jark recruitment

JA PRACOWAŁAM U NICH W 2005 I BYŁO OK.WROCIŁAM W 2006 ALE Z WŁASNEJ NIE PRZYMUSZONEJ WOLI. PŁACILI MI UCZCIWIE NAWET ZA HOLLIDAY.CZYTAJĄC JEDNAK WASZE OPINIE MYŚLĘ, ŻE WIELE SIĘ ZMIENIŁO....NIESTETY

0 / 0

Przez tą agencję jest zatrudniony w fabryce gdzie pakuje się głównie alkohol za miasteczkiem Ely,Polak o imieniu (usunięte przez administratora)pracuje codziennie od godz7do15:30 taki troszkę po40-tce chudy wysoki facet,przestrzegam Was przed nim,to kawał gnoja,za wszelką cenę oczerni Was i podesra do supervaisera lub menadżera fabryki aby tylko sam się utrzymał,naprawdę uważajcie na niego on naprawdę kabluje wszystkich za byle co!!!!!

0 / 0

Masz rację tą agencję powinno się zamknąc!!!Pracowałem przez tą agencję w fabryce za miejscowością Ely,poprostu maksymalny wyzysk za minimalne pieniądze Jednym z właścicieli agencji JARK jest jakiś Rusek o imieniu (usunięte przez administratora),uważajcie na niego jest kawał hama z niego,nie dość że płacą jakieś 160 funtów tygodniowo,gdzie za mieszkanie w Kings Lynn trzeba dać jakieś 50-60funtów na jedzenie jakieś 40funtów,teraz obliczcie sobie ile Wam zostanie na tydzień,jeśli mam klepać biedę to wolę to robić w Polsce Przestrzegam Was przed tą agencją i facetem o imieniu (usunięte przez administratora)

0 / 0

Ty chyba wachasz klej, bo ja tu pracuje troche i wiem cos o jarxie. [admin - treści obraźliwe dla innych uczestników forum]

0 / 0

heeej ta co ako doprovod vyssich

0 / 0

heeej ta co ako doprovod vyssich

0 / 0

Pracowałem dla firmy Jark a raczej nazwalbym ja Janek Przez duze J!Wyjechalem do pracy jako pakowacz a jak sie okazalo praca jest przy produkcji groszku w Lowestoft.Praca w wodzie,zimnie i halasie!Polacy wykonuja tam najgorsze czynnosci za 5funciakow sa ponizani i nie godnie traktowani!Angole na spotkaniu w Warszawie obiecali odziez obuwie zastepcze a jak sie okazalo na miejscu jest obuwie robocze ale za oplata 20 funciakow.Oczywiscie nikt nie kupil bo szatnie jesli tak to mozna nazwac sa bez szafek,brudne,smierdzace.Wogole odradzam ta agencje no chyba ze ktos lubi ekstremalne sporty!Chodzilem po agencjach pracy i wszedzie mowili ze Jark to jest najgorsza praca,wogole zapewniajaprace w najgorszych zakladach tak jak slyne kurczaki!Odradzam Prace w Chrystian Salvelsen.

0 / 0

10 tyś przez wkacje? [tyreści obrażliwe dla innych uczestników forum]

0 / 0

Stary i czy ty sie chwaliśz?? 150 za tydzień po 8,5 godzin?? I ja ty sie dziwić, głupich nie siją, sami przychodzą...

0 / 0

JESTEM GOTOWY ISC ICH NIE POWINNO JUż BYć DAWNO

0 / 0

mieszkam w wakefield 1 rok i co mnie najwięcej wkurza........AGENCJA JARK CHOCIARZ NIE PRACUJE DLA NIEJ IJESZCZE JEST TA POLKA KTóRA POWINNA SIę WSTYDZIC ZE JEST Z POLSKI POWODZENIA

0 / 0

Jesli mi ktos powie ze nie narzeka na Jark to albo klamie albo ma bardzo male ambicje. Przeczytalem ze 150£/tydz to ok. Ludzie ! Sprobujcie sobie odlozyc pare groszy. Problem? Nie dziwie sie. Wystarcza tylko na zycie i oplaty. Poza tym Jark nie gwarantuje pracy przez caly okres waszego pobytu.Sam przesiedzialem 2 miesiace bez pracy.Nie wiem jakim cudem. Niektorzy mieli mniej szczescia i zostali bezrobotni az do zjazdu. Kings Lynn to male miasto przezywajace nawal przyjezdnych ludzi chetnych zarobic. Praca opiera sie tylko na fabrykach. Jesli nie ma zlecen,lub sa male - koniec pracy ! Nie dajcie sie oszukac ! Wybor do was nalezy. (usunięte przez administratora)

0 / 0

to ty chyba masz kłopoty z liczeniem, 8.5h dziennie razy 5 dni w tyg i to ci daje 150 f. ?! Lepiej zacznij czytac ustawy o najnizszej krajowej.

0 / 0

witam pracowalem dla tej firmy  w lowestoft fabryka groszku dwa razy i nie polecam  dla tych ktuzy maja wybor  i nie maja mocnych nerwow sa klopoty z nimi ale to zalezy dla jakiej filii pracujesz filia w warszawie i w kings linn naleza do czolowki najgorszych lepsza w norwitch .klopot z pit 45 nie mila obsluga zbywanie,praca tylko kilka dni na tydzien. nie naleza do naj uczciwszych kto lubi ostre wrazenia  moze tam jechac sporo tam sie dzieje.

0 / 0

Pracę skończyłem w Jarku w Wakefield w tamtym roku.Nie zapłacili za urlop ani za kilka dni pracy.Nie dają również P45 ani P60.Złodzieje i krętacze.

0 / 0

Jark gowniana agencja nikomu nie polecam banda oszustow i najgorsze jest w tym to ze pracuja tam tez polacy ,ktorzy robia swojego w ch..ja.<br /> Wstydzcie sie .<br /> Jark Wakefield uk

0 / 0

Nie Ty jedna jesteś oszukana przez&amp;nbsp; agencję J A R K - O S T R Z E G A M&amp;nbsp; <br /> WSZYSTKICH,bo mnie tu też oszukano,są nieszczerzy i tylko obiecują,a słowa nie dotrzymują.Powinni zniknąć,aby nie krzywdzić zdeterminowanych ludzi,na krawędzi ub&amp;oacute;stwa i rozpaczy,szukających za solidna pracę uczciwej<br /> zapłaty.

0 / 0

Jark nadal oszukuje,nie placi za nadgodziny,ani za urlopy,ani za ostatni tydzien pracy,zdziera za dowozy do pracy,tu nie szanuja człowieka i łamią prawa pracownicze! gdzie Zwązki Zawodowe w tym kraju,dlaczego na to pozwalają?Moje niemiłe doświadczenie-to Jark z MAIDSTONE-UWAŻAJCIE i omijajcie z daleka tę agencję.TU SZUKAJĄ NAIWNYCH,NIE ZNAJĄCYCH JĘZYKA !

0 / 0

Jeśli ktos mówi dobrze o agencji Jark,to chyba jest samym jej menadżerem lub urzędnikiem z tej agencji,bo nikt inny nie może jej chwalić,gorszej agencji nie ma w całej WB,zwłaszcza w Maidstone,(usunięte przez administratora)UWAŻAJCIE!ANGLICY nas wykorzystują w Agencji JARK W MAIDSTONE !

0 / 0

<br /> Jeśli ktos mówi dobrze o agencji Jark,to chyba jest samym jej menadżerem lub urzędnikiem z tej agencji,bo nikt inny nie może jej chwalić,gorszej agencji nie ma w całej WB,zwłaszcza w Maidstone,nie zapłacili mi za urlop,choć obiecywali,ani za nadgodziny,ani za ostatni tydzien pracy,łamią prawo a kontroli nie ma żadnej-tu jest bezprawie,UWAŻAJCIE!ANGLICY nas wykorzystują w Agencji JARK W MAIDSTONE !

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...