Szukam jakiejs fajnej osobki na wyjazd do UK(wszedzie z wyjatkiem Londynu);P

anek - 2007-06-18 14:54:06czesc ja jade do Londynu w tym roku. masz moze jakies fajne wskazowki bo pracy wlasnie bede tam szukac co i jak??? gdzie ty pracowalaas bedac w Londynie i czy latwo znalezc tam jakas prace?? pozdrawiam moj

0 / 0

anek - 2007-06-18 14:54:06czesc ja jade do Londynu w tym roku. masz moze jakies fajne wskazowki bo pracy wlasnie bede tam szukac co i jak??? gdzie ty pracowalaas bedac w Londynie i czy latwo znalezc tam jakas prace?? pozdrawiam moj

0 / 0

0 / 0

Czy ktos jedzie moze do Luton w tym tygodniu znaczy sie tak okollo 26 luty? Z checia bym sie zabral :) [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Ja jestem chetna tez na wyjazd z kolezanka.Wiec jak cos to mozesz sie skontaktowac z nami oto moje [usunięte przez moderatora] .Czekam na szybka odpowiedz.

0 / 0

hejka! ja chcialabym pracowac w Londynie tak jak rok temu, wiec bylabym chetna na wyjazd do tego miasta. Chyba ze bedzie jakas inna ciekawa propozycja wyjazdu i pracy wiec moge sie z Toba wybrac :) ogolnie o sobie- mam na imie Kaska, mam 21 lat, jestem studentka ekonomii 2 roku, mieszkam na Pomorzu, jesli chcesz to odezwij sie na gadu 8536994 lub na kom 694173233 pozdrawiam.

0 / 0

Lepiej zobacz na date założenia postu ;] (2007-04-29), jakbyś nie zauważył to prawie rok temu :)

0 / 0

hej asiu ja tez koncze szkole w czerwcu i z checia pojade nawet razniej bedzie razem mieszkac i sie jakos tam poruszac tylko musimy dogadac szczegoly moj nr gg zagadaj proszę 5265885 albo komórka 515517736 mam 18 lat jestem mlodym chlopakiem ale bardzo towarzyskim pozdro odpisz:)

0 / 0

Samochodem do Londynu i Birmingham. Witam. Jade samochodem do Birmingham, przez Londyn. Wyjazd w sobote 13.10.2007 okolo poludnia z Czaplinka (zachodniopomorskie, 60km od Pily, 40km od Walcza, 35km od Szczecinka), przyjazd do Londynu w niedziele rano, do Birmingham okolo poludnia. Dla osob ktore chca pierwszy raz wyjechac moge zalatwic miejsca w domach, w ktorych mieszkaja Polacy oraz Slowacy, Czesi, Wegrzy, zarowno w Londynie jak i Birmingham. Sam mieszkam od 4 m-cy w Birmingham (2ga najwieksza po Londynie metropolia w Anglii, mniej znana bo w pilke slabo graja :)), moge doradzic gdzie isc i co zrobic aby znalezc prace w przeciagu 1 do 3 tyg. Sam jechalem w ciemno, duzy stresik :) Koszt wyjazdu to ok 800zl Koszt dzielimy na liczbe osob. I tak: 2 os. to ok 400zl/os 3 os. to ok 270zl/os 4 os. to ok 200zl.os Moj telefon w Polsce 0048604052419. Bede dostepny w poniedzialek 08.10.2007, ok godz 17.00 Jak ktos chce sie zabrac to zapraszam :)

0 / 0

hej mam do ciebie pytanie od miesiaca jestem w londynie sw i szukam tu pracy przy pakowaniu moze znasz jakis firmy bylabym wdzieczna za pomoc. tylko prosze nie agencje dzieki [usunięte przez moderatora]

0 / 0

5,5 funta to nie jest mała stawka, chyba że masz jakiś ale jeśli nie to jest całkiem fajnie zarabiając 200 funtów na tydzien możesz na prawde żyć calkiem przyjemnie i jeszcze coś odłożyć

0 / 0

Hej. Szukam normalnej dziewczyny,znającej trochę angielski na wspólny wyjazd do Anglii.Znam też angielski dość dobrze. Na razie jeszcze zbieram oferty z agencji.Jest praca np.przy pakowaniu ale stawka trochę mala 5,5funta/godz. Czy ma ktoś lepsze oferty pracy? Krzysiek ,[usunięte przez moderatora]

0 / 0

Ja też szukam chętnej osoby do wyjazdu na jakieś dwa miesiące. Mam 19 lat, nie pracowałam w UK, ang znam dobrze. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Jesli jeszcze nie wyjechalas -  moge Ci pomoc w jej znalezieniu tu w UK oferujac Ci mozliwosc tymczasowego zamieszkania u mnie i zapewniajac Ci utrzymanie do czasu Twego usamodzielninia sie. Pozdrawiam Grzegorz [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Hey, posty już pewnie nieaktualne, ale w razie czego planowałam Wyspy w te wakacje. Mam 21 lat i studiuje Socjologię. Co do angielskiego, to raczej w komunikatywnym stopniu. Gdyby oferta byłą aktualna to prosze o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

witam.do kiedy najpozniej oplaca sie wyjezdzac do UK (tzn.mozna znalezc jeszcze w miare fajna robote)? czy poczatek sierpnia to juz za pozno ??

0 / 0

hej [usunięte przez moderatora] . bylem juz w anglii i w usa. teraz jade znowu - w tym miesiacu. jesli ktos w wieku 23-33 lata chce sie odezwac, to mozna by sie wybrac razem : )

0 / 0

Hej dziewczyny czy znajdzie sie jeszcze jedno miejsce? Jestem chetna:)

0 / 0

czy ktos sie wybiera 16 lipca do londynu moze?

0 / 0

Ja również bylabym chętna na wyjazd mam 20 lat jestem z Konina woj. wielkopolskie..Interesuje mnie praca za granicą od zaraz..Wlasnie jestem po sesji i dlatego chce wyjechać..czekam na propozycje..:P [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...