ile zarabia nauczyciel??

Praca nauczyciela łatwa nie jest, sama uczę angielskiego i wiem jak jest ciężko. Nauczyciel dyplomowany wynagradzany jest już dobrze, ale ktoś kto zaczyna...gorzej. Z tym że zawsze przecież można sobie dorobić Ja znalazłam sobie dodatkowe kilka godzin w szkole językowej, daje korepetycje, próbuję też teraz tego http://www.nauczyciele.atas.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=142:nowa-forma-wspolpracy-kursy-jezykowe-za-granica&catid=10&Itemid=159 Wydaje mi sie ze możliwości na zarobek w zawodzie jest sporo

0 / 0

Zdecydowanie za dużo jak na to co robią i jak się zachowują w stosunku do uczniów

0 / 0

Ostatnio też serwis careego przyjrzał się pracy nauczycieli. Wydaje mi się, że najgorsza tutaj jest stara gwardia, która dzięki różnego typu dodatkom dokłada sobie nawet 50% pensji. Całość artykułu opisująca zarobki nauczycieli http://www.careego.pl/1660/zawod-nauczyciel/

0 / 0

jesli mam byc szczera to w dzisiejszych czasach są magistrzy pracujący w markecie za mniej, więc zawsze może być jeszcze gorzej ...

0 / 0

22 godz. w tygodniu, a zarobek jest za cały miesiąc. Od kiedy to w Polsce są tygodniówki? Czytaj ze zrozumieniem. Wychodzi 10 zł za godz. mało jak dla osoby z mgr przed nazwiskiem.

0 / 0

Nauczyciel nauczycielowi nie jest równy i nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. Wymagania w stosunku do nauczyciela LO są dużo wyższe niż n-la w podstawówce a jednak pensja ta sama. Poza tym jeśli chodzi o wakacje- to kto nie był nauczycielem ten nie wie i nie bierze pod uwagę tego że po zakończeniu roku szkolnego nauczyciel jeszcze pracują, sprawozdania, ewaluacje itd. i pomarzyć można o 2-miesięcznych wakacjach.

0 / 0

Skoro nauczyciel to taki świetny i dobrze płatny zawód (niektórych zdaniem) to niech sami pójdą na studia i zaczną użerać się przez 10 miesięcy z niewychowanymi arogantami..powodzenia :) Myślę, że będzie dużo chętnych.

0 / 0

ZARABIANIE NA OGLĄDANIU REKLAM !!! Przedstawiam wam surfbar, który wypłaca pieniądze! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=237242 Wystarczy że się zarejestrujesz,ściągniesz program, ...na dole monitora wyskoczy Ci małe okienko w którym będą leciały reklamy (bez głosu) za 1 minute oglądania masz 1 punkt ( wystarczy mieć włączony program, nie musisz nigdzie klikać ) Na koniec miesiąca punkty są wymieniane na dolary i przelewane na konto PAYPAL ( w parę minut powiążesz swoje polskie konto z internetowym kontem paypal ) Wypłaty od 20 $ Jest to strona w 100 % wypłacalna. Ponad 206 000 użytkowników nie może się mylić. Codziennie rejestruje się prawie 1 000 nowych osób. Po rejestracji udzielam pomocy co i jak. Dodatkowo możesz brać udział w darmowych grach, klikać w banery, zbierać poleconych… Jeżeli zaprosisz znajomych, możesz zarobić dużo więcej, 10% wszystkich punktów, które zarobią Twoi znajomi. I jeżeli twoi znajomi zaproszą swoich znajomych, ty również otrzymasz punkty. Zarabiasz 10% na 10 poziomach poleconych! Aby zaprosić znajomych, po prostu wyślesz im swojego linka polecającego. Na początku kokosów nie ma, ale jak poświęcimy więcej czasu i nazbieramy poleconych, to punkty bardzo szybko będą nam wzrastać, i wtedy naprawdę można dużo zarobić. Aby lepiej zobaczyć jakie zarobki można dzięki temu uzyskać załóżmy że poleciliśmy program 3 osobom. Każda z tych osób korzysta z programu 3 godziny dziennie i poleciła go 3 osobom. Zachęcony? link do strony : http://pl.20dollars2surf.com/?ref=237242 Strona w której można wygrać kody 20$Pass http://astronomium.pl/user/signin/ref/6144/ A tu podam jeszcze stronkę na której można wygrać np doładowania 10-25-50zł wystarczy czytać i rejestrować się polecam! http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=06d6cca988704b1eb068a4daf242fb9e

0 / 0

22 godziny, ale chyba tygodniowo... 900: 22x4= 10,27 zł jest różnica...

