A znacie DROMADERA Z WROCŁAWIA??????

Dokladnie oszusci, zlodzieje, powinni zamyknac ta agencje a nie nabieraja tylko ludzi, smiecie!!!

0 / 0

ja wyjechałam przez Dromader do Niemiec w 2012 i pracuje do tej pory tyle że w zakładzie drobiarskim i jestem zadowolona

0 / 0

to sa skurwysyny zlodzieje oszusci pierdoleni

0 / 0

Witam Serdecznie, <br /> <br /> Zwracam się do wszystkich osób obecnych na forum z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, której link znajduje się poniżej. Ankieta jest bardzo krótka, wypełnienie jej zajmuje nie więcej niż 5 min. Z góry dziękuję za poświęcony czas i uwagę<br /> <br /> <br /> http://www.survio.com/survey/d/A3G9O2B7T8O5P9E5S

0 / 0

w polsce za 20 zl/h tylek by lizala a na zachodzie jej malo..do agencji jesli uroda nie grzeszysz...

0 / 0

Teraz zmienili nazwę na find work

0 / 0

Dromader to NAJGORSZA agencja z jaka kiedykolwiek mialam do czynienia.Wysylaja cie na zbior jablek trafiasz do hotelu, mowia ze placa 7 okazuje sie ze 5 euro.TRAGedia.Sa chciwi i oskubia cie na kazde euro.Wysylaja cie do pracy w hotelu a tam jedna wielkas niespodzianka, nie wiesz ile godzin pracujesz co masz robic ..!Nie chce obrazac osob z ktorymi ciezko pracowalam bo praca w hotelu jest naprawde mega ciezka ale bylam lelkko w szoku jak sie dowiedzialam ze jedzie ze mna do pracy 6 osob i zadna nie zna jezyka.?! to jedna wielka zenada.<br /> Ludzie 5,5 euro /h w XXI wieku??????Ludzie sie po glowach pukali jak mowilam ze za tyle pracujemy??POLACY SZANUJCIE SIE TROCHE BO ZANIZACIE STAWKI NA SWIECIE. !!!!!!Nikt nigdy nie zaplaci wam godnie za wasza ciezka prace jezeli bedziwecie sie godzic na takie stawki!!i uczcie sie jezyka bo zawsze bedziecie tylko scierkami do podlogi!A Dromaderowi zycze zeby co roku tacil nie tylko dobrych pracownikow ale hotele z ktorymi wspolpracuje:))) pozdrawiam

0 / 0

mam ofertę pracy do Niemiec na pieczarki niby miejscowość COTTBUS a dostałam drogą e-mail umowe i był zupełnie inny adres w Niemczech. po sprawdzeniu w mapie obydwa te adresy były odległe od siebie o ponad 100 km. Zarobek tez nie za wysoki bo za 1 kg pieczarek= 0,30 euro, jestem osobą bez doswiadczenia co na początek da mi marną wypłatę a jak znam zycie będzie tam wymagana norma godzinowa jaką trzeba będzie wyrobić żeby nie wyrzucili z pracy. Czy ktoś już pracował przy pieczarkach przez DROMADERA?<br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> =

0 / 0

mam ofertę pracy do Niemiec na pieczarki niby miejscowość COTTBUS a dostałam drogą e-mail umowe i był zupełnie inny adres w Niemczech. po sprawdzeniu w mapie obydwa te adresy były odległe od siebie o ponad 100 km. Zarobek tez nie za wysoki bo za 1 kg pieczarek= 0,30 euro, jestem osobą bez doswiadczenia co na początek da mi marną wypłatę a jak znam zycie będzie tam wymagana norma godzinowa jaką trzeba będzie wyrobić żeby nie wyrzucili z pracy. Czy ktoś już pracował przy pieczarkach przez DROMADERA?<br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> =

0 / 0

lukaszst12 - 2012-09-07 21:30:50Witaj, straciłeś dobrą ofertę pracy, byłem tam z oberhofu mieliśmy 115km do amazonu, Jedzenie za darmo, hotel za darmo, dojazd do roboty też, warunki w hotelu super. 6 euro na godzine netto. Ja osobiście pakowałem na FRA1. Sauna basen, jakuzi. wszystko za darmo. chcesz wiedziec wiecej to napisz.Do lukaszst12 <br /> to chyba byłeś na wczasach lub na wyjeździe sponsorowanym jak takie warunki tu opisujesz :)

0 / 0

Do lukaszst12 <br /> to chyba byłeś na wczasach lub na wyjeździe sponsorowanym jak takie warunki tu opisujesz :)

