kursy z go work

witam, jestem zainteresowana pracą opiekuna oraz kursem angielskiego, na chwilę obecną mój angielski to słaba znajomość komunikatywna, czy po kursie jest szansa na wyjazd do Irlandii?

0 / 0

Koszt szkolenia 3 tygodniowego to kwota 2500 zł, cena obejmuje nauke języka angielskiego 180 godz., wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie. Zespół GoWork

0 / 0

czy ktos jedzie na ten kurs od 22.09 pociągiem -Legnica-Wrocław-Warszawa... moje gg 11561612 - zawsze to we dwoje raźniej ;) pozdrówki

0 / 0

witam, czy ktoś się wybiera teraz na kurs 22.09 ?? może ktoś jedzie z woj. łódzkiego?

0 / 0

Witam, jaka jest cena kursu organizowanego przez Go Work???

0 / 0

zdecydowałam się, przekonałeś mnie do udziału, dzięki,

0 / 0

Program na kursie jest dosyc napiety, ale mozna dac rade. Czasu wolnego jest troche malo, sa przerwy miedzy zajeciami oraz dluzsza po obiedzie. Poza tym niedziela jest dniem wolnym - wiec w ten dzien mozna odpoczac. Warto jechac. Pozdrawiam.

0 / 0

hej, z wypowiedzi można zauważyć że kurs w gowork jest ok, uczestnicy są zadowoleni, chyba się zdecyduję na udział. Zależy mi aby dobrze opanować angielski, czy program szkolenia jest bardzo napięty? jak dużo jest czasu wolnego?

0 / 0

Witam serdecznie. Niedawno ukonczylem kurs z GoWorku.  Teraz przygotowyje sie do wyjazdu do UK jako opiekun. Wszystkich uczestnikow kursu z 04.8 - 24.80 serdecznie pozdrawiam,(usunięte przez administratora) Wojciech vel Eliam

0 / 0

prawdopodobnie uda mi wziać udział w szkoleniu w drugiej połowie września, w tej chwili czekam na decyzje z urzędu pracy, jestem zainteresowana pracą w Anglii jako opiekun. Mam nadzieję że dobrze opanuję angielski i szybko wyjadę na kontrakt. Pozdrawiam

0 / 0

Aby osoba mogła ubiegać się o sfinansowanie kosztów szkolenia przez urzad pracy, musi być osobą zarejestrowaną w urzędzie, następnie należy złożyć dokumenty, na podstawie których urząd podejmie decyzję. Jako jednostka szkoleniowa współpracujemy z urzędami pracy na terenie całego kraju, osoby są kierowne na szkolenia i mają finansowane koszty kursu. Urząd oczekuje iż osoba przedstawi uprawdopodobnienie zatrudnienia dla siebie, jeśli osoba nie ma swojego pracodawcy, może skorzystać z naszych ofert pracy, pod kątem których szkolimy osoby, wtedy po spotkaniu w siedzibie naszego biura wystawiamy dokument o uprawdopodobnieniu zatrudnienia. Zespół GoWork

0 / 0

jestem zainteresowana kursem, jak mogę ubiegać się o sfinansowanie przez urzad pracy, czytałam że nie wszystkim osobom urzad dał decyzję pozytywną. Co zrobić aby się zgodzili?

0 / 0

też chciałem kurs we wrzesniu ale urząd pracy nie zdążył z decyzją, mam nadzieję że będzie pozytywna i że będę na szkoleniu od 22.09. Pozdrowionka

0 / 0

hej wszystkim, będę uczestnikiem kursu we wrześniu, mam juz podstawy angielskiego, spokojnie sobie poradzę, zależy mi aby jak najlepiej opanować angielski, chcę pracować jako opiekun. Mam nadzieję że sie spotkamy. Pozdrawiam

0 / 0

Jesli masz podstawy angielskiego to po kursie twój angielski będzie komunikatywny, pozwoli na podjęcie pracy opiekuna osób starszych. W przypadku tej oferty angielsi musi być na odpowiednim poziomie. Życzę powodzonka na kursie!

0 / 0

witam  sory ale do 100 to daleko byłam na kursie i byli o wiele starsze osoby od ciebie a poza tym np w Islandi oferty pracy są dla 70 latków

0 / 0

witam  sory ale do 100 to daleko byłam na kursie i byli o wiele starsze osoby od ciebie a poza tym np w Islandi oferty pracy są dla 70 latków

0 / 0

mam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, jeśli chodzi o język to miałem przerwę, mój angielski teraz to tylko podstawy, czy mam szansę na pracę w UK?

0 / 0

witaj ja wrócilam z kursu !  wiek ?  byli o wiele starszi ludzi od ciebie i dwali sobie bardzo dobrze rady ,ja  mlodsza  a szło mi gorzej

0 / 0

niedawno zakończyłam kurs organizowany przez GoWork.pl. W tej chwili szykuję się na wyjazd jako opiekun osób starszych. Teraz wiem, że jezykowo sobie poradzę, mój angielski jest komunikatywny. Jeśli macie możliwość skorzystania z kursu, to polecam, na prawdę warto, było ciężko, ale tylko tak można się dobrze nauczyć jezyka.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...