0 / 0

Witam, z wykształcenia nauczyciel mgr germanista, licencjat ang., podyplomówka z informatyki, podyplomówka z ekonomii. Dokładniejsze nazwy kierunków bez znaczenia. Praca w szkole;) Trzeba mieć "szczęście" by się dostać na posadę. Niż czy wyż bez znaczenia. Przerabiałem to. Łącznie 4 lata w szkolnictwie zawsze jako zastępstwo.Teraz pracuję w prywatnej firmie, niby posada niepewna ale jest lepiej. Odpowiadasz za to co naprawdę zrobisz. Nikt nie kradnie Twojej pracy, nie podpisuje się zamiast Ciebie, żaden klient/rodzic Ciebie nie obraża, żaden pulpecik mamusi nie mówi sp....aj. Praca w szkole? No thanks!

0 / 0

widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-30 11:17:49Ludzie wy widzicie tylko to wolne ktore maja n-le!! sama jestem n-lka swiezo po studiach i wkurza mnie takie myslenie. wiekszosc normalnych ludzi konczac po 8godzinach prace, zostawia ja za drzwiami i ma wolne. A n-l? NIe! Nalezy przygotowac nastepne lekcje dla kilku klas, materialy a nie wspomne o toneach kartkówek , sprawdzianow i testów po 20 np. z 1klasy. a zróbcie tylko kartówke w 3klasach to macie z 1dnia 60kartkówek do sprawdzenia. PO PRACY OCZYWISCIE. do tego testy i sprawdziany.Wiec praca wiekszosci nauczycieli konczy sie po północy.A sprawdzanie wypracowan chociaz jednej klasy...???Ludzie wy nie macie pojecia jaka to jest niewdzieczna praca! Za te grosze człowiek uzera sie z cudzymi , niewychowanymi, wulgarnymi, bezczelnymi i aroganckimi chamami, bo niestety ale dziecko o którym rodzice zapominaja tqakie sie staje. I taka jest praca nauczyciela. Gdyby nie to wolne, psychicznie byloby ciezko wytrzymac z tymi dzieciakami a natezenie halasu tez nas wykancza .Poza tym , w ferie tez pracujemy i w wakacje i to wszystko jest bez dodatkowych zarobków.To nie jest tak ze lezymy do góry antenka i nic nie robimy.Mamy mase zajec i dyzurów o których nie macie pojecia.Wiec jak nie wiecie nic na temat tej pracy, to lepiej nie komentujcie bo nie chce sie tego czytacWidze ze nie lubisz swojej pracy. Z tego co tutaj piszesz to potrzebujesz urlopu. Nauczycielem jestes z powolania a nie dla kasy. Jak ktos mysli ze moze "dobrze zarobic" w szkolnictwie publicznym to sie gleboko myli. Ja bylem nauczycielem, zrezygnowalem. Teraz robie cos czego nie lubie ale dostaje 4200 zl brutto. Pozdrawiam wszystkich Nauczycieli z pasja i pracujacych dla satysfakcji a nie dla pieniedzy.

0 / 0

Przeczytałam Twój wpis i rozbawiło mnie to jak się użalasz nad sobą:) i co teraz wszyscy powinni Ci współczuć? Nauczyciel PO... Wybacz,ale trochę kreatywności,skoro masz tyle podyplomówek to dlaczego nie podejmiesz pracy jako nauczyciel innego przedmiotu WOSu np?:) Albo WF jakoś mi się kojarzy nauczyciel od PO z wojskowym albo wręcz odwrotnie z życiowym pechowcem,któremu mama robi kanapki do pracy.... Wystarczy ruszyć głową i czterema literami... wszystko zależy od nas samych... Życzę więcej kreatywności i popędu do samorealizacji:))

0 / 0

jestem urzędnikiem w gminie od 5 lat i zarabiam teraz 1400 netto, a zaczynałam od 700 netto, raz byłam na urlopie 2 tyg w ciągu tych 5 lat, nie jest prawdą że tylko grzejemy d.... i popijamy kawkę... jesteśmy przemęczeni, zarabiamy mało, dodatkowo brak urlopu dłuższego robi swoje - nauczyciele bynajmniej mają ten komfort ze mają dużo wolnego - wakacje, święta itd. i wiem że zarabiają dużo więcej niż my w urzędzie.

