kto zna work express z katowic pewni są

Arturze, twój komentarz że nie bedziemy polemizować z anonimowymi ansynuacjami jest bez sensu bo przecież to piszą byli pracownicy, doskonale wiecie kogo ostatnio zwolniliście. Zwolnienia były ze względu na restrukturyzację a za chwilę widać ogłoszenia o nowych rekrutacjach na te stanowiska, ale to też jest tylko insynuacja. Odradzam każdemu współprace z takim pracodawcą!

0 / 0

Witam Jak pisałem wcześniej, z anonimowymi insynuacjami nie będziemy polemizować. Proszę skierować mail z konkretnymi informacjami pod adres: (usunięte przez administratora)> Gwarantujemy dyskrecję. Z poważaniem (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam Żeby sprawdzić tę sytuację, potrzebujemy konkretnych informacji: gdzie i kiedy Pani pracowała a także z kim rozmawiała Pani na temat wynagrodzenia. Proszę o przesłanie ich pod adres (usunięte przez administratora) Po rozwiązaniu problemu, skontaktujemy się, żeby ustalić, czy jest ono satysfakcjonujące. Z poważaniem

0 / 0

Ja pracuję już 6 miesiąc przez worka i to jest straszne mam umowę zlecenie, a dostałam regulamin i broszurkę na umowę o pracę i przez to są cały czas jakieś nie porozumienia. Co do wypłaty lepiej kontrolujcie sobie ilość godzin bo lubią płacić mniej, lub nie płacić za wszystkie przepracowanie dni. Koleżanką nie zapłacili za majówkę nie mając żadnego uzasadnienia \\\"nie bo nie\\\" a koordynatorki teraz na urlopach!!!

0 / 0

Nie czytajcie tych negatywnych komentarzy lordów, którzy zapominają o tym po co wyjechali za granicę. Nie wyobrażam sobie złego słowa powiedzieć o Work Express w Katowicach. Zobaczcie jak wyglądają warunki mieszkaniowe i praca z innych firm, zapewniam, że lepszą firmę od WE będzie wam bardzo ciężko znaleźć. Pozdrawiam bardzo miłe i profesjonalne Panie pracujące w WE, jak i prawdziwych pracowników za granicą.

0 / 0

Witam!Z kim trzeba się skontaktować żeby dołączyć się do sprawy?W końcu :)

0 / 0

Witam Jeżeli ktoś z Państwa chce zadać nam pytanie związane z zatrudnieniem za granicą, jesteśmy do dyspozycji pod adresem (usunięte przez administratora) Jak pisałem wcześniej, z anonimowymi insynuacjami nie będziemy polemizować. Z poważaniem

0 / 0

Noo...???jesteśmy ciekawi dalszych wydarzeń i odpowiedzi ze strony Rzecznika.

0 / 0

Ty pracuś może ty się nie myjesz jak 1 łazienka na 5 jest ok . Nikt tu nie mówi że kasa nie jest na czas . Kasa zawsze jest na czas ludzie piszą o jednej poni która bierze kasę od ludzi co pracują na kontrakcie!!!!!

0 / 0

Witam wszystkich byłych pracowników Worku. Panie i panowie dużo przeczytałem postów negatywnych o tej firmie i pewnie też ze złości ,że przepracowałem w niej tylko 3 miesiące dodałbym negatywa. Niestety tego nie uczynię,ponieważ nie mam Im nic do zarzucenia. Jak wyjeżdżałem przez tą firmę do Francji jako spawacz wyraznie mi powiedziano ,że jest to praca tymczasowa i będę pracował dopóki będą tego potrzebowali. W Auxerre pracowało nas 9,niestety po nowym roku zapotrzebowanie zmniejszyło się do 6 i w tej sytuacji 3 z nas nie powróciło.Trafiło również na mnie, Ale do kogo mogę mieć pretensję.? Do pani(usunięte przez administratora),dzięki której wyjechałem,bo to Ona mnie rekrutowała. Do koordynatora?,Do całego Worku?- Nie, bo to nie Ich wina. Pewnie gdyby nie decyzja francuzów o zmniejszeniu ilości spawaczy - do dziś bym pracował wraz z kolegami którzy tam zostali.Ktoś musiał odejść. Z całą odpowiedzialnością powiem ,że jest mi z tego powodu przykro, ponieważ współpracowało mi się z Workiem bardzo dobrze.Wypłaty się zgadzały i były na czas.Wszystko było zgodne z informacjami jakich mi pani (usunięte przez administratora)udzieliła przed wyjazdem. Byłem w kilku krajach na kontrakcie przez podobne biura i było różnie, ale Work mogę zaliczyć do jednych z lepszych. Nie wiem jak z innymi zawodami ,ale spawaczy szanują. Może jest to zależne od firmy dla której rekrutują, ale dla Fruehauf w Auxerre-spoko! Na koniec dodam,że nie jestem już pracownikiem Worku i pracuję obecnie w kraju, więc nie muszę tu się nikomu podlizywać! Chcę tylko byście zrozumieli, że zanim coś napiszecie zastanówcie się,czy aby to nie jest przez złość?- bo ja taki błąd omal nie popełniłem, a teraz się cieszę że do tego nie doszło. Cieszę się ,że mogłem przepracować chociaż te 3 miesiące we Francji, bo tam jeszcze nie byłem. Jeśli macie jakieś problemy polecam Wam panią Rzecznik Pracownika w Worku -(usunięte przez administratora)Jest osobą konkretną i nie pozostawi bez wyjaśnienia żadnej sprawy.Sam tego doświadczyłem. Może lepiej najpierw się z nią skontaktować ,a póżniej pisać opinie? Pozdrawiam. Mario.

0 / 0

Co sądzicie o rekruterach w oddziale Kraków? work express. Czesto w ogłoszeniach o prace na terenie Krakowa jak i okolic rekrutacje przeprowadza młoda, miła pani(usunięte przez administratora) Ja ze swojejs torny dodam że pracowałem kiedyś przez tą właśnie firmę i ta pani mnie rekrutowała i widać moim zdaniem jej umiejętne podejście do osoby która poszukuje pracy.

0 / 0

ja pracuje juz 4 lat w worku. Przez te lata nie przypominam sobie zeby kasa nie została wypłacona w terminie i to co do centa. Jak ktoś ma ochote pracować, znasie się troche na swoim fachu to można tutaj dobra kase zarobic!

0 / 0

Co trzy miesiące, ponieważ jest trzy - miesięczny okres rozliczeniowy..... proponuję doczytać przepisy prawa pracy.

0 / 0

Witam Mam propozycje wyjazdu w okolice Nicei z tej firmy.Czy ktoś tam był ,a może ktoś się wybiera!!!.Praca w budownictwie.Pozdrawiam

0 / 0

Witam, zamierzam podjąć pracę w tej firmie jako konsultant/doradca handlowy dla Work Express w KAtowicach. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia na tym stanowisku? Ile płacą, jakie są warunki? Na co uważać?

0 / 0

Witam - dziękuję za pańskie uwagi. Są bardzo cenne, ponieważ pozwolą nam doskonalić naszą pracę. Jeśli może Pan dodać jakieś szczegóły – proszę o przesłanie ich pod adres (usunięte przez administratora). Po rozwiązaniu problemu, skontaktujemy się, żeby ustalić, czy jest ono satysfakcjonujące. Z poważaniem

0 / 0

dzięki wielkie-pozdrawiam.

0 / 0

O kasę nie masz się co martwić, nigdy nie ma spóźnień. Dostajesz też za każdym razem pasek gdzie jest napisane ile godzin, kasy itp. Ja polecam Worka.

0 / 0

Ja tez mam jechac do francji czy odradzacie? niech pisza ci co cos wiedza o warynkach ?

0 / 0

witam-tak zrobie biore 1000 euro na drobne wydatki-ale jak z wyplata jest na czas czy naprawde pracoje sie 152h? daj znac?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...