnie też robienie za 'podjazdowego', nie ja się do tego nie nadaję.

0 / 1

W jaki sposób najlepiej aplikować na stanowisko pracownika stacji BP? Pytać o pracę na stacjach bezpośrednio czy też ograniczyć się tylko do wysłania formularza na ich stronie? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

0 / 0

Na czym polega premia za aktywną sprzedaż?

0 / 0

Czy na BP dostajecie normalną umowę o pracę czy zlecenie?Od czego zależą premie o ile takie istnieją?;)

0 / 0

ja pracowałam na BP prawie 3 lata było różnie raz lepiej raz gorzej ale uwielbiałam tą prace bo wszystko było ok dopuki firma nie zaczeła zmieniać nam kierownictwa to był jakich koszmar w ciągu roku 5 kirowników i 6 zastępców i dostosuj sie do każdego.Byłam już tym zmęczona przestałam się starać. wypaliłam się. Ostatni kierus podziękował Mi za współprace. Powiem tak jesli masz fajnego kierownika i zgrana załogę cała reszta traci znaczenie... moje zarobki 1700 - 2000

0 / 0

Ja od paru miesiecy pracuje na nowej stacji BP i szczerze powiem ze na rozmowie wydawalo sie to 100x lepiej, niestety rzeczywistosc okazuje sie inna, roboty jest sporo, ale ok nie mam nic przeciwko ciezkiej pracy oczywiscie jesli jest poparta dobrym wynagrodzeniem, tu niestety nie ma co liczyc na cuda, za 180h ze stawki 9,15brutto/h wyszlo okolo 1150zl, nedza, szczera nedza za to co trzeba robic i za to co jest wymagane od pracownikow, juz slyszalem pare opini ze jest to upokarzajace no ale coz, oplacone sklaki i niezly pakiet socjalny? Tu sie zgodze, ale niestety po raz kolejny wszystkie skladki i pakiety rodziny mi nie wykarmia. Jezeli chodzi i prace sama prace to zle nie jest, sa gorsze roboty, ale jesli chodzi o stosunek pracy do placy to jest to mega syf i proponuje prace na BP osobom ktore nie maja zobowiazan, rodziny badz sa desperatami i naprawde potrzebuje pieniedzy, dla reszty jest to praca ktora omijajcie szerokim lukiem

0 / 0

Szukam informacji na temat zarobków kierownika stacji paliw bp i zakres obowiązków, jeżeli ktoś może pomóc będę.

0 / 0

Bp nigdy w zyciu nie polecam tego syfu , wchodzenie za przeproszeniem w tylek kierownictwu rzecz jasna .... skakanie nad klientem ktory ma Cie za 0 . wyplata to tak jakbysmy dostali zasilek dla \"bez\"robotnych ... kierownictwo wymaga wiecej niz mozliwe do wykonania . ogolnie(usunięte przez administratora) jestes od wszystkiego za marne grosze i zero szacunku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...