szukam kompana na wyjazd Do Angli

Jestem zainteresowana wyjazdem1! mozesz podac szczegoly pozdro [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Jestem tomek, mam 22 lata. Szukam kogos do wyjazdu do anglii, najchetniej do leeds lub w okolice. dodam, ze nie mam zalatwionej pracy, ciagle szukam bo nie chce jecach w ciemno. Jesli ktos ma jakas oferte i chcialby mi pomoc to bede bardzo wdzieczny. Interesuje mnie kazda praca w okresie od ok. 1.07 do ok 15.09. p[ozdrawiam. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Hej, Proszę o odpowiedź, czy oferta jest jeszcze aktualna? Z chęcią bym pojechała,[usunięte przez moderatora] Joanna

0 / 0

HEJ A MOZE ZNAJDZIE SIE MIEJSCE DLA MALEGO PIESKA KTORY BARDZO TESKNI W POLSCE I CHCE PRZYJECHAC DO ANGLII. ODPISZ PROSZE.     [usunięte przez moderatora] pilnie szukam transportu

0 / 0

HEJ CZY ZNAJDZIE SIE MIEJCE DLA MALEGO PIESKA KTORY BARDZO TESKNI W POLSCE I CHCE PRZYJECHAC DO ANGLII.ODPOWIEDZ PROSZE.SZUKAMY DLA NIEGO TRANSPORTU.. A MOZE W NASZYM MIESCIE ZNAJDZIESZ PRACE. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Hej! Jestem zainteresowany wspólnym wyjazdem na Wyspy. Znam angol,niemiec,ruski dosć dobrze. Byłem tez w Angliialr krótko. Masz juz jakies oferty?odpisz proszę   [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Hej Asia!  Znam angielski,nieniec,ruski. Chętnie wyjadę na wyspy, byłem już. Mas tam pracę?Odpisz prosze [usunięte przez moderatora]  Razem raźniej!

0 / 0

sorry, 28 czerwiec oczywiście

0 / 0

Hej, wyjezdzam autokarem (Londyn)najprawdopodobniej 28.05 (250 zł), angielski bdb, pracy narazie nie mam. Planuję zostać do końca września, przyłącza się ktoś?  s[usunięte przez moderatora]

0 / 0

Witam jesli oferta aktualna podaj wiecej szczegolow. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

prawo jazdy B, branza budowlana(pomocnik oczywiscie),hotel,restauracja,sklep itp.nie mam wykształcenia zawodowego,ide na studia.angielski fluent written and spoken. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Serwusik. Co muiem tak? Więc byłem w na wyspach przez ostatnie dwa lata i przez ten czas mialem sporo zajęć. Od pracy w fabryce jogurtów poprzez prace za barem na pracy śmieciarza skończywszy :p. Z angileskim nie mam problemów i zawsze angole sie mnie pytali skad tak znam angielski :D. Jestem w Polsce od kilku miesięcy i szukam soulmate do wyjazdu. Jeśli myslisz o tym powaznie daj znac. Zostawiam mail

0 / 0

siemka:) a do jakiego miasta konkretnie sie wybierasz? pozdrawiam*

0 / 0

witam jestem z okolic lublina chce wyjechac za granice  znam jezyk angielski w miare komunikatywnie czy ktos ma ochote wyjechac ma cos nagranego np zbior owocow, sprzatanie, produkcja ale nie chce jechac sam chetnie sie wybiore od zaraz piszcie

0 / 0

Wyjezdzam do angli za 3 dni w piatek bede tam jechac samochodem i mam wolne miejsce.Mozna zabrac troche rzeczy:)Jade nie majac pracy ale nie stanowi to dla mnie wiekszego problemu zwazywszy ze sciagnolem do angli 3 osoby bedac tam.Mysle zeby osiasc na poludniu angli.Zamierzam znalesc prace jako kelner,barman badz obsluga klubu,baru czy hotelu.Moim zdaniem najlepiej szukac pracy na miejscu.Pochodze z Łomży [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Sa jacys chetni,piszcie co umiecie robic

0 / 0

z chęcią bym sie dołączył mója skrzynka pocztowa; intersuje mnie termin wyjazdu,szczeguły możemy omówić kontaktując sie PoZdro

0 / 0

hej, tez bylabym zainteresowana bo wyjezdzam na pewno tyle tylko ze nie wiem dokladnie kiedy i chyba sama.... wolalabym jednak z koms:)   [usunięte przez moderatora]

0 / 0

co porabiałeś w Anglii lub czym się tam zajmowałeś  

0 / 0

Wiatm poszukuje chetnych na wyjazd do Anglii najlepiej manchester najlepiej na wakcjach przy zbiorach itp Prosze o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...