OTTO praca !!!!

Teraz na Laarbruch mieszkają uchodźcy.

0 / 0

jestem bardzo zadowolony z portalu rekrutacyjnarewolucja.pl, zajrzyj tam na prawdę warto! wiele ofert stworzonych z myślą o nas!

0 / 0

a w jakims geodis Schiphop Rijk jest, wiecie moze? mam miec wyjazd w sobote i wlasnie sie zastanawiam

0 / 0

Nie ma! :(

0 / 0

haloo jest tam teraz jakaś robota ???

0 / 0

witam,gdzie pracowles w niemczech,tam sie wyieram,powiedz mi czy tak naprawde zle?jaka jest stawka?pozdr D

0 / 0

Witam dzis zakonczyli ze mna wspólpracę, wole mieszkac i mamusi na vsi niz pracowac przez OTTO, traktuja ludzi jak kartofle, przezucaja po mieszkaniach i po pracach, pojechałem jako lakiernik samochodowy z doswiaczeniem a codzienie mialem inna prace, swinie dynie ryby opony ciuchy, blachy, coddziennie zmiana miejsca i pracy, mieszkania z 15m2 na 6 osob 100Euro/tydzień opłat, wynagrodzenie niby 150/tygodniowo i wyrównanie jak im się zechce to na poczatku miecha albo puzniej, 1000 w porywach za miesiąc, niewiesz gdzie robisz i za ile, koordynator wpada Ci do pokoju i budzi Cię bo "robota" jest nieważne czy żle czujesz czy co, a jak Ci się nie chce to nara z dnia na dzień, wytrzymalem 2 miesiące i pracowałem ponad 200h miesięcznie, odłozyłem 586EURO :(

0 / 0

Jestem właśnie od kilku tygodni w OTTO w Weeze na Laarbruge. Mieszkamy w Weeze, ale agencja wysyla nas do pracy w Holandii. Niestety... czeste dni wolne to codzienność. Miszkamy na terenie byłej bazy wojskowej w koszarach. Pokoje są pełnych pająków i innego robactwa. Za miejsce w "domku" trzeba płacić nawet jak nie ma pracy, a tej czesto brak. Otto wciąż sprowadza nowych ludzi, mimo że dla ludzi którzy są tu dłużej brakuje pracy. Dlaczego? Agencja OTTO dostaje od kazdego sprowadzonego unijna dotacje w wysokosci 1500 euro, A to ze pracy nie ma to nikogo z Otto nie obchodzi. W Polsce w biurze piekna rozmowa i zapewnienie o pracy w Hollandii. Na miejscu okazuje sie ze jest inaczej. I te codzienne obiecanki i cacanki ze niedlugo ruszy praca!!

0 / 0

Ja aktualnie chcę wrócić do otto po 5 letniej przerwie:)

0 / 0

Wyjeżdża ktoś 1.07?

0 / 0

sam planuję wyjechać na wakacje z OTTO do pracy jedzie ktoś jeszcze? Jeśli tak to proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

0 / 0

SZANOWNI PAŃSTWO , PRZECZYTAŁEM WIELE OPINII DOTYCZĄCYCH PRACY , ZAKWATEROWANIA ORAZ WYNAGRODZENIA W TEJ FIRMIE. CZY KTOŚ MOŻE MI JASNO NAPISAĆ JAK JEST TERAZ W FIRMIE OTTO ? OBECNIE PRACUJĘ W JEDNEJ FIRMIE I ZAROBKI NA HOLANDII PO ODLICZENIU DOMKU MAM 900 EURO NA MIESIĄC. CZY W FIRMIE OTTO MOGĘ OBECNIE SPODZIEWAĆ SIĘ WIĘCEJ PRZY NORMIE 160 GODZINOWEJ ? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ . POZDRAWIAM

0 / 0

Witam Chciałabym się dołączyć do tematu OTTO. Jeśli ktoś decyduję się na wyjazd z OTTO to powinien posiadać dużą cierpliwość,ale ja uważam iż jest dobrym początkiem dla zdecydowanych wyjechać poraz pierwszy do Holandii. Wszystkie opinie się zgadzają, wiele sytuacji przeżyłam osobiście lecz wszystko zależy tylko i wyłącznie od osób które się tam spotyka czy w firmie czy na parkach.Bo tak naprawdę OTTO nie jest winne takiej sytuacji lecz sami ludzie którzy tam pracują (pracownicy, menadżerowi parków). Przepracowałam w OTTO 3,5 roku(mieszkałam na parkach) i jest to dla mnie naprawdę miłe doświadczenie.Dzięki temu udało mi się przenieść na swoje mieszkanie i wiem,że już na stałe chcę tu zostać.Poznałam dzięki temu życie i ludzi w Holandii i nabywam doświadczenia. Ale nie chcę chwalić za bardzo OTTO ponieważ wszystko ma swoje plusy i minusy oczywiście.Doznałam szoku kiedy poraz pierwszy przyjechałam Sindbadem na Lbruch.Te budynki wyglądały koszmarnie, chciałam już wracać kiedy postanowiłam dać sobie szansę i udało się trafiłam na stałą pracę i nie żałowałam. Mieszkałam w kilku miejscach naprawdę strasznych, zaniedbanych ale są i miejsca naprawdę czyste.Wszystko zależy od nas samych i to gdzie chcemy mieszkać.Zdarzyło mi się kilka incydentów, niemiłych sytuacji ale na nie nie miała żadnego wypływu i najlepszym rozwiązaniem było po prostu olać.Co do managerów na parkach niektórzy są w porządku a sytuacje styczności z nimi ograniczałam do minimum. Zaznaczam iż wbrew niektórym opiniom żeby dostać pracę trzeba się z kimś tam wyżej przespać.Ja nie musiałam.Choć jest tam naprawdę wiele dziewczyn tak myślących. Ja osobiście polecam dla początkujących.Wszystko załatwiają tam za ciebie i to też jest ważne.Wcale nie mają dużych wymagań co do języka. Pozdrawiam

