Strzezcie sie Polskich Agencji w UK!!! Pomoc Polakom za granica

co do abp to nie jest tak jak mowisz bo pracowalem tam 2 lata i bylo ok a zarabialem nie 2 lub 3 funty na godzine tylko 7 po tem mialem pula czyli od akordu srednia tygodniowka 250 do 300 funtow

0 / 0

Kasiu, jako konsultant z wieloletnim starzem w londynskich firmach rekrutacyjnych powiem tylko tyle: 1. Profesjonalisci zarabiaja na oplatach dokonywanych przez klientow a nie kandydatow. 2. Ze wzgledu na powyzsze, agencja przygotowuje dokumenty dla swoich kandydatow (takie jak cv itd.) ZA DARMO aby dobrze sie one prezentowaly gdy przedstawiane sa klientom. 3. Pobieranie oplat za znalezienie pracy jest w UK NIELEGALNE nazwij to oplata za cv blablabla OSZUST Z CIEBIE I TYLE! Dla tych co chca dac "na tace" polecam wycieczke do kosciola, a tobie Kasiu zycze niepowodzenia!

0 / 0

jakie  za  DARMO .... A   10 FULI   NA  REJESTR CO?

0 / 0

JEŚLI JUŻ SIĘ ZDECYDOWAŁEŚ WYJECZHĆ ,TO ZAPYTAJ O STAWKĘ NA RĘKĘ NA CZYSTO,PO ODTRĄCENIACH ,ŻEBYŚ NIE BYŁ ZASKOCZONY WYPŁATĄ..MUSISZ PAMIĘTAĆ ,ŻE AGENCJA MUSI NA TOBIE ZAROBIĆ.SĄ TAKIE AGENCJE,ŻE ZARABIAJĄ WIĘCEJ OD CIEBIE..WIĘKSZOŚC AGENCJI W UK.,TO ŻDZIERCY I NACIĄGACZE,PRZEWAŻNIE SZEFEM JEST ANGLIK,A NACIĄGACZAMI I NAGANIACZAMI SĄ TAM ZATRUDNIENI POLACY.TAK NAPRAWDĘ TO CAŁY CZAS TOCZY SIĘ GRA,KTO KOGO I ZA ILE. 90% PRACOWNIKÓW, TO MŁODZI POLACY,CZĘSTO SĄ ZATRUDNIENI NA 2 LUB 3 DNI W TYGODNIU, BEZ STAŁEJ PRACY.W DOMKU MIESZKAJĄ PO 8 LUB 10 OSÓB. TO POCZĄTEK .PÓŻNIEJ NAPISZE WIĘCEJ..POZDRAWIAM.

0 / 0

ja wam cos powiem.znalazlam w necie fajna stronke www.ukok.pl  tam mozna znalezc pomoc jak wypelnic dokumenty do tax credit i inne,jak napisac cv. A nawet jesli nie bardzo wiesz jak to zrobic to ci ludzie napisza cv dla ciebie za darmo.to jest cos.goraco polecam

0 / 0

Nie ma co generalizować. To zależy od Agencji. Trzeba być czujnym.

0 / 0

CAŁKOWICIE CIE POPIERAM .ZJEŻDZIŁEM JYZ TROCHE ŚWIATA  I NIESTETY ZA GRANICĄ POLAK POLAKOWI  WILKIEM!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

hej ja mam teraz jechac z agencji do pracy jako opiekun muslisz ze to lipa?  

0 / 0

Przez jaka Agencja ta Pani o NicQ Tina Wyjechala jesli mozna zapytac?

0 / 0

Jasne ze oszusci pojechalem i wróciłem na 2 dzien nie dosc ze warunki mieszkalne sa straszne okazalo sie ze praca jest ale 10 godzin tyg:/

0 / 0

Kasiu obiecałaś się odezwać do mnie/ ewentualnie ja do Ciebie , ale sorry - nie mam Twego e-mail. Bardzo prosze o kontakt -pilny - na rade67@vp.pl

0 / 0

agencja moze i była angielska ale miała polskich przedstawicieli.i tu jest pies pogrzebany.

0 / 0

Po przeczytaniu twej wypowiedzi stwierdzam ze masz racje. Ale nie tylko polskie agencje tak postępują. Pracowałem juz  w Anglii dla agencji Driving Edge jako picker. Agencja jest angielska która ma swoich przedstawicieli w Polsce. Wciskają ciemnote ludziom niczego nie świadomym, przedstawiają wszystko w różowych kolorach jak tam jest pięknie i fajnie i wogóle. W rzeczywistości ciągałem 500 kg. paletę przec cały Boży dzień za przysłowiowy talerz zupy. za chate brali 64 fule, oszukiwali na payslipach i traktowali nas jak woły robocze. Moim zdaniem do wszystkiego trzeba mieć troche szczęścia. Można trafić na super agencje z Polski jak i oszustów z Anglii.

0 / 0

libris... ja nie pobieram oplat za podawanie adresow ani numerow telefonow. pewnie ty bys wzial kase ja nie:) a co sie dzieje w warszawie nie mam zielonego pojecia bo mnie to nie interesuje:) nie chce nikogo naciagac ani nigdy nie mialam takiego zamiaru. Chce podzielic sie z ludzmi informacjami ktore uwazam ze sa przydatne i niezbedne, ZA DARMO!! Za CV i listy pobieram oplaty bo robie to profesjonalnie i taki mam zawod! Uwazam ze jest mnostwo ludzi ktorzy chcieliby wyjechac za granice ale nie maja pojecia o calym systemie jak np. kody podatkowe, national insurance number, home office itd. Jeszcze raz powtarzam...wcale nie chce kasy za takie info, chce tylko pomoc bo wielu ludzi nigdy nie bylo na wyspach i nie wie o tym. Ja tez nie wiedzialam nic a nic zanim tu przyjechalam. Reasumujac nie zycze sobie zeby ktos pod moim adresem robil mi antyreklame nie majac pojecia o czym ja mowie.  Wyzywanie mnie jest tu z waszej strony absolutnie nie na miejscu ale jak juz wczesniej wspomnialam wielu z was mierzy innych swoja miara. coz... wspolczuje wam bo to naprawde smutne:( Pozdrawiam Katarzyna F,

0 / 0

Wiekszosc Polaków,których mozna spotkac koczujacych na dworcach czy pod Ściana Płaczu to ofiary takich jak ty,cwaniaków którzy patrza jak sie wzbogacic kosztem nieswiadomych niczego rodaków. I nie pisz,ze agencje zrzynaja chetnych do pracy.Legalna agencja nie pobiera ani grosza za znalezienie pracodawcy bo w Unii to pracodawca płaci za znalezienie pracownika a nie odwrotnie.Poza tym w UK sa biura które ZA DARMO pomagaja Polakom pisac podania,cv,załatwiac sprawy urzedowe.

0 / 0

Kasiu czytałem ten temat od początku i wniosek jest jeden , ot polacy.

0 / 0

Hej martuska   długo  jesteś  w  tej  pracy ,czy  cięzko  ?  bo  piszesz  że  super! wyjechałaś  przez  go  work? chyba  jesteś   w  Walii? 

0 / 0

Spoko odezwij sie na mojego mejla kona3@wp.pl Praca dokladnie zjaduje sie w Walii polnocno-wschodniej kolo Chester. Wiecej info podam na mejla

0 / 0

Cześć Kasiu- poaje Ci swój e-mail-odezwij się - chciałbym coś więcej dowiedzieć się na temat propozycji. Radek

0 / 0

Martuska wybacz ale na tego typu forum  jestem pierwszy raz. Sorry za to co powiem ale chocby mi doplacali nie kiwnelabym palcem dla ludzi takich jak wy, beznadziejnych i niewdziecznych. Nie zajmuje sie dawaniem pracy nie jestem tez pracodawca, moja pomoc dokladnie polega na pisaniu ludziom cv i listow motywacyjnych, mam tez duzo numerow telefonow do landlordow u ktorych moglibyscie znalezc mieszkanie no i mam staly dostep do ofert pracy oferowanych przez Job Center Plus a takze namiary na inne miejsca ktore poszukuja ludzi do pracy. Jesli ktos bylby zainteresowany moglabym podac ale wy w ogole mylicie pojecia. Mierzycie innych ludzi swoja miara chyba. Nie kazdy jest takim (usunięte przez administratora) jak wam sie wydaje ze jest. Wyciagacie bledne wnioski. Zanim najpierw nawrzucacie na kogos zorientujcie sie kim ta osoba w ogole jest bo moze jednak czasem skorzystacie z pomocy, ktora faktycznie jest za darmo. Jak  juz wczesniej wspomnialam oplate pobieram za cv i list motywacyjny. Ale widze ze nie warto dzielic sie chyba jakimikolwiek informacjami z Polakami takimi jak Wy.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...