szukam osoby chętnej do wyjazdu razem ze mną:)

Witam, mam na imię Patryk, mam 24 lata. Jeszcze w tym miesiącu tj. Lipiec zamierzam wyjechać do pracy za granicę. Mam kilka ofert na oku - ale wiadomo, samemu jest lekka obawa i moze ktoś będzie sie chciał wymienic doświadoczeniem. kontakt: 797110344

0 / 0

Mam 21 lat jestem z miejscowosci obok koszalina zachpom. Szukam osoby, chlopaka lub dziewczyny, ktorzy rowniez nie chca sami jechac do pracy do Niemiec , najlepiej na 2 miechy przy produkcji . gg:57010939 email:dawbud123@wp.pl

0 / 0

Witam wszystkich, mam na imię Paweł i planuję w najbliższej przyszłości opuścić naszą ojczyznę.. Jak każdy, z nadzieją na to, że w kilka lat uda się coś odłożyć i pójść na swoje nie męcząc się z tragicznymi zarobkami w Polsce gdzie wyzysku końca nie widać. Do tego rząd nierządu, który nie daje nam złapać oddechu. Nie interesuje mnie już polityka. Jestem inteligentny sympatyczny gość, tolerancyjny i nie wpieprzający się w cudze sprawy - każdy z nas jest inny i jaki by nie był, na pewno ciekawy. Kierunki świata nad którymi myślę to Azja, Skandynawia, Zachodnia Europa. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu michalakpro@gmail.com

0 / 0

odezwij się mailowo to możemy podyskutować na temat wyjazdu za granicę wspólnie witus16@op.pl pozdrawiam

0 / 0

a myslał ktos nad wyjazdem do dani lub belgi?

0 / 0

Cześć ! Nazywam się Sandra mam 19 lat mieszkam w Zabrzu. Szukam osoby/osób które byłyby chętne pojechać do pracy za granice (Niemcy , Anglia , Francja itp - mi to obojętne ) Na zbiory lub na produkcję . Od początku Lipca , na 2 miesiące . : ) Kontakt : gg 22436316 @ - sandrafx@vp.pl

0 / 0

Witam Serdecznie! Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem do Wielkiej Brytanii, to proszę o kontakt chętnie odpowiem na wszystkie pytania dot. wyjazdu, mieszkam w mieście Leicester gdzie z pracą nie ma naprawdę najmniejszego problemu ale też rozważam przeprowadzkę do Leeds gdyż miasto o wiele ładniejsze nie ma tylu ciapatych oraz nie ma tylu polaków co w Leicester (bo to wg statystyk drugie po Londynie miasto gdzie najwięcej polaków), nawet dla osób bez znajomości ang- oczywiście osoby którę znają angielski mają pracę na pewno. koszty wynajęcia pokoju w Leicester 1os waha się od 60 do 70 GBP za tydzień, natomiast 2os w granicach 80-100 za tydzień, bardzo też polecam na miejscu zrobić licencje na wózki widłowe bo idzie na tym znaleśc pracę bardzo dobrze płatną, nawet polskie uprawnienia idzie przerobić na brytyjskie kosztuje to chyba 50 funtów. Jak coś to do mnie kontakt: jaczyb900@o2.pl , nie oczekuje w zamian żadnej korzyści majątkowej. Naprawdę wbrew pozorom to jest proste, oczywiście trzeba się liczyć z początkowymi kosztami i utrzymaniem do pierwszych wypłat czyli 2-3 tyg trzeba jakoś wyżyć ale myślę że na start spokojnie 500 funtów starczy by się rozkręcić.

0 / 0

Szukasz pracy?? Wejdź na www.rzetelny-pracownik.pl zarejestruj się za darmo i dołącz swoje CV a praca sama Cię znajdzie!

