zna ktos biuro M.T.G sc (grudziąc)

Pisze sie Grudziądz

0 / 0

siemanko ja tez chce jechac na pazdziernik i jesem z grudziadza podaj moze jakies gg to pogadamy:)

0 / 0

kassja - 2008-10-04 15:20:21(usunięte przez administratora). I nie dziw się ,że ludzie zaczęli się buntować. Firma zapewniała przed wyjazdem, że kontrahent hiszpański jest w porządku, że wysyłali ludzi już rok temu i wszyscy byli zadowoleni. Każdy podpisał piękną umowę gwarantującą 6 euro na godzinę. A na miejscu okazuje się, że roboty nie ma, po 2 tygodniach bezczynności wywożą ich do cieszącej się złą sławą Alziry czy innej Cullery i każą pracować na akord za niskie stawki, płacić za dowóz na plantację i kto tam wie co jeszcze a jak nie to (usunięte przez administratora). Chyba mieli prawo się wqrzyć. W takim przypadku firma (usunięte przez administratora)powinna wynegocjować w ramach rekompensaty jakieś korzystniejsze warunki chyba umowa do czegoś zobowiązuje. A nie wywieźć ludzi, przetrzymać bez pracy a potem postawić ich przed faktem dokonanym czyliprzypomnienie o oszustach z mtg.

0 / 0

kassja - 2008-10-04 15:20:21Do Piotra. I nie dziw się ,że ludzie zaczęli się buntować. Firma zapewniała przed wyjazdem, że kontrahent hiszpański jest w porządku, że wysyłali ludzi już rok temu i wszyscy byli zadowoleni. Każdy podpisał piękną umowę gwarantującą 6 euro na godzinę. A na miejscu okazuje się, że roboty nie ma, po 2 tygodniach bezczynności wywożą ich do cieszącej się złą sławą Alziry czy innej Cullery i każą pracować na akord za niskie stawki, płacić za dowóz na plantację i kto tam wie co jeszcze a jak nie to wypieprzać. Chyba mieli prawo się wqrzyć. W takim przypadku firma (usunięte przez administratora). powinna wynegocjować w ramach rekompensaty jakieś korzystniejsze warunki chyba umowa do czegoś zobowiązuje. A nie wywieźć ludzi, przetrzymać bez pracy a potem postawić ich przed faktem (usunięte przez administratora)

0 / 0

przypomnienie

0 / 0

przypomnienie

0 / 0

Pablo - 2008-09-08 11:44:23Siemka wszystkim ... Jestem z woj dolnośląskiego i mam prośbe do tych którzy byli w biurze napiszcie czy to biuro jest oki. wysłałem  już wszystko wspominali dziś jak dzwoniełem  o 2 turach wyjazdujest oki

0 / 0

zaoszczedzilas 700zl.po informacje nt. mtg wystarczy zadzwonic do wup torun,

0 / 0

(usunięte przez administratora) zamieściło nową oferte do zbioru malin w Bonares.Zadzwoniłam i zapisałam się,ale zaczęłam szukać i znalazłam mase negatywnych opinie o firmie.Chciałam też sprawdzić pracodawce to (usunięte przez administratora) sprawdziłam w google es chciałm do niego zadzwonić,ale nie ma podanego tel.,faxu,e-maila. Więc czy taki pracodawca jest wiarygodny? Z pewnością nie. Już wiem,że nie pojade(usunięte przez administratora) Radze wszystkim pozostałym sprawdzajcie wszystkie dostępne informacje.

0 / 0

to tylko ja - 2008-08-06 18:32:27wyjezdzał moze ktos z was przez to biuro pracy?  oferuja prace w hiszpani przy zbiorach oliwek, pozdrawiam! (usunięte przez administratora)

0 / 0

witm wszystkich to jest wielkie dno nie łudcie siem mnie zbywali 2 miesiące i nic jak nie pogoda to hiszpnie siem wycofali a terz na zwrot kasy mam czekac 2 miesice a oni bedom obracac moimi pieniedzmi pzez ten okres ani raz nie zadzwonili zeby powiedziec ze cos jest nie tak jak to stwierdzili my nie mmy obowiazku dzwonic do wszystkich :) dobrze siem zastnowcie co robicie ja nie polecam pozdrawiam

0 / 0

Mój numer GG to 1566635

0 / 0

Daj jakiś namiar na siebie na forum nie można pisać wszystkiego.

0 / 0

przepraszam pomylilem nazwisko przemyslaw decker.

0 / 0

witam czy ktos wie coś o tym wyjeżdzie???? bedzie on czy nie?????? (usunięte przez administratora)!!!!!!!!

0 / 0

Andrzej hej zostawiłem Ci kontakt na e-mail tak jak prosiłaś

0 / 0

A Ty(usunięte przez administratora) nie możesz przeczytać całego forum, żeby wiedzieć, co ludzie mają zamiar zrobić z (usunięte przez administratora)? Kolejny raz trzeba kopiować wpisy i zaśmiecać forum? Bądźmy rozsądni, nie jesteś sama. Poczytaj, a potem pytaj

0 / 0

Witam Wszystkich! Miałam wyjechać na pomarańcze max. do końca pażdziernika z firmy(usunięte przez administratora) z Grudziądza, ale nic z tego nie wyszło.Ofertę znalazłam w necie i dosyć szybko wpłaciłam pieniądze, które wymagali. Zapewniali o szybkim wyjeżdzie, który do tej pory nie doszedł do skutku. Czy dużo jest osób, które są w podobnej sytuacji jak ja? Proszę (usunięte przez administratora)napiszcie na forum co macie zamiar z tym zrobić.Zapewniają o zwrocie kasy, ale jak nadal wierzyć tej super firmie? Mówią o rozpatrzeniu podania, które trzeba do nich wysłać. Ile czasu będziemy czekać i czy w ogóle odzyskamy pieniądze? Jeśli nie są wiarygodni? Pozdrawiam Dora! .

0 / 0

z tego co wiem to z (usunięte przez administratora) wyjechało około 100 osób i po 1.11.2008 ma jechać kolejne 50 osób tj 150 ??

0 / 0

hej wszystkim my czekamy na telefon od mtg w sprawie tego wyjazdy na pomarancze i jakoś jaj narazie nic nie słychać... kto też czeka jeszcze na ten wyjazd?i czy cos wiecie na temat tego wyjazdu? jak tam naprawde jest, czy jest praca i jakie warunki??? jak tak to niech sie odezwie (usunięte przez administratora)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
15 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...