na sadzenie drzew w Szwecji???

Ja jadę! szymaniec@wp.pl

0 / 0

Taa chybs tak sądzisz u Undinsa.Tam u dealera Andersena robi taki tatuażownik z Ożarówa.on też codziennie sądzi po 5000 ale pod kamienie, przepusty etc.

0 / 0

taaaa. 5720..chyba na dobę;))),nie mów stary że wszystkie były dobrze udeptane i stały jak żołnierze, tacy jak ty co się przechwalają i tak sadzą długo miejsca nie zagrzewali

0 / 0

Na ten sezon to raczej nie, przynajmniej nie tam gdzie ja jadę bo ekipy są skompletowane. Możesz wysłać CV do szwedzkich firm (jest ich kilka) ,może coś się zwolni i się odezwą.

0 / 0

witek a dało by sie tam załapac?

0 / 0

Jak byłem na jagodach w szwecji , to przypadkiem dogadaliśmy się z ludźmi co jeżdżą od kilku lat i potrzebowali 2 osoby do ekipy.

0 / 0

witek a jak tam sie dostac do pracy?

0 / 0

jakie u was terminy na sadzenie w tym roku, ja czekam na tel. , ale podobno ma być dużo wcześniej niż w zeszłym roku.

0 / 0

wisła a jak sie dostać tam do roboty?

0 / 0

mój rekord to 5720 drzewek na miętce a średnio kolo 3tyś

0 / 0

widzę ze żaden Polak nie sadził drzewek w Szwecji bo nikt nic nie pisze

0 / 0

ja tez mysle wychechac

0 / 0

hej. szukam namiarów na sadzenie drzewek w szwecji. itp

0 / 0

Znalazłem w necie taką stronkę: http://pracawszwecji.pl/pracownik-potrzebny-od-zaraz-dla-kogo-praca-w-szwecji/ Mi pomogła bo udzieliła wielu rzetelnych informacji, co o niej myślicie?

0 / 0

Witam moze ktos podac namiary do pracy do szwecji lub niemiec szkółki lesne jestesmy małzenstwem bedziemy bardzo wdzieczni nasz email lukasv5@onet.eu

0 / 0

W zakopywaniu sadzonek u Sundinsa przoduje gość co jest w tatuażach. Obecnie pracuje u Niclasa A. w Vastervik.W poprzedniej firmie robił to samo.

0 / 0

(usunięte przez administratora) dawac namiary na robote

0 / 0

darko - 2013-02-10 20:58:59Dlaczego pajace nie znajacy firmy w Hyttkvarn, piszą coś o jakimś Sundisie czy coś. Pyta się ktoś o firmę Michelle skog och hus, to jak ktos nic nie wie niech nie pisze bzdur. Właścicielami firmy jest małżeństwo polaków, od wielu lat żyjące w Szwecji, jest tak że napewno możesz jechać, nie zostawią cie od tak, nie oszukają a nawet pomogą. Głównie sprawami pracowniczymi zajmuje sie(usunięte przez administratora) on uczy, on z wami pojedzie do lasu pokaże itd. Jest tylko jeden warunek, to praca dla ludzi wytrzymałych fizycznie. Kwestie ile koron itd, to jeśli umiesz kosić i kumasz las to nie będziesz miał żle. A jakieś rekrutacje, to już pośrednicy, potem ich koledzy itd. Do Hyttkvarn możesz jechać pod adres, pogadać szczerze z(usunięte przez administratora) i jego żoną Jolą, i zacząć uczciwie ale pamiętaj i ciężko pracować. Ktoś chce zapytać, (usunięte przez administratora)Witam Chętnie zaczepiłbym się do naszych rodaków w Szwecji do pracy ... to zawsze łatwiej :) Dogadać się można i jak sądzę nie ma trzody.Jak możesz dać namiar to będę wdzięczny :) Pozdrawiam

0 / 0

Witam też chcę wybrać się do Szwecji. Biegły angielski, doświadczenie. Jak coś macie piszcie do mnie (usunięte przez administratora)

0 / 0

Dreday z jakich okolic jesteś jak można zapytać?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...