Szukam chętnych do wyjazdu pod koniec września

gg 968411

0 / 0

ja jade 20.10 do londynu,

0 / 0

bylbym zainteersowany agnieszko  moje gg 6802552

0 / 0

Hej,Znam język.Szukam osoby na ws.pólny wyjazd  Ma ktoś oferty?  Kris  GG 8770549

0 / 0

witaj agnieszko.... jestem bardzo zainteresowana twoja propozycja.... tez mam 30 lat .... moje gg 6896739... pozdrawiam gosia

0 / 0

Paweł a w które rejony masz zamiar sie wybrać?

0 / 0

Rafal a gdzie sie wybierasz w ktore rejony?

0 / 0

witam, ja w raz z kumplem rowniez wybieram sie do Wielkiej brytani i to juz za pare dni chcemy jechac, tylko pytanie jakei miasto: jesli jakas grupka sie wybiera do mancheteru to mozemy sie dołączyc, tylko pytanie czy niema problemu tam z znalezieniem pracy ?? jesli ktos chce pogadac to zapraszam na gg:3474304 albo mail (usunięte przez administratora)

0 / 0

witam. paweł 21 lat proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

0 / 0

czesc ja bym był chętny na wyjazd,a konkretnie do jakiej pracy jedziesz jak co dzwoń na mój numer kom (usunięte przez administratora) mam 21 lat

0 / 0

też zamierzam wyjechać.. a gdzie się wybierasz jeśli można spytać? i ewentualnie czy masz jakieś możliwości aby szybciej podjąć prace? Pozdrawiam

0 / 0

ja wybieram się w październiku, prawdopodobnie do Manchesteru lub w okolice. dobrze mówię po angielsku i szukam jakiejś dziewczyny, żeby było raźniej. dajcie znać na maila: natkapapajnov@wp.pl pozdrawiam:)

0 / 0

Hej ,znam języki,chętnie wyjade. Jakie to oferty? GG 8770549 Kris

0 / 0

Cześć, ja chętnie sie przyłączę, mam wykształcenie wyższe, 28 lat, płynnie mówie i pisze po angielsku. Odezwij się gg. 9066574 Pzdr :)

0 / 0

Witam, równiesz się wybieram, ale  jestem mezczyzna, jesli uwazasz ze to nie przeszkoda, chcialbym wiedziec dokad sie  wybierasz moja mail to lukasz.bezrobotny@wp.pl

0 / 0

CZESC WSZYSTKIM :) PONIEWAZ PRZEZ KILKA TYGODNI NIE UDALO MI SIE ZNALEZC NIKOGO ZDECYDOWANEGO W 100% NA WYJAZD POSTANOWILAM POJECHAC SAMA I W ZWIAZKU Z TYM TO OGLOSZENIE JEST JUZ NIEAKTUALNE. Odpowiadając jeszcze zainteresowanym; mam juz wynajęty pokoj na 3 miesiace, nie mam zalatwionej stalej pracy, pozdrawiam agnieszka

0 / 0

Witam ja wybieram się pod koniec września do Anglii, tylko, jest problem z pracą, razem zawsze łatwiej, i zakwaterowanie, nie znam angielskiego.

0 / 0

Witaj pojechałabym z Toba bardzo chętnie ale nie mam żadnej pracy mam 32 lata pracuję w Gdańsku i zrobiłam kurs I pomocy przedmedycznej kurs sióstr PCK i nie mam odwagi ruszyc na podbój świata. Pozdrawiam Ania z Gdańska

0 / 0

Cześć. Mam na imię Agnieszka 31l i jestem z Sieradza,ale przebywam w Warszawie. Myślę o wyjezdzie za granicę, ale nie mam z kim jechać. Czy ty masz tam nagraną pracę czy dopiero będziesz szukała?

0 / 0

Panie Przemku jestem zainteresowana wyjazdem pod koniec września, mieszkam w Olsztynku i pracuję mój mail to agnkowal@poczta.onet.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...