Agencja pracy Europeople

rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami, które powinny zaciekawić Cię! warto zajrzeć!

0 / 0

Witam,<br /> Moje doswiadczenia z Agencja Europeople sa pozytywne.Wiadomo, ze jak wysylaja na farmy to nie zagwarantuja, ze spodobamy sie famerowi.Moja pierwsza farma, na ktora mnie wyslali nie byla njalepsza , poprosilem o przeniesienie , trafilem na normalnego farmera u ktorego jestem na kontarkcie od 3 lat.Pracujac przez nich zawsze mialem pieniadze na koncie na czas, papiery zrobione, bilet do Polski zawsze kupowali.<br /> Ogolnie ok!

0 / 0

Dokładnie zgadzam się!Wysyłają ludzi w takie miejsca że lepiej nie gadać.Na szczęście ja pojechałem wlasnym autem i po miesiącu wróciłem do PL.Bez auta moim zdaniem nie ma co się ruszać.Ich placówka mieści się na totalnej peryferii(miejscowi nie wiedzą gdzie to jest)a stamtąd trzeba jeszcze dojechać na drugi koniec Anglii.Co do ogółu ti na początku sa mili,gorzej jak sięmuz pojawią jakieś problemy na przykład z farmerem który sam nie wie czego chce i wszystko jest u niego na nie.Oczywiście moga Cię po kilku prośbach i telefonach skierowac w inne miejsce ale ja trafiłem jeszcze gorzej i po prostu dałem sobie spokój.W sumie miesięczny pobyt zakończyłem na zerze bo dużo wydałem na hotele i podróż do chaty ale trochę miejsc zobaczyłem.Ogólnie nie polecam,chyba ze będziesz miał szczęście i może trafisz lepiej.Pozdrawiam!

0 / 0

Agencja Europeople Wielka Brytania proszę uważać na nich proponując pracę są bardzo mili do czego dążę ,przez telefon miałem jechać na bardzo dobra farmę po czym wysłali mnie gdzieś pod granicę szkocką gdzie farmer nie szanował człowieka ,obcinał godziny pracy , ogólnie był chamski dla pracowników lepiej szanował krowę niż człowieka!!!!!!zadzwoniłem do nich żeby mi zmienili farmę ok. wysłali mnie na urlop po 3 tyg.napisali mi, że nie mogą mi zaproponować pracy bez podawania przyczyny. PRZY ZAŁATWIANIU PRACY ROBIĄ WSZYSTKO BYŚMY USŁYSZELI TO CO CHCEMY USŁYSZEĆ ,A W RZECZYWISTOŚCI WYSYŁAJĄ LUDZI NA NAJGORSZE FARMY ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ W ANGLII.

