szukam pracy jako spawacz

praca w holandii dla spawacza z uprawnieniami kontakt (usunięte przez administratora)

0 / 0

mam prace w holandii od zaraz dla spawacza z uprawnieniami prosze o telefon (usunięte przez administratora)

0 / 0

spawacz 111 141 dozur szukam pracy w nemczech tel (usunięte przez administratora)

0 / 0

Baltic Service Sp. z o.o. - 2007-08-29 12:36:17Poszukujemy spawaczy do pracy w stoczni w RFN - Bremen prosimy o kontaktspawacz 111 141 dozor szukam pracy

0 / 0

Witam Jezeli Pan nadal poszukuje pracy to proszę zadzwonić (usunięte przez administratora). Praca w Bytomiu Pozdrawiam

0 / 0

Witam proponuję prace w Siedlcach proszę o kontakt pod telefonem (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam szukam pracy jako spawacz cała UE posiadam uprawnienia TUV135 HL-045 oraz TIG rówież111 prace podejmę od zaraz,obecnie przebywam w Anglii te.(usunięte przez administratora)Zbyszek

0 / 0

Zbigniew 33 lata. Spawacz 135 TUV HL-045, 111 oraz 141. Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe. Szukam pracy z możliwością stałego kontraktu, posiadam duże doświadczenie. Proszę o poważne oferty ponieważ chcę wyjechać z rodziną. Telefon((usunięte przez administratora)

0 / 0

szukam pracy jako spawacz mag135,136 podstawowe ponadpodstawowe elektroda111podstawowy uprawnienia hakowego mójtelefon (usunięte przez administratora). pozdrawiam

0 / 0

szukam pracy za granica ako spawacz 135/136 lub monter konstrukcji stalowych uprawnienia do zlaczy doczolowych BW PA PF ≤ 5,0mm 3 letnie doswiadczenie b dobry j.angielski i rysunek techniczny dyspozycyjnosc referencje od dwóch poprzednich pracodawcow polskiego i holenderskiego (w jezyku holenderskim) (usunięte przez administratora) lub siemin81@wp,pl

0 / 0

Celina Aleksandrowicz - 2009-12-29 18:23:13Witam.Poszukuje pracy jako spawacz MIG MAG,jest ktos kto chciałby mi pomóc? Pozdrawiam rafalski904@wp.plf

0 / 0

Witam.Poszukuje pracy jako spawacz MIG MAG,jest ktos kto chciałby mi pomóc? Pozdrawiam rafalski904@wp.pl

0 / 0

witam! szukam pilnie pracy jako spawacz metody;111,135,136 tuv HL-045 podejme natychmiast.staz pracy 30 lat,interesuje mnie wyjazd za granice ponadto b.dobrze zlobkuje posiadam VCA ,SOFI oraz brytyjskie bhp-pozdrawiam !

0 / 0

marlene - 2008-03-12 09:42:01witam mam oferte pracy dla pana bardzo dobry zarobek !!! prosze o mail albo telefonnummer   moj marlenebrandt1977@web.de(usunięte przez administratora)Ryszard

0 / 0

agnieszka - 2007-12-07 16:35:55Witam!Poszukujemy spawaczy na wyjazd do Szwecji.Zapewniamy transport,wyzywienie,zakwaterowanie,ubranie robocze,pensja 6000pln do ręki.Zainteresowanych prosimy o kontakt (usunięte przez administratora)jestem zainteresowany pracą w Szwecji, ostatnie 4 lata tam spędziłem PROSZĘ O KONTAKT Ryszard (usunięte przez administratora)br /> mogę wyjechać zaraz .

0 / 0

abusia - 2007-09-20 10:57:32Witam mam dla pana ofere pracy w Niemczech jezeli jest pan zainteresowany prosze o kontakt : Renata Guss (usunięte przez administratora)Ryszard

0 / 0

proszę o podanie czy posiadasz zapotrzebowanie na spawacza gaz,elektroda -podstawowe podejmę pilnie pracę w Niemczech proszę o kontakt Ryszard (usunięte przez administratora)Wejherowo

0 / 0

Ja szukam już ponad rok i d...a :(

0 / 0

szukam pracy jako spawacz 135i111

0 / 0

ukonczony kurs :mag 135,certyfikat tiv,umiejetnosc spawania elektroda metoda 111 poszukuje pracy za granica kontakt (usunięte przez administratora)lub rafi8715@wp.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...