0 / 0

majerka5 - 2013-09-14 10:17:03dzwoniłam do dromadera ale podobno są tylko wyjazdy do niemiec czy ma ktoś kontakt żeby załapać się do hiszpanii bądź na tenetyfe potrzebuje od zarazteneryfę

0 / 0

dzwoniłam do dromadera ale podobno są tylko wyjazdy do niemiec czy ma ktoś kontakt żeby załapać się do hiszpanii bądź na tenetyfe potrzebuje od zaraz

0 / 0

Witam serdecznie chcialam zapytac odnośnie pracy w hiszpanii<br />

0 / 0

Ja również byłam z firmy dromader i tak jak mówisz wcale mnie nie oszukali,również uwarzam ,że jeśli ktoś chce pracować to da radę bo niestety praca cięzka nie położa,a jeśli umią tylko narzekać to przykro mi bardzo lepiej zostać w domu-chciała bym zaznaczyć,że wyjechałam na truskawki pierwszy raz w tym roku i zupełnie sama,do odwarznych swiat należy fakt faktem ciężko ale opłacało się i na drugi rok mam zamiar jechać ponownie do mego szefa bo juz znani ludzie.Wtym roku chciała bym jeszcze wyjechać na winogrona ale nie wiem jak i z kim mam się z kątaktować wie ktoś może czy firma dromader prowadzi nabór w tej dziedzinie pracy?pozdrt<br /> <br />

0 / 0

Wytoczyć proces. Takich oszustów jest pełno. Zamiast narzekać jak to źle nie było, zebrać ludzi i pozbyć się tych frajerów z agencji !

0 / 0

Praca w Niemczech- zbiór pieczarek<br /> <br /> Biuro Dromader z Wrocławia poszukuje chętnych kandydatów do pracy w Niemczech przy zbiorze pieczarek<br /> Rozpoczęcie pracy: 25.05.2013r.<br /> Czas trwania pracy minimum 2 lub 3 miesiące z możliwością przedłużenia<br /> Zakwaterowanie zapewnione płatne- 200Euro/miesięcznie<br /> Domki letniskowe całoroczne, 2 osobowe pokoje, łazienka/kuchnia wyposażone.<br /> <br /> Wynagrodzenie: (praca na akord)<br /> - I-35,00Euro/100kg<br /> - II- 29,00/100 kg<br /> - III- 23,00/100kg<br /> <br /> Proszę o opinie co do tej oferty , znalazłem jedną negatywną ,a mianowicie że wielki wyzysk i praca za maximum 500 euro w miesiącu

0 / 0

Hej ja jestem dalej za granica i siedze tu juz rok czasu. Pojechałam przez Dromadera i on kazal zaplacic nam wpisowe po 200zl. Oczywiscie nie potrzebnie;/. Ale pracuje do tej pory juz u samego pracowdawcy bo poczatek byl taki ze Dromader nas wyslal.....przez Traenkwalder&#039;a bylismy zatrudnieni...a teraz sam pracodawca nas przyjął.....wiec jestesmy zadowoleni....I tez w ciemno jechalismy....nie wiedzielismy co nas czeka...Pozdr wszystkich:)

0 / 0

No to straciłeś bajeczną pracę. Byłam tam 2 miesiące. Faktycznie, codzienne dojazdy trochę męczyły, ale mieszkalismy w 3 gwiazdkowym hotelu, z sauną i basenem za darmo. Praca bardzo spokojna, nie stresowała. Jeśli źle się czułeś wystarczyło zadzwonić, że dzisiaj nie przyjdziesz i tyle. Wiem, że jedno nieprzyjście w miesiącu było płatne przez firmę. Ogólnie zakwaterowanie w porządku, wszystko inne też. Pod koniec sierpnia grupa przenosiła się ok 30 km od Amazonu, więc tak źle nie było :)

0 / 0

Witam jestem bardzo niezadowolona z z firmy dromader. Ściągnęli ode mnie i męża po 100 zł .na miejsce pracy jechaliśmy swoim samochodem . Na miejscu okazało się że nikt nic o nas niwie. Mieliśmy mieć pokój (metr na metr) i łózka piętrowe. Na miejscu także dowiedzieliśmy się że firma ogłosiła upadłość. W umowie niemieckiej było napisane że firma Dromader ściągą 100 euro z wypłaty za to ze załatwiła nam prace o czym nas nie poinformowała. Jest stawka akordowa po której ciężko zarobić na bilet powrotny. Nie polecamy tej firmy.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...