0 / 0

Mogłabyś podać namiary na tą pracę(usunięte przez administratora) będę wdzięczna :)

0 / 0

Ja byłam w Holandii przez Otto chyba w 2007 roku, nie pamiętam dokładnie i jak czytam co poniektóre posty to chce mi się śmiać. Ewidentnie wszystkie te negatywy wypisują osoby które nie wiedza co to jest praca i w przerwie wakacyjnej chciały sobie za granicę pojechać(usunięte przez administratora) a jeszcze grubą kasę za to zgarniać.A no i w 5-cio gwiazdkowym hotelu mieszkać. A prawda jest taka że za granicę jedzie się po to żeby tyrac i odłożyc jakiś grosz czego w Polsce zrobić się nie da. Oto pokrótce moje doświadczenia z otto. Kiedy wyjeżdżałam nie wiedziałam o tej firmie nic, jedynie koleżanka zadzwoniła do mnie że sprawdziła i same złe opinie, że pracy nie ma a ludzi do lasu wyworzą do baraków (litości), no i pieniędzy nie wypłacają. Mnie jakoś do lasu nie wywieźli, praca była normalnie tak jak miała być, nigdy mi się jie zdarzyło żebym siedziała po kilka tygodni w domu, to niedorzeczne, a Ci co tak pisza faktycznie musieli nie przestrzegac regulaminu albo przychodzić wstawieni do pracy, kasa też zawsze na czas wypłacana, a co do warunków mieszkaniowych, ja trafiłam do almere (wszyscy straszyli że to ośrodek poprawczy dla holendrów) bałam się jak nie wiem co ale okazało się że to zwykłe drewniane domki a'la baraki ale piętrowe jednak warunki w środku dobre, to były takie jakby mieszkanka 4-ro pokojowe z łazienką i kuchnią i takim niby salonem, ze wszystkimi sprzetami pralka lodówka suszarka do prania. Wróciłam cała i zdrowa, zarobiłam 2 tys € za 6 tygodni, zwiedziłam troche Holandii. Więc naprawde Ci co wypisują te brednie że kasy nie wypłacaja a mieszka sie w lesie i tyra jak wół to sa osoby które powtarzam jeszcze raz chciały jechac na wakacje a nie do pracy, to tyle z mojej strony.

0 / 0

Jestem elektykiem, wyrzuconym przez firme Otto,i pania (usunięte przez administratora),Nie polecam , mieszkania syf grzyb na scianach.Pani (usunięte przez administratora) nie ma zielonego pojecia o zasobach ludzkich i HR. Powodzenia w szukaniu pracy zagranicą.Dobra rada-unikajcie Polaków jak ognia

0 / 0

Witam. Chcialabym sie dowiedziec jak teraz wyglada praca z tej agencji w niemczech w magazynach? Niedlugo mam wyjechac z chlopakiem i chcemy sie upewnic czy to wszystko co pisza to prawda? Z gory dziekuje za szczere odpowiedzi. pozdr.

0 / 0

sonia - 2012-08-01 16:03:11cześć. zostałam oszukana przez tą firmę, czy ktoś może mi pomóc ? na pasku z wypłaty mam jakieś bzdury i nie zgadza mi się wynagrodzenie, czy ktoś ma jakieś paski z wypłaty i może mi pomóc ? nie znam się na tym i chciałabym porówać mój pasek z paskiem innej osoby, czy możesz przesłać mi jakieś informacje na maila??Podaj mi swojego maila to coś wymyślimy

0 / 0

Podaj mi swojego maila to coś wymyślimy

0 / 0

cześć. zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę, czy ktoś może mi pomóc ? na pasku z wypłaty mam jakieś bzdury i nie zgadza mi się wynagrodzenie, czy ktoś ma jakieś paski z wypłaty i może mi pomóc ? nie znam się na tym i chciałabym porówać mój pasek z paskiem innej osoby, czy możesz przesłać mi jakieś informacje na maila??

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...