Szukam chętnych na wyjazd do Norwegii

witam wybiera sie ktos do norwegi szukac pracy?

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Jeśli chodzi o przejazdy, to polecam http://www.mojanorwegia.pl/wspolna_podroz/ podróż tańsza i w ciekawym towarzystwie :)

0 / 0

Wybiera się może ktoś pod koniec (powiedzmy, że po 20-ym) sierpnia lub we wrześniu do Norwegii? Razem będzie łatwiej i na pewno raźniej coś wykombinować :) joannaple@o2.pl

0 / 0

tak aktualne zadzwon jutro to pogadamy

0 / 0

Witam Szukam obecnie pracy w Norwegii Pracowałem w Irlandii Północnej ale zjechalem na początku maja W Norwegii nie mam nikogo i będę musiał jechać w ciemno Czy Twoje ogłoszenie jest może aktualne Pozdrawiam

0 / 0

witam szukam osob ktore wyjerzdaja do pracy do norwegii ( sierpien)( zbiory lub na produkcje lub inna) i potrzebuja 1 lub 2 osob do pracy kontak marcinmbk@o2.pl 609538512 pozdrawiam

0 / 0

Szukam 2-3 chętne osóby na wyjazd zarobkowy z Polski do Norwegii samochodem w pierwszej połowie lipca. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy m.bandzarzewski@gmail.com Pozdrawiam Maciej

0 / 0

Witam. Chętnie wyjadę do Szwecji, Norwegii, czy gdziekolwiek, gdzie da się zarobić. Może być praca stała, sezonowa, czy choćby na miesiąc. Mogę mieszkać w mieszkaniu, samochodzie, czy namiocie. Znam angielski dość dobrze, choć z mową średnio (wyrobi się ;) ). Jestem uczciwy, lojalny, bezkonfliktowy i spokojny. Nie piję i nie palę. Lubię porządek. Mam 30 lat. Jestem z Górnego Śląska. Potrzebuję pieniędzy na leczenie mojej dziewczyny. Kontakt tutaj, lub na maila: luigi.ant@vp.pl

0 / 0

Chętnie wyjadę do pracy w Norwegii. Interesuje mnie praca na produkcji albo jakaś inna praca fizyczna. Z językiem słabo bo znam tylko angielski i niemiecki komunikatywnie. Szybko się uczę i jestem zdecydowany do wyjazdu. Jeśli jest ktoś w stanie pomóc to proszę o kontakt na dawid90-25@o2.pl (mogę nawet zapłacić za pomoc w znalezieniu pracy) Pozdrawiam wszystkich

0 / 0

roro - 2015-02-08 17:10:49znam norweski chętnie kogoś zabiorę na wspólny wypad w szukaniu pracyroro czego szukasz i w jakiej części norwegi Ja branża budowlana myślałem jechać do oslo ale ponoć tam zapchane jestem zdecydowany.Samochód mam pieniądze na początek są z językiem u mnie kiepsko ale w innych krajach sobie radziłem

0 / 0

W jakiej branży i kiedy start ?

0 / 0

znam norweski chętnie kogoś zabiorę na wspólny wypad w szukaniu pracy

0 / 0

Jack - 2015-02-01 08:09:13Witaj Karolina, proszę o kontakt, też planujemy wyjazd, prosze o kontakt: jacek.latek@onet.eu Pozdrawiamhej odpisałam na meila pozdrawiam

0 / 0

Witaj Karolina, proszę o kontakt, też planujemy wyjazd, prosze o kontakt: jacek.latek@onet.eu Pozdrawiam

0 / 0

Ja i mój chłopak szukamy drugiej pary do szukania wspólnie pracy w Norwegii,wyjazdu i wynajęcia mieszkania.

0 / 0

organizuje wyjazd na wiosne do pracy sezonowej szukam jednej osoby z wlasnym samochodem okolice podkarpacia. tylko konkretna osoba zdecydowana na wyjazd, norwegia, moze uda sie zachaczyc o niemcy na dwa mies dzoana788 malpa vp.pl

0 / 0

jestem chetny na taki wyjazd moja kobieta pracuje jak ratownik medyczny moze mogla byc nam jakos pomoc oczywiscie sie odwzajemnie finansowo podaje swego maila krisstoffpietruszewski@wp.pl dziekuje

0 / 0

taz jest chetny jechac do pracy masz czas to pogadamy podaje maila krisstoffpietruszewski@wp.pl

0 / 0

Witam. Ja rowniez jestem zainteresowany wyjazdem do Norwegii. Mam na imie Mariusz 26 lat pochodze ze Stalowej Woli woj. podkarpackie. Wyjazd planuje na wiosne. Prosze o kontakt na meila mariusz21.87@o2.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...