0 / 0

1lekcja za darmo.....(jak jesteś laska)

0 / 0

emerytowana (od 3 lat) nauczycielka- dyplomowana, 30 lat stażu zawsze klepa�am bied� bo m�ż też belfer a emeryturka(na r�k� ca�e ha ha 1500 PLN) dlatego, bo potem mniejsze b�d�. To skandal- te tzw. pensje, wi�c kobieto nie pakuj sie w to, bo na ca�ym �wiecie to biedny zawód w tym kraju rewolucji trzeba, żeby cokolwiek ruszy�o, wi�c....motyw do zastanowienia naprawd� poważny

0 / 0

Chyba jednak źle liczysz: 900 zł to kwota miesieczna, a 22 godz. to tygodniowy wymiar godzinowy. Pała z arytmetyki i logicznego myślenia!!!

0 / 0

ciało pedagogiczne - 2009-08-29 18:28:48Ja również jestem nauczycielem. Zazwyczaj nie reaguję na komentarze w stylu ,, ma 2 miesiące wakacji, pracuje 18 godzin tygodniowo itpWłaśnie dzwonię i dzwonię bo chcę taką pracę a miejsc brak! Bo chętnych jest bardzo dużo.

0 / 0

Ludzie wy widzicie tylko to wolne ktore maja n-le!! sama jestem n-lka swiezo po studiach i wkurza mnie takie myslenie. wiekszosc normalnych ludzi konczac po 8godzinach prace, zostawia ja za drzwiami i ma wolne. A n-l? NIe! Nalezy przygotowac nastepne lekcje dla kilku klas, materialy a nie wspomne o toneach kartkówek , sprawdzianow i testów po 20 np. z 1klasy. a zróbcie tylko kartówke w 3klasach to macie z 1dnia 60kartkówek do sprawdzenia. PO PRACY OCZYWISCIE. do tego testy i sprawdziany.Wiec praca wiekszosci nauczycieli konczy sie po północy.A sprawdzanie wypracowan chociaz jednej klasy...???Ludzie wy nie macie pojecia jaka to jest niewdzieczna praca! Za te grosze człowiek uzera sie z cudzymi , niewychowanymi, wulgarnymi, bezczelnymi i aroganckimi chamami, bo niestety ale dziecko o którym rodzice zapominaja tqakie sie staje. I taka jest praca nauczyciela. Gdyby nie to wolne, psychicznie byloby ciezko wytrzymac z tymi dzieciakami a natezenie halasu tez nas wykancza .Poza tym , w ferie tez pracujemy i w wakacje i to wszystko jest bez dodatkowych zarobków.To nie jest tak ze lezymy do góry antenka i nic nie robimy.Mamy mase zajec i dyzurów o których nie macie pojecia.Wiec jak nie wiecie nic na temat tej pracy, to lepiej nie komentujcie bo nie chce sie tego czytac

0 / 0

900 pln na rękę to ma stażysta z zerowym stażem pracy (mgr z pp). pensje zasadnicze dla nauczycieli są ustalane od góry i można je sprawdzić na stronach ministerstwa. do tego dochodzą dodatki itd. a podawane w mediach stawki typu 4500 to są totalne bzdury - koszty pracy ponoszone przez gminy itd. powinni zakazać takiej chamskiej propagandy.

0 / 0

PPP - 2007-02-24 12:31:52ja jestem nauczycielem! mam 20 godzin + 2 godziny (to etat a te 2 godziny to jest sks tez platny)- zarabiam 900 zl. hehehe, masakra, co??? dodam ze jestem nauczycielem mianowanym. pozdrawiam i zycze powodzenia. 5 lat nauki na studiach dziennych (uzyskanie MGR i ??? 900 zł!!!)- zyc sie odechciewa...  Człowieku gdzie Ty pracuejsz? Za 20 godzin masz 900zł? Ja na stażu w tym roku zarabiałam 750zł za pół etatu z wykształceniem licencjackim. Teraz mam mgr i jestem nauczycielem kontraktorym i bede zarabiac ok 1000zł na rękę za 10 godzin tygodniowo. Coś ci się chyba pomieszało.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...