Praca w CZECHACH w firmie PANASONIC!!!!

Pilnie poszukujemy na terenie Czech osoby, która podjęłaby się zadania związanego z utworzeniem i poprowadzeniem oddziału naszej Spółki ( www.sgp.biz.pl/kim-jestesmy ). Działamy w branży motoryzacyjnej, RTV, AGD od 2006 r.Posiadamy już swoje oddziały na terenie Polski, Węgier, Niemiec, Serbii, Rumunii, Anglii i Słowacji. Obecnie planujemy intensywną, ekspansję na rynku czeskim, gdzie mamy już kilku swoich stałych odbiorców, a także biuro w Libercu. Podstawowe zadania na stanowisku: - organizacja pracy oddziału, - prowadzenie negocjacji handlowych i budowanie pozytywnych relacji z klientami, - raportowanie postępów i wyników prowadzonych działań do kierownika jednostek zagranicznych. Nasze wymagania wobec kandydatów: - biegła znajomość języka czeskiego oraz polskiego, - mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - preferowane wykształcenie wyższe, - umiejętność analitycznego myślenia, - znajomość rynku automotive będzie atutem. Oferujemy: - wysoce samodzielne stanowisko pracy, - ciekawe i zróżnicowane cele, - szkolenia, - wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja od sprzedaży), - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, laptop itp.) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia na następujący adres e-mail: bociaga@sgp.biz.pl

0 / 0

Hej ja własnie poszukuje pracy może to włąsnie Czechy bedą jak jest tam praca i zarobki co tam ci powiedzieli ze co bedzieśz robić ,a opłata za mieszkanie i wyzywienie jak się przedstawia.

0 / 0

Witam ,dostałam odp. do pracy w Czechach.Potrzebna jeszcze osoba jedna w wieku 55 lat.Jeszcze nic pewnego..tel mój 725 892 744

0 / 0

mam prozbe czy moglby pan lub pani podac mi kontakt zeby moc tam pojechac do panasonica bardzo to moj numer tel(usunięte przez administratora) jestem z jastrzebia zdroju

0 / 0

Wszystkich,którzy wybierają się do Pilzna (do Panasonica)-OSTRZEGAM przed tym,bo agentury sprowadzają wciąż nowych ludzi(mają za to pieniądze) ale potem nie maja co z nimi robić. Pracuję tutaj 4 lata ale to co się tutaj obecnie dzieje to jest masakra!!! Ludzie codziennie przyjeżdżają do pracy tylko po to by usłyszeć,że jest tak zwana odstawka i nie ma dla nich pracy.Panasonic w Czechach pada bo japończycy wszystko przenoszą do Malezji. Na 11 linek produkujących plazmy i 4 linki produkujące LCD pracuje na dzień dzisiejszy połowa z nich!!! LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ SKUSIĆ POKUSĄ DOBREGO ZAROBKU!!! BO TO JEST NIEPRAWDA!!! Jeśli jednak pokusicie się na przyjazd do Pilzna to możecie mieć pewność,że albo zarobicie grosze albo nic,bo nie Panasonic nie będzie miał dla Was pracy. Minęło pół miesiąca,a są tacy co mają przepracowany 1 dzień,ale są i tacy którzy w tym miesiącu jeszcze nie pracowali. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz ostrzegam przed ofertami pracy w czeskim PANASONICU P.S.SK EXPRESS(obecnie EXPRESS PEOPLE)-tej agentury nie ma w Panasonicu od sierpnia 2008 roku

0 / 0

Jak to wygląda aktualnie? prośba o informacje wszystkich co wiedzą cokolwiek o tym co dzieje się tam teraz

0 / 0

Cześć lord piszę drugi raz twierdzisz, że nie jest w czechach tak tragicznie jak piszą w większości nie wiadomo komu wierzyć ja starałem się jechać z agentury SK EXPRESS ale póki co nnie mogłem to było jeszcze w lecie. Jak chcesz to możesz mi podpowiedzieć parę rzeczy np. zktórej agencji najlepiej jechać jak tam faktycznie jest finansowo i z robotą roboty się nie boję ale to co czytam to niektórzy albo świrują albo robić się im nie chce chociaż są i dobre opionie i tu problem komu wierzyć? Jak masz ochotę pomóc ialbo wciągnąć w to wszystko to napisz na adres (usunięte przez administratora) jestem ciekawy ja nine mam w domu komputera ale to żadna przeszkoda pozdrawiam (usunięte przez administratora)z Tarnowa.

0 / 0

Cześć mówisz,że nie jest tak źle w czechach jak piszą ok to jak masz jakieś możliwości pomocy albo wciągnięcia w to wszystko to napisz na meila(usunięte przez administratora) pozdrawiam (usunięte przez administratora)

0 / 0

a kiedy jedziesz napisz lub (usunięte przez administratora)

0 / 0

kolego daj mi namiary do panasonika muj numer

0 / 0

hej (usunięte przez administratora)z bielska bialej jak mozesz to powiedz mi co sie tam dzieje szukam roboty czy ty tam pracujesz dalej??mogl bys mi powiedziec ktora agentura teraz jest dobra i nawiecej placi ?? + dodattki jak sa ?? dzieki za info moje gg 11586534 ps,jestem z zywca :)

0 / 0

Witajcie moi drodzy byłem i przeżyłem to tylko postój w firmie jest miła atmosfera,między innymi między POLAKAMI,Czechami,Wietnamczykami i Słowakami,Japońców też nie brakuje.Szkolenie jest trudne dla osób z rękami które się czę są lub denerwuje to nie polecam jechać bo nie jest to łatwe zadanie.Życie kosztuje trochę tam nie ma tak tanio jak się wydaje jedynie co tanie to piwo co kosztuje ok.1,20 PLN

0 / 0

Ja nie pije ani nie rozrabiam jestem miłą spokojną osobą .Chciała bym pracować w Panasoniku ,ale nie wiem jak jest z tymi testami ile osób zdaje itp słyszałem różne rzeczy dlatego liczę ze ktoś kto teraz wyjechal z akapulko napisze tam na miejscu jak jest naprawde

0 / 0

Jeszcze jedno presente ma zajebiste biuro ze szklanymi ścianami przy klatowskiej, a heroja obskurne biuro na borskiej w starej kamienicy. Proste. dlaczego ludzie klną presente a chwalą heroję??

0 / 0

Lenka - 2010-03-12 19:12:23mówisz że nie będzie przyjęć , a Akapulco już zaczął rekrutację do Panasonicapopieram vivaldi ,wyjazd z akapulko nie oznacza podjęcia pracy ,bo to pic na wode i trudno nazwać to rekrutacja

0 / 0

Lenka jaka ty jesteś tępa !! i głupia nic dziwnego że tylko do czech chcesz jechać jak tam 80% ludzi jest Twojego pokroju ! .Ludzie Ci piszą na 10 forach to samo a Ty za wszelką cenę chcesz dowiedz że jest inaczej .To skoro taka mądra jesteś to zamiast od 3 miesięcy droczyć jeden i ten sam temat rusz swoje 4litery i jedz tam do pracy z tym acapulko !!! dowiedz się jak jest jak było itp .Ja byłem widziałem ,i straciłem na tym chyba z 4 tyś koron .Madruj dalej i pajacuj na tych forach jaka to z ciebie jest znawczyni pracy w Czechach Artykuł Andrzejak który również był zemną w grupie ,podabnie on jak i wielu ludzi pracowali już wcześniej w Panasoniku a nie mogli zdać testu Zacznij wreszcie myślę dziewczyno i wyciągaj jakieś wnioski a jak ich dalej wyciągnąć nie możesz to jedz sobie tam przy pierwszej lepszej okazji bo inaczej 200 ludzi z 5 turnusów już wróci a Ty dalej będziesz pisać i pytać jak tam jest . Czy to normalne ??? polecam link pod spodem odnośnie wyjazdów z acapulko http://www.wiadomosci24.pl/artykul/akapulko_czyli_praca_dla_naiwnych_99324.html

0 / 0

mówisz że nie będzie przyjęć , a Akapulco już zaczął rekrutację do Panasonica

0 / 0

Prawda jest taka że w tym roku trzeba sobie Czechy odpuścić ,sam chętnie bym tam wrócił( byłem tam w latach 2005-2007) ,ale na próżno szukać ofert

0 / 0

Oj ciężko komukolwiek na to odpowiedzieć .Już w 2009 roku mało co ofert było a w 2010 ma być jeszcze gorzej ,zwłaszcza ze teraz w czechach jest największa stopa bezrobocia .. (usunięte przez administratora)

0 / 0

nie wiecie czy na wiosnę będą przyjęcia do pracy,czy będą jakieś nowe miejsca pracy i kto ma szanse na nie ,co tam się dzieje napiszcie(usunięte przez administratora)Pozdrawiam

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...