praca w Coccodrillo- Warszawa

podpisałam umowę o prace na umowe wstepna na trzy miesiace. niestety po 1,5 miesiacu dostałam wypowiedzenie umowy nie mówiąc piszac z jakiego powodu. pani regionalna nawet mi dowidzenia nie powiedziała.żenada robiłam wszystko tak jak należy zwroty obsługa przyjecia i inne.niestety najwidoczniej pani regionalna chce pracowników zgrabnych dobrze ubranych i wiecej co gadaja przez telefon a nie robotnych.tu chyba wygląd sie liczy a nie podejscie pracownika do pracy.zostalam zwolniona wypowiedzenie dostałam poczta no to już przegiecie.i kazano mi wykorzystac urlop no to juz cios poniżej pasa.nie polecam szkoda czasu....

0 / 0

Również pracuje w Coccodrillo kilka lat i albo w tej firmie zmienia się na lepsze albo to co niektórzy wypisują to bzdury. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony i całkiem dobrze zarabiam, mam normalnego opiekuna, z którym można się dogadać. Pracujemy po 11 h ale nie jest źle, bo jak ktoś ma słabszy dzień to wychodzi na przerwę częściej bez jakichś limitów czasowych.

0 / 0

Polecam prace w Coccodrillo wszystkim, którzy szukają pracy na stanowisku sprzedawcy. Jeśli chodzi o atmosferę to pamiętajcie, że sami ją tworzymy, więc jeśli macie dobre i uczciwe nastawienie do pracy i do ludzi to w tej firmie się odnajdziecie. Pozdrawiam

0 / 0

Pracuję w Coccodrillo kilka lat, mam umowę na czas nieokreślony i całkiem dobrze zarabiam (jedyne czego mi brakuje to większego socjalu - wczasy pod gruszą, czy dodatkowej premii na Świeta - no ale nie można mieć wszystkiego

0 / 0

1700 + premia ? to chyba tylko w salonach firmowych, pozazdrościć... w agencyjnych najniższa krajowa i ani grosza więcej

0 / 0

wiele ofert znajdziecie na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami, które mogą Ci pomóc przy zmianie pracy, na prawdę warto zajrzyj tam nie będziesz żałować!

0 / 0

1750 brutto podstawa + premia uznaniowa (od utargu)

0 / 0

A jakie są zarobki w Coccodrillo?

0 / 0

U nas szkolenia kierowników nasza Pani kierownik jedzie na szkolenie ale bierze 2 dni wolnego żeby się przygotować żenada .Wielce kierownik a nic nie potrafi.Niech docenia starszych pracowników bo stara szkoła pracy najlepsza

0 / 0

Widzę,że coraz więcej negatywnych opinii odnośnie pracy w Coccodrillo. Zastanawia mnie kim jest osoba zarządzająca sprawami personalnymi w tej firmie chyba ich ogromnym wrogiem,bo niebawem doprowadzi do upadłości wielu salonów.Naprawdę przykre jest,że tak nie doceniają dobrych pracowników.... Prezesi zastanówcie się do czego dąży postępowanie ,macie coraz więcej negatywnych opinii.....Wasze postępowania nadają się do telewizji.Gdzie w was postawa prorodzinna????Ludzie mają dzieci i z dnia na dzień tracą pracę.....

0 / 0

Nie jesteś jedyna droga koleżanko! W naszym salonie postąpiono identycznie z pracownikami ,którym należało dać kolejną umowę,ale już na czas nieokreślony...Przykład kierownika identyczny jak twój plus pracownice zwolnione za L4. Stworzyłyśmy świetna załogę,która dawała z siebie wszystko przez 6 lat,w zamian za uznanie klientów i wieczną krytykę i potępienie przełożonych. Taktyki jaką prowadzi coccodrillo ,to oni chyba sami nie rozumieją. Jak można pozbyć się uczciwych i sprawdzonych pracowników zatrudniając nie wiadomo kogo? Między nami- niech mówią co chcą - byłyśmy the best!!!

0 / 0

Jestem waszą klientką od kilku lat i mam APEL!!!!!!! Ludzie zarządzający tą firmą błagam Was nie każcie tym biednym dziewczynom robić z siebie idiotek i nas klientów atakować pytaniami CZY MOGĘ W CZYMŚ POMÓC. To okropne, nachalne, czlowiek czuje sie spięty i chce uciekac. Stoją na baczność biedne. A jak się wychodzi ze sklepu czuje się jak w Biedronce... Dziekujemy i zapraszamy ponownie. Czy ten kto to wymyślił nie jest klientem? Czy jest tak..(nie chce obrażać) i uwielbia jak się mu nadskakuje. Wasze sklepy są małe i w razie potrzeby sprzedawczyni jest zauważalna, można ją poprosić o pomoc. BŁAGAM!!!!!!!!!!!

