Van Beek at Work Polska zna ktos to biuro posrednictwa pracy?

GDZIE SIE PODZIALY STARSZE POSTY ///?czyzby eduardo ,dareczek i paulinka likwidowali je,bo prawda w oczy je kole/?

0 / 0

chcesz wiedziec cos na temat at work holland napisz na jkowalski_1980@o2.pl. napisze cala prawde bo kazda firma ma zle i dobre strony. Pozdrawiam

0 / 0

Widzę wszyscy tu obecni mają takie samo zdanie o naszej Wspaniałej firmie!!! (usunięte przez administratora)i i nic więcej. Ludzie jak chcą odzyskać swoje pieniądze to muszą się po sądach włóczyć bo inaczej nie można z nimi dojść do porozumienia!!! niestety nie należałem do osób które liżą dupy(usunięte przez administratora) i jego bandzie((usunięte przez administratora)). Nie jeden jest taki który rodzinę sprzeda za 100 euro do wypłaty!!! W tej firmie nie jest jeden koordynator SYFFFF!!!!!!

0 / 0

Ja tam pracowałam na pralni przez 6 tygodni, mieszkałam w Appeldornie. Wiele rzeczy mi się nie podobało, więc zaczęłam walczyć o swoje, to od razu chcieli mnie zwolnić. Nie odbierają telefonów i nie płacą na czas, jeżeli w ogóle płacą, mi nie zapłacili za 2 tygodnie pracy. Oni preferują osoby małointeligentne, które się nie będą odzywać i upominać no i najlepiej żeby nie znały angielskiego, wtedy jest super. Znam wiele osób przez nich (usunięte przez administratora). Na litość Boską nie jedźcie tam , jest wiele innych agencji, ja polecam Axell :)

0 / 0

Wybieram sie do tej firmy. Może ktoś coś napisać co się tam dzieje w 2012 roku? ;p

0 / 0

a ja pracuje i sobie chwale!!! a temu co sie nie podoba to napewno wylecial bo jest alkoholikiem albo narkomanem!! ile juz takich marginesow przyjechalo co ani me ani be po angielsku a chca zgrywac wielkich panow zagranica.

0 / 0

Czy o firmie At Work Holland nie można nic pisać? Kiedyś tam pracowałem i firmy nie polecam. Może admin tego wpisu nie usunie? Podobno związki zajęły się tą firmą, czy to prawda?

0 / 0

Bardzo chetnie dolaczylabym sie do ciebie, ale nie mam pojecia jak, ja poltora roku temu skonczylam prace z ta agencja, umowa zaznaczala ze jesli odejde z pracy przed koncem umowy to zaplace ( usunięte przez administratora ), odeszlam miesiac wczesniej, wiec bylam swiadoma poniesienia tego kosztu, a tu sie okazalo ( usunięte przez administratora ) wyplacil calej miesiecznej wyplaty! Malo tego, rok temu zaczelam prosic o jaarograf bo milo byloby sie rozliczyc, i do tej pory nic, nawet firma rozliczeniowa probowala sciagnac to od niego i ECHO. Nie dosc ze okroil mnie( usunięte przez administratora ) to jeszcze przez niego nie moge starac sie o zwrot podatku i co ja mam zrobic? Chetnie bym zrobila z nim porzadek

0 / 0

a ty myslisz ze jestes lepsza od reszty polakow ? tylko dlatego , ze jestes tam od 13 lat? jebnij sie w glowe

0 / 0

Ha,ha. Lepiej w tej firmie niepracowac,!!!!!!!!! ( usunięte przez administratora )ha,ha!!!! i ta cala firma to wielka porazka !!!!!!!

0 / 0

wreszcie jakas pozytywna opinia! ci co pracuja juz kilka miesiecy lub lat nie pisza na forum pozytywnych opinii, a ci co pija w pracy, cpaja albo klamia sa zawsze aktywni w negatywnych opiniach. Ja takze postaram sie osobiscie podac na policje adres tego forum i wszyscy beda skontrolowani i za obelgi kazdy oberwie ha ha ha! trzeba w koncu porzadek z tymi dziadami zrobic

0 / 0

przynajmniej sie czegos dorobil chlopak a nie tak jak inni przechlewaja wszystko co zarobia!!( usunięte przez administratora )popatrzcie na siebie a nie wiecznie krytykujecie tylko innych!!!!!!

0 / 0

( usunięte przez administratora ) A powiem wam lepszy numer - wszyscy wiedza ze on nia przyjechal a prawda jest taka, ze blagal kolesia( usunięte przez administratora ) bo on mial posrrrane pory i dopiero przed firma zeby wszyscy widzieli, ze on jechal to kazal sie tamtemu przesiasc. Niezly gostek, co? Buahahaha!

0 / 0

NIEWAŻNE

0 / 0

KOLO

0 / 0

Przykro mi tak o sobie mowic ale to niestety prawda! Naiwna bylam majac nadzieje, ze ze mna postapia inaczej :(.. Niestety też mnie oszukali!! ( usunięte przez administratora )ktory mydli rodakom oczy, wiele obiecuje, a pozniej nie odbiera telefonow no i oczywiscie z obietnic sie nie wywiazuje.. Wspolczuje jego zonie, naprawde.. Nie dosc, ze ktoregos dnia pewnie odbierze telefon, ze ktos w koncu dobral mu sie do jego czterech liter to jeszcze jej jakiegos syfa przyniesie do domu bo tak sie prowadzi! No co Darus! Przypomnij sobie jak to sie panienke lekkich obyczajow do autka bralo, poobracalo, wymietolilo i z pracownikami do Leeku przez to sie spoznilo.. ( usunięte przez administratora )Szczerze pani wspolczuje bo to nie pani wina ze ma pani takiego meza. A ile razy plakal, ze jakie to rzeczy o nim w internecie wypisuja. Plakal w doslownym slowa tego znaczeniu. Lzy jak groch mu lecialy ale oczywiscie po wódzie wiec to wiele tlumaczy. Jesli nie szanujecie swoich pieniedzy, jestescie w stanie przyjmowac na siebie( usunięte przez administratora ). Z tego co wiem to juz teraz kilka osob troche namieszalo i pozglaszalo sprawy do Holenderskich urzedow. Mam nadzieje, ze Panstwo Holenderskie nie odpusci mu jego machlojek bo oprocz tego, ze okrada zwyklych szarych ludzi, ktorzy zostawiaja rodziny, male dzieci zeby zarobic pare zlotych to okrada caly kraj!

0 / 0

a ja pracuje juz ponad rok i jest mi dobrze,

0 / 0

ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI TYCH WSZYSTKICH LUDZI KTÓRZY TAM PRACOWALI;JA WŁAŚNIE WRÓCIŁAM PO DWÓCH MIESIĄCACH PRACY BEZ KASY A CAŁE TO TOWARZYSTWO Z DOMKU W DRACHTEN TO ( usunięte przez administratora )

0 / 0

Dla wszystkich zainteresowanych, wyniesli sie z elblaga, zostal po nich tylko obraz z tulipanem na scianie hehehe, w koncu, mam nadzieje ze nie przeniesli sie do innego miasta.

0 / 0

Nie wyjeżdżajcie za pośrednictwem tych oszustów!Nie wypłacaja pieniędzy,mi i moim koleżankom nie wypłacili za1,5miesiąca pracy.Inni czekali tyle samo bez grosza aż przywiezie pieniądze.Kiedy koleżanka zaczeła straszć policja wyrzucil ja z domu.Edek to narkoman,oszust nic więcej!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...