0 / 0

JUSTYNA JAROSZ<br /> <br /> JUSTYNA MACIASZ <br /> <br /> JUSTYNA JAROSZ vel MACIASZ, urodzona w 1984 r. Łopuszna<br /> <br /> zam. ul Pod Górą, córka Marii Maciasz i Andrzeja Maciasz<br /> <br /> OSZUSTKA, PRZESTĘPCZYNI zajmują za się zastraszaniem innych<br /> <br /> Justyna Jarosz i kilku ich znajomych [m.in. Anna Starmach, która pracuje w TVN] w 2009 r. postanowiło kupić prace magisterskie przez Internet. <br /> <br /> JUSTYNA JAROSZ chciała w ten sposób oszukać swoją uczelnię.<br /> <br /> POWINNO SIĘ SPRAWDZIĆ jej prace licencjacką, magisterską i inne na systemie antyplagiatowy …. A zostanie udowodnione jej oszustwo ………… !!!!!!!!!!!!!<br /> <br /> Ta oszustka Justyna Maciasz vel Jarosz<br /> dopuściła się licznych przestępstw w tym art. 272 k.k, 190 k.k.<br /> przeciwko oszustce toczy się postępowanie karne<br /> [Prokuratura Rejonowa Kraków - Krowodrza 2II 501/13, oraz policyjna sygnatura akt MKZD – 855 – 15 /DC]<br /> <br /> Justyna Maciasz vel Jarosz<br /> <br /> ukrywa się na terytorium Finlandii<br /> i<br /> stamtąd pisze [według ustaleń Policji ] z IP 86/115.21.193<br /> i telefon 781 526 834<br /> <br /> JUSTYNA JAROSZ sądząc, że jest bezkarna, przebywając na terenie Finlandii, przez pół roku szkalowała inną osobę dokonując w Internecie kilkuset wulgarnych i zastraszających wpisów.<br /> ale<br /> JUSTYNA JAROSZ została zidentyfikowana.<br /> <br /> Niezależnie od powyższego na adres Ambasady Fińskiej w Warszawie<br /> <br /> Jari Vilén<br /> Ambasador Finlandii w Warszawie<br /> Ul. Fr. Chopina 4/8,<br /> 00-559 Warszawa<br /> <br /> informacja, że na terenie Finlandii przebywa polska oszustka Justyna Maciasz vel Jarosz,<br /> i<br /> że z IP z Finlandii kieruje groźby karalne licząc, że nie zostanie namierzona.<br /> <br /> Ambasador Finlandii w Polsce Pan Jari Vilén został poproszony, aby Policja Fińska [niezależnie od działań Policji Polskiej] przeprowadziła postępowanie karne wobec Justyny Maciasz vel Jarosz.<br /> <br /> Zostały dołączone wpisy z IP, jakie z terenów Finlandii dokonywała Pani oszustka i złodziejka Justyna Maciasz vel Jarosz<br /> <br /> Finlandia, kraj wysoce przestrzegający Prawa Człowieka, powinien wydalić ze swojego terytorium Justynę Maciasz vel Jarosz,<br /> bo wykorzystuje pobyt w Finlandii na popełnianie internetowych przestępstw w Polsce licząc na bezkarność.<br /> <br /> O złodziejskich praktykach i oszustce Justyny Maciasz vel Jarosz<br /> dodatkowo - listem poleconym - zostali poinformowani<br /> <br /> .....<br /> <br /> ANDRZEJ MACIASZ<br /> ZAKŁAD STOLARSKI MURARSTWO-CIESIELSTWO<br /> OGRODOWA 2,<br /> 34-432 ŁOPUSZNA,<br /> powiat nowotarski,<br /> woj. MAŁOPOLSKIE<br /> <br /> --<br /> MARIUSZ MACIASZ - PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ZIEMNYCH -MARIO<br /> ul. Długa 26,<br /> 34-432 ŁOPUSZNA,<br /> powiat NOWOTARSKI,<br /> woj. MAŁOPOLSKIE<br /> <br /> --<br /> MIECZYSŁAW MACIASZ<br /> DRZEWNY USŁUGOWO-PRODUKCYJNY<br /> ZARĘBEK NIŻNI 8,<br /> 34-432 ŁOPUSZNA,<br /> powiat nowotarski,<br /> woj. MAŁOPOLSKIE<br /> <br /> ---<br /> <br /> STANISŁAW MACIASZ<br /> ul. Zarębek Niżni 7,<br /> 34-432 ŁOPUSZNA,<br /> powiat NOWOTARSKI,<br /> woj. MAŁOPOLSKIE<br /> <br /> ---------------------------------------------------------------------------------------------------<br /> =================================================<br /> ---------------------------------------------------------------------------------------------------<br /> <br /> DODATKOWO .... mailowo o złodziejstwie i oszustwie Justyny Maciasz vel Jarosz ur. 1984<br /> <br /> zostali poinformowani<br /> ....<br /> <br /> Grzegorz Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> Marysia Maciasz - Powroźnik --- Łopuszna/Kraków<br /> <br /> Michał Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> Jakub Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> Mateusz Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> Aneta Maciasz/Galik --- Łopuszna<br /> <br /> Anna Maciasz/Jaworska --- Łopuszna<br /> <br /> Adrian Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> Krzysiek Maciasz -- Łopuszna<br /> <br /> Przemek Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> Marta Maciasz --- Łopuszna/Nowy Targ<br /> <br /> Paweł Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> Teresa Maciasz-Kolasa ---- Łopuszna<br /> <br /> Janina Maciasz-Leśnicka ---- Łopuszna<br /> <br /> Irena Maciasz - Chudoba --- Łopuszna<br /> <br /> Iwona Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> Zofia Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> Sylwia Maciasz --- Łopuszna<br /> <br /> <br /> <br /> ===========<br /> ===========<br /> <br /> <br /> tak,<br /> <br /> JUSTYNA MACIASZ vel JAROSZ ur. 1984<br /> <br /> w Łopuszna,<br /> <br /> córka Marii i Andrzeja<br /> <br /> zam. Pod Górą<br /> <br /> ...<br /> <br /> powiązana z Ropica Górna<br /> <br /> <br /> to<br /> <br /> ZŁODZIEJKA<br /> <br /> OSZUSTKA<br /> <br /> KRYMINALISTKA --- art. 190 k.k. i 272 k.k.<br /> <br />