0 / 0

Hej wszystkim. Nazywam sie Rafał, mam 29 lat i poszukuje osób do wspólnego wyjazdu za granicę. Chciałbym wyjechać nie dlatego że jakoś nie widzę w Polsce przyszłości tylko chciałbym poznać nowy kraj, nowe otoczenie. Niestety nie mam z kim jechać, więc piszę tutaj : ) Najbardziej to marzyłaby mi się Francja, bo zawsze chciałem tam pojechać, ale jestem otwarty na różne propozycje. Jetem również otwarty na ludzi i ich sugestie. Zależałoby mi pojechać z ludźmi pozytywnymi i zdecydowanymi, którzy chcą wyjechać. A także ludźmi, którzy wiedza po co tam jadą, Ja tam jadę by zmienić swoje życie, znaleźć pracę, a jeśli ktoś jedzie po to by hulać, imprezować no to nie ten adres : ) Impreza spoko, od czasu do czasu nie ma problemu, ale trzeba znać umiar. Czekam na wiadomości, może ktoś znajdzie się taki jak Ja co ma podobną wizję : ) mail: rafal.burczak8@gmail.com Pozdrawiam

0 / 0

witaj Jesteś nadal zainteresowana wyjazdem? jestem dyspozycyjna od zaraz, mam 27 lat. pozdrawiam Ania

0 / 0

Czesc, na imie mi Przemek, mieszkam w Holandii niedaleko miejscowosci Zevenaar. Mieszkam sam, chcialbym poznac dziewczyne z Polski, ktora pracuje w Moich okolicah lub dziewczyne, ktora chce wyjechac do Holandii i zamieszkac razem. Mam 32 lata, bez nalogow, bez zobowiazan w Polsce. to moj e -mail: szybki_tm@wp.pl lub telefon +31 685 247 454

0 / 0

Poszukuje osoby,najlepiej dziewczyny ktora tez pojedzie za granice do pracy,mysle o UK ale nie koniecznie. Razem bedzie lepiej i taniej dzielac koszty wynajmu. imelda@vp.pl

0 / 0

Tez jestem gotowa na wyjazd. Mam 31 lat,znam angielski. imelda@vp.pl

0 / 0

Cześć ja również chciałabym wyjechać do Anglii. planuję do Milton Keynes,(za trasą M1), bo tam jest sporo pracy w magazynach i najniższy wskaźnik bezrobocia, byłam tam przejazdem. Natomiast wyjazd myślę maj/czerwiec. Może ktoś mieszka tam lub jest chętny/chętna do wyjazdu (uczciwe osoby) to było by fajnie, żeby nie jechać w ciemno! Mam 34lata (czy wiek ma znaczenie? jadąc tam do pracy?) i już pracowałam w Anglii.Mieszkałam kiedyś w Londynie rok czasu, ostatnio pracowałam w fabryce w okolicach Worksop (Sheffield-Doncaster) ale co z tego że piękne okolice jak mało tam pracy i marne grosze płacą oraz problemy z komunikacja żeby dojechać do tej pracy, tylko piechota. Może ktoś jest chętny do wyjazdu albo już mieszka w MK i może pomóc w znalezieniu pokoju niedrogiego w MK.Angielski mój jest ok mogłabym pomóc w otworzeniu konta bankowego oraz z numerem NIN. Proszę pisać sylwia.slyver@gmail.com :)

0 / 0

Jest ktos chetny na wyjazd do angli w ten weekend? Ja 24 lata szukam osoby towarzyszacej wtedy razniej i taniej.

0 / 0

Poszukuję uczciwej koleżanki na wyjazd do pracy. Ja 28lat. Najchętniej na dłuższy okres czasu.

0 / 0

Pomylilem maila tutaj aktualny: darro.91@wp.pl

0 / 0

Siemka. Mam 24 lata i zamierzam jeszcze w tym miesiacu wyjechac do Anglii. Jezeli jest ktos chetny na taki wyjazd bo jak wiadomo we dwujke latwiej i razniej interesuja mnie osoby w moim wieku czyli 23-26 lat nie przesadzajacek z alkoholem prosze o kontakt: darro91@wp.pl

0 / 0

Rrrr!

0 / 0

Czy jakas dziewczyna chcialaby wspolnie wyjechac na wyspