są chętni na wyjazd do Brighton?

Chce wyjechać do pracy, 4 mies albo i dłużej kwestia, czy znajde kogoś (dziewczyna) która również miałaby taki plan! Razem raźniej, razem można coś wymyślić i pokombinować. gg-13274964

0 / 0

witam zabiore sie chetnie z kims w pare  osob do londynu lub okolice albo inny kraj...prosze o kontakkt gg:4219393  /  bzyk1990-18@tlen.pl     jestem otwarty na kazda propozycje...

0 / 0

hejo hej! ja tez chce wyjechac do Brighton, ale mam problem ze znalezieniem mieszkania. moze ktos ma jakis pomysl, lub chce mieszkac ze wspolokatorka? czekam na jakiekolwiek od Was wiadmosci. chce wyjechac jak najszybciej moze byc koniec maja a poczatek czerwca. czekam i pozdrawiam:)

0 / 0

Leeds to uniwersyteckie miasto. obroty w gastronomi w sezonie letnim spadaja o 80% wiec nie ma po co jechać na wakacje do pracy. na wakacje jedź do nadmorskich miejscowości, turystycznych.

0 / 0

jakiej pomocy potrzebujecie moj telefon (usunięte przez administratora)jezdze co wtorek do brighton z londynu do drukarni, pozdrawiam

0 / 0

A na jak długo planujecie wyjechać?? I czy prace dopiero bedziecie szukać po przyjezdzie do miejsca docelowego czy jest już ona załatwiona??

0 / 0

Wiecej informacji o brighton znajdziecie (usunięte przez administratora)Jest to strona polskich brajtoczykow. Mozecie cos zalatwic jeszcze z Polski. Pozdrawiam

0 / 0

JEDZCIE JEDZCIE PRZYNAJMNIEJ W INNYCH KRAJACH SIE ROZLUZNI

0 / 0

Hej Magda! Znam angielski, niemiecki. Może razem do Anglii się wybierzemy? Już tam byłem 2 razy, ale dwoje raxniej,pewniej. Odpisz proszę   kriskoch@o2.pl     Krzysiek

0 / 0

jestem tomek,  mam 22 lata i chce jechac do anglii, najchetniej do leeds lub oklice, okolo 30 czerwca. Jestem studentem i poszukuje pracy do ok. 15 wrzesnia. z gory dzieki za wszelka pomoc

0 / 0

zwolniłem się z pracy - miałem jechac do Londynu do pracy , ale znajomi mnie wystawili :-( , poszukuję obecnie pracy w necie ( bezskutecznie ) Jeśli coś macie chętnie się przyłącze - ja 29 lat , żonaty , pogodne usposobienie. meil do mnie memol1@vp.pl

0 / 0

ja tez jestem chętna zawsze razniej w kilka osob

0 / 0

ja tez sie tam wybieram,chetnie sie do kogos podłączę-nie mam zalatwionego mieszkania.podaje swój nr (usunięte przez administratora)jak tylko uporam sie z sesja :-)

0 / 0

I co? Wyjechałaś już Czy nadal czekasz na chętne osoby do wspólnego wyjazdu?

0 / 0

Ja tam jadę niedługo mój nr GG  5520352

0 / 0

Cześć a o jakiej pracy mówisz ja mam bogate doświadczenie w gastronomi ale angielski tylko podstawy.

0 / 0

witam ja mieszkam w Brighton i mam pokoje do wynajecia moge rowniez zalatwic transport na 21 czerwca z Polski z praca napewno nie bedzie problemu ! more info(usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam. Chciałabym pojechać jak najdzybciej do Brihgton. Ktoś chętny ?? Sama nie chciałabym jechać, ale cóż ...

0 / 0

Witam. Chciałabym pojechać jak najdzybciej do Brihgton. Ktoś chętny ?? Sama nie chciałabym jechać, ale cóż ...

0 / 0

witam,pytanie do- Vincent vega,--jak mozesz to podaj swoj e-mail mam pare pytan i niechcialbym sie dopytywac na forum johann5757@aol.com

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
15 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
2 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...