0 / 0

ja pracuje przez agencję tą i też mają ludzie problemy z nimi

0 / 0

a ja ich wydymalem :DDD

0 / 0

hejka miałem okazje pracowac przez tę agencję i hm cóż złodzieje i tyle do tej pory wisza mi kase za 2 tygodnie a to prawda że polak za granica to prostak, cham, i złodziej a co do ludzi pracujących w tej agencji to dwulicowcy i prostaki pozdrawiam

0 / 0

siemanko... powiem jedno - znam kolesia z ktorym mieszkam co dla nich pracowal i wierzcie mi ze to nie mialo nic wspulnego z tym co mu obiecano... to fakt to banda nieodpowiedzialnych oszolomow !!!! wierzcie mi&amp;nbsp; najlepiej przylec do angli i zarejestroj sie w angielskich agecjach w ktorych nie pracoja zadni polacy !!!! bo to oni mysla ze zlapali diabla za rogi i szmaca rodakow ktorzy szukaja pracy :(( a europeople sa dobrym tego przykladem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

jak lubisz ciagnac lache to moze i miales dobrze bo bez tego nik nic nie zdziala, a dobre zarobki w wysokoci 5,52 brutto? Ty se chyba jaja robisz.

0 / 0

witaj... ja tak&amp;nbsp; zwiezle powiem tak :) NAWET NIE MYSL O TYM ABY PRACOWAC DLA TEJ AGECJI !&amp;nbsp; pracowalem dla nich i to faktycznie banda oszolomow&amp;nbsp; a w wiekszosci to polacy !!! zbior nieudacznikow !!! zaczniesz dla nich pracowac zaczniesz miec problemy !!! wiec decydoj :)

