Allanhill Farm - truskawki Szkocja

Czy ktos jedzie do east scryne farm w tym roku ?

0 / 0

Hej.ja jade do Karsa na zbior truskawek w Niemczech.wyjezdzam juz na poczatku maja.Pozdrawiam

0 / 0

HEJ Z KAD JESTES I CZY JUZ WYJECHALAS LUB WYJECHALES NA FARME

0 / 0

transport - 2015-03-19 16:51:41Witam, polecam podroz busem o ktorym kolega wspominal. 7 osob plus 2 kierowcow. Mila atmosfera. Bezposrednio na farme. Szybciej niz autokarem kursowym. Mozna zabrac wiecej bagazu niz do samolotu czy autokaru. I co najwazniejsze chlopaki zabieraja z domu:) tu macie numer do nich. Pozdrawiam. 885015510z jakich wojewodztw zabieraja?

0 / 0

Witam, polecam podroz busem o ktorym kolega wspominal. 7 osob plus 2 kierowcow. Mila atmosfera. Bezposrednio na farme. Szybciej niz autokarem kursowym. Mozna zabrac wiecej bagazu niz do samolotu czy autokaru. I co najwazniejsze chlopaki zabieraja z domu:) tu macie numer do nich. Pozdrawiam. 885015510

0 / 0

Hej, moze ktos z okolic Poznania jedzie?

0 / 0

Był z was ktoś kiedyś na sadzeniu truskawki tam u Nich ? sadzi się sadzarka czy normalnie bez sadzarki ?

0 / 0

Z Chełma. Idę tylko na spotkanie 21 marca.

0 / 0

Hej, mam pytanie. Jest może jakaś osoba, która z dworca autobusowego w Dundee może odebrać i dowieźć na farmę ?

0 / 0

- 2015-01-07 07:27:53czy ktos wybiera sie na farme allanhil w tym roku z okolic chelma lub lublina ] hej,ja planuje wyjechac i szukam osoby towaryszacej , jak mozesz odezwij sie ;)

0 / 0

Ja mam zamiar sie wybrac, jestem z okolic poznania.

0 / 0

Hej, tez aplikuje na zbiory.

0 / 0

heja. ja chce tam pojechać.

0 / 0

polecam wam zarejestrowanie sie na strone http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/ otrzymujesz duzo ofert pracy ;)

0 / 0

czy ktos wybiera sie na farme allanhil w tym roku z okolic chelma lub lublina ]

0 / 0

chyba lepiej kupić bilet otwarty i zapłacić około 1000 zł a potem go tylko zamknąć na jakąś tam datę niż w jedną stronę brać

0 / 0

Obi - 2014-03-27 12:27:32Ja chce się wybrać z koleżanką, jesteśmy z Lublina. Ciężkiej pracy się nie boimy, ale nie wiem czy uda mi sie wytrzymac te 6/7 tyg..przy takim zap*** JA WYBIERAM SIE NA DRUGI ROK PROSZE O KONTAKT POZDRAWIAM

0 / 0

JA wybieram dopiero na drugi rok jakby ktos jechal z okolic chelma lub lublina prosze o kontakt

0 / 0

ahh to Allanhill!!! fakt nie napracowałam się zbyt dużo w zeszłym roku ale za to miałam najlepsze wakacje!!!:D:D

0 / 0

Ja własnie się wybieram 1 lipca z Krakowa :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...