1 / 0

Witam Zamieszczę kilka ważnych informacji odnośnie pracy w Coccodrillo. Po 6 latach współpraca z tą firmą się kończy.Nie ma znaczenia to,że jesteś bardzo dobrym pracownikiem.Jak mają dać Ci umowę na czas nieokreślony to poprostu z dnia nadzień wyrzucają Cię jak zbędny przedmiot.Moja historia wygląda tak... Pracowałam w tej firmie 6 lat ponad 3 lata byłam kierownikiem ,dbałam o to,aby wszystko było dopilnowane.Zaznaczę,że nasz salon robił duże obroty.Więc klienci non stop-oczywiście obsługa musi być na najwyższym poziomie towar non stop przyjmowany od ręki.Cały czas jakieś zmiany w Visualu.Robiono nam "wodę z mózgu" nie wiadomo kogo słuchać.Zdjęcia,które przychodziły z firmy nie były idealne,ale nas się czepiano o "pierdoły",regionalna przyjeżdżając miała swoje wizje.Wizyta p.Lucyny K.bez komentarza bardzo nieszczera osoba.Nie będę zniżać się do ich poziomu,ale miałabym sporo uwag na temat jej "profesjonalizmu".Byłam bardzo zaangażowana i robiłam wszytko ,aby sprostać oczekiwaniom firmy.Grafiki,dokumenty robiłam w domu,bo w pracy nie ma opcji.Nawet do wielu prac w sklepie(naprawy itp.) angażowałam męża nikt mi za to nie zapłacił,a o dziękuję zapomij.Firma robi auduty,na których wypadałam dobrze,a ostatnio wyszedł mi najlepiej.Więc nie miałam żadnych sygnałów,że nie dostanę tej umowy.W dzień kiedy kończyła mi się umowa zadzwoniła do mnie p.Prezes Ewa M.z informacją,że podjęli decyzję,że nie przedłużą mi umowy,ale zaproponowała mi jeszcze rozmowę w Kościanie.Nie wiem po co ....Postąpili ze mną jak ze "śmieciem".Nawet nikt mi szklanki wody nie podał.Tylko miały przygotowaną przemowę,a ja miałam się bronić.Tylko,że ich zarzuty były żałosne.Pokazano mi zdjęcia z naszego salonu i czepiły się pierdół,że wieszaczek nie w tą stronę,że półka mogłaby być z drugiej strony itd.Chciały mnie przekonać,że Visual mamy zły,a drugi argument,że audyt był niezadowalający.Mój wynik tak jak już mówiłam był najlepszy,a ogólnie cały sklep wypadł na 4.5.Nie chcieli się przyznać,że niewygodne są im umowy na czas nieokreślony więc najlepiej wmówić pracownikowi,że coś jest nie tak. P.Katarzyna M,i P.Ewa M.bardzo niesympatyczne osoby.Takie profesjonalne i inteligentne,że brak słów.Rozmawiając ze mną szeptały sobie na ucho.Powinni żałować,że pozbyli się dobrego pracownika,który chociaż personel utrzymał przez pona 3 lata bez zmian.Były niekiedy problemy,ale uważam,że każdemu trzeba dać szansę,a nie odrazu go wyrzucać.Oni uważają inaczej powinno się od razu zwalniać.Jest w tej firmie taki bałagan,że długo musiałabym pisać. Ludzie bez serca i tyle.Mam teraz tylko nie smak do pracodawców!

0 / 0

z tego co wiem, to jest na urlopie macierzyńskim

0 / 0

Witam Całkiem niedawno byłam na rozmowie o pracę w firmie coccodrillo w województwie lubuskim i powiem tak-Pani z wrocławia ok 45 lat która przeprowadzała rozmowę zupełny brak profesjonalizmu niedość że ubrana w jakiś naciągnięty sweter przetłuszczone włosy wyglądała jakby z tydzień się nie myła-to jeszcze, chamska zadawała pytania o życie prywatne ironiczna,zachowywała się jakby wszystkie rozumy pozjadała.Jeżeli takie osoby reprezentują tą firmę to niestety ale nie chcę być ani ich pracownikiem a tym bardziej klientem.

0 / 0

a jak jest u Was z regionalnymi ??

0 / 0

Witam, polecam stronkę www.planpraca.pl. W serwisie jest możliwość zamieszczania darmowych ogłoszeń z ofertami pracy.

0 / 0

jak się nazywa ta lala z centrali Katarzyna...? o ile jeszcze pracuje

0 / 0

JAKIE BEZNADZIEJNE PRZECENY BYŁY W TYM ROKU!!!!!!! Chyba już Wam się w głowach totalnie poprzewracało! Kiedyś były sensowne przeceny, a teraz tylko szkoda metek marnować na pisanie ceny 5 zł niższej. Zamiast patrzeć w kamery radziłabym po przysyłać tajemniczych klientów tylko tak żeby regionalne o tym nie wiedziały i żeby swoim pupilkom nie wygadały, bo inaczej one święte a jak nikt nie widzi to siedzą na zapleczu albo udają że myślą 11 godzin :) Pozdrawiam

0 / 0

Tak zabieranie premii za małe przewinienia to jakaś parodia .Stanie za klientem i czekanie czy może o coś poprosi czy pytanie kolejny raz jednak coś pomóc klienci się denerwują ze cały czas pytamy i stoimy nad nimi .jak by chciał coś ukraść. Poza tym te progi do wyrobienia idą święta a premii brak .

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...