0 / 0

o firmie EUROPEOPLE moze i ja sie wypowiem. trafilem za posrednictwem tej firmy do pracy gdzie pracuje juz kilka osob przez nich skierowanych. firma dopuki jestesmy w polsce jest ok i fajnie gada. jestem dobrym fachowcem i potrafie sobie poradzic w trudnych sytuacjach ale slabo znam angielski. moze umiejetnosc odnalezienia sie uratowala mnie w sytuacji. jechalem z dziewczyna, mowili, ze zalatwili u pracodawcy, ze ona moze ze mna nocowac w mieszkaniu ktore slyzbowo dostalem. na miejscu okazalo sie, ze pracodawca nic o tym nie wiedzial. ale byl na tyle mily, ze zmienil rezerwacje. po wyladowaniu mial po nas przjechac samochod, nikt sie nie pojawil, mimo iz dzwonilismy i mowili abysmy czekali bo juz jedzie. moglismy sobie i miesiac czekac a i tak by nikt nie przybyl, po rozmowach z innymi, mowili, ze ich tez tak potraktowano. miasto wieksze od warszawy nie znajac jezyka musialem kilkoma autobusami sam przebyc i sie odnalezc. w firmie gdzie mieli mnie zatrudnic byli zdziwieni ze mnie zobaczyli. sekretarka nie wiedziala nawet kim i po co jestem. szef mial moje cv wiec tu plus. szef stwierdzil, ze gdybym po niego zadzwonil to by przyjechal, w porzadku pan i wiele mi pomogl. ciesze sie, ze on mnie zatrudnia a nie posrednik. pytalem innych i ten posrednik umieszcza ludzi w mieszkaniach dwupokojowych po 9 osob!na pietrowych lozkach w bloku.na miejscu w firmie mial byc tlumacz, dzwonilismy w czwartek, mowili, ze zaraz przyjedzie, dzis jest niedziela i nikt sie nie pojawil.<br /> wniosek, posrednik zalatwia robote ale radze brac jedynie taka gdzie pracodawca od poczatku cie zatrudnia a nie oni. ponadto szykujcie sie aby sobie we wszystkim samemu radzic, on momentu jak wyslesz im kopie biletu na samolot juz nic dla ciebie nie zrobia, mimo iz bardzo ladnie gadaja.uwazajcie na nich!

0 / 0

o firmie EUROPEOPLE moze i ja sie wypowiem. trafilem za posrednictwem tej firmy do pracy gdzie pracuje juz kilka osob przez nich skierowanych. firma dopuki jestesmy w polsce jest ok i fajnie gada. jestem dobrym fachowcem i potrafie sobie poradzic w trudnych sytuacjach ale slabo znam angielski. moze umiejetnosc odnalezienia sie uratowala mnie w sytuacji. jechalem z dziewczyna, mowili, ze zalatwili u pracodawcy, ze ona moze ze mna nocowac w mieszkaniu ktore slyzbowo dostalem. na miejscu okazalo sie, ze pracodawca nic o tym nie wiedzial. ale byl na tyle mily, ze zmienil rezerwacje. po wyladowaniu mial po nas przjechac samochod, nikt sie nie pojawil, mimo iz dzwonilismy i mowili abysmy czekali bo juz jedzie. moglismy sobie i miesiac czekac a i tak by nikt nie przybyl, po rozmowach z innymi, mowili, ze ich tez tak potraktowano. miasto wieksze od warszawy nie znajac jezyka musialem kilkoma autobusami sam przebyc i sie odnalezc. w firmie gdzie mieli mnie zatrudnic byli zdziwieni ze mnie zobaczyli. sekretarka nie wiedziala nawet kim i po co jestem. szef mial moje cv wiec tu plus. szef stwierdzil, ze gdybym po niego zadzwonil to by przyjechal, w porzadku pan i wiele mi pomogl. ciesze sie, ze on mnie zatrudnia a nie posrednik. pytalem innych i ten posrednik umieszcza ludzi w mieszkaniach dwupokojowych po 9 osob!na pietrowych lozkach w bloku.na miejscu w firmie mial byc tlumacz, dzwonilismy w czwartek, mowili, ze zaraz przyjedzie, dzis jest niedziela i nikt sie nie pojawil.<br /> wniosek, posrednik zalatwia robote ale radze brac jedynie taka gdzie pracodawca od poczatku cie zatrudnia a nie oni. ponadto szykujcie sie aby sobie we wszystkim samemu radzic, on momentu jak wyslesz im kopie biletu na samolot juz nic dla ciebie nie zrobia, mimo iz bardzo ladnie gadaja.uwazajcie na nich!

0 / 0

Ja nie wiem, ale to musi chyba jakos wybiurczo dzialac bo ja z nimi nigdy nie mialem zadnych klopotow a praca jest spoko. Dwoch kolesiow&amp;nbsp;ktorzy ze mna mieszkaja w domu tez nie narzekaja chociaz pracuja gdzie indziej niz ja (ale tez przez europeople).&amp;nbsp;Dobrze ze nie czytalem tych bzdur zanim zdecydowalem sie na te prace bo by mnie zniechecily i niewiadomo gdzie bym wyladowal.

0 / 0

ludzie omijajcie ich z daleka bo to banda krętaczy i oszust&amp;oacute;w...

0 / 0

ludzie no niestety ale ta agęcja to oszuści i złodzieje wiec zastan&amp;oacute;w sie zanim wdepniesz w to g&amp;oacute;wno !!!

0 / 0

Radziłbym, żebyś to Ty się zastanowił, zanim kogoś publicznie obrazisz. Masz prawo wyrażać swoje opinie, jednak to, że &amp;quot;wskazujesz palcem&amp;quot; konkretną osobę, świadczy tylko o Tobie. Powiem kr&amp;oacute;tko &amp;quot;kylu&amp;quot; - nie dość że zachowujesz się chamsko, to jeszcze brakuje Ci odwagi. Jeżeli tak Ci źle i masz poczucie, że ktoś Cię wykorzystuje, to po prostu zrezygnuj. Koniec końc&amp;oacute;w jesteś wolny. Poszukaj sobie innej pracy, albo nie pracuj w og&amp;oacute;le. Zr&amp;oacute;b co chcesz, ale nie obwiniaj innych ludzi za to, że najpierw coś skłoniło Cię to wyjazdu za granicę, a teraz wykonujesz pracę, z kt&amp;oacute;rej nie jesteś zadowolony. Skoro przez 2 miesiące pracujesz dla &amp;quot;złodziei&amp;quot; i &amp;quot;oszust&amp;oacute;w&amp;quot; to albo jesteś masochistą (czyli cała ta sytuacja sprawia Ci przyjemność), albo cierpisz na rozdwojenie jaźni. Jakakolwiek byłaby Twoja przypadłość, przestań obrażać ludzi i utwierdzać przy okazji czytelnik&amp;oacute;w w przekonaniu, że Polak za granicą to cham, prostak, a do tego cwaniak.<br /> To by było na tyle. Moja wypowiedź jest jednorazowa i nie zamierzam tu wdawać się w polemiki z osobami pokroju &amp;quot;kyla&amp;quot; (czyli o inteligencji niewiele przekraczającej inteligencję ameby). Pozdrawiam

0 / 0

witam wszystkich :) to fakt ta agecja to banda oszustow... pracuje dla nich ponad 2 m-c i ciagle kreca jesli cos jest nie tak z maja kasa... banda cwaniakow jak sie postawisz lub glosnie cos powiesz to odrazu sluchawke odkladaja - zlodzieje zalatwic zalatwia prace ale potem tylko schody... a panna Wioletta Cz. co dla nich pracuje to polakiem by ziemie orala :( wiec zastanow sie jesli do ciebie zadzwonia... narka.

0 / 0

Ja natomiast nie mam nic do zarzucenia tej agencji,fakt,że żeby cosik załatwić trzeba dzwonić ze trzy razy co najmniej,ale to jest jedyna rzecz ,kt&amp;oacute;ra działała na ich niekorzyść.Przynamniej ja nie miałem z nimi żadnych kłopot&amp;oacute;w.I wiecie co wam powiem,ważcie słowa w komentarzach,bo ludzie mogliby mieć dobrą pracę w dobrej firmie,ale czytają te komentarze i p&amp;oacute;żniej rezygnują z wyjazdu.Tak było w firmie w kt&amp;oacute;rej ja pracuję.Dobra atmosfera,dobre zarobki,a ludziska bali się przyjechać.M&amp;oacute;wcie za siebie,bo może nie każdy ma tak żle.

0 / 0

Chłopie nie jedz z tej agencji!!! To oszuści!!!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...