Allanhill Farm - truskawki Szkocja

Czy ktos jedzie do east scryne farm w tym roku ?

0 / 0

Hej.ja jade do Karsa na zbior truskawek w Niemczech.wyjezdzam juz na poczatku maja.Pozdrawiam

0 / 0

HEJ Z KAD JESTES I CZY JUZ WYJECHALAS LUB WYJECHALES NA FARME

0 / 0

transport - 2015-03-19 16:51:41Witam, polecam podroz busem o ktorym kolega wspominal. 7 osob plus 2 kierowcow. Mila atmosfera. Bezposrednio na farme. Szybciej niz autokarem kursowym. Mozna zabrac wiecej bagazu niz do samolotu czy autokaru. I co najwazniejsze chlopaki zabieraja z domu:) tu macie numer do nich. Pozdrawiam. 885015510z jakich wojewodztw zabieraja?

0 / 0

Witam, polecam podroz busem o ktorym kolega wspominal. 7 osob plus 2 kierowcow. Mila atmosfera. Bezposrednio na farme. Szybciej niz autokarem kursowym. Mozna zabrac wiecej bagazu niz do samolotu czy autokaru. I co najwazniejsze chlopaki zabieraja z domu:) tu macie numer do nich. Pozdrawiam. 885015510

0 / 0

Hej, moze ktos z okolic Poznania jedzie?

0 / 0

Był z was ktoś kiedyś na sadzeniu truskawki tam u Nich ? sadzi się sadzarka czy normalnie bez sadzarki ?

0 / 0

Z Chełma. Idę tylko na spotkanie 21 marca.

0 / 0

Hej, mam pytanie. Jest może jakaś osoba, która z dworca autobusowego w Dundee może odebrać i dowieźć na farmę ?

0 / 0

- 2015-01-07 07:27:53czy ktos wybiera sie na farme allanhil w tym roku z okolic chelma lub lublina ] hej,ja planuje wyjechac i szukam osoby towaryszacej , jak mozesz odezwij sie ;)

0 / 0

Ja mam zamiar sie wybrac, jestem z okolic poznania.

0 / 0

Hej, tez aplikuje na zbiory.

0 / 0

heja. ja chce tam pojechać.

0 / 0

polecam wam zarejestrowanie sie na strone http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/ otrzymujesz duzo ofert pracy ;)

0 / 0

czy ktos wybiera sie na farme allanhil w tym roku z okolic chelma lub lublina ]

0 / 0

chyba lepiej kupić bilet otwarty i zapłacić około 1000 zł a potem go tylko zamknąć na jakąś tam datę niż w jedną stronę brać

0 / 0

Obi - 2014-03-27 12:27:32Ja chce się wybrać z koleżanką, jesteśmy z Lublina. Ciężkiej pracy się nie boimy, ale nie wiem czy uda mi sie wytrzymac te 6/7 tyg..przy takim zap*** JA WYBIERAM SIE NA DRUGI ROK PROSZE O KONTAKT POZDRAWIAM

0 / 0

JA wybieram dopiero na drugi rok jakby ktos jechal z okolic chelma lub lublina prosze o kontakt

0 / 0

ahh to Allanhill!!! fakt nie napracowałam się zbyt dużo w zeszłym roku ale za to miałam najlepsze wakacje!!!:D:D

0 / 0

Ja własnie się wybieram 1 lipca z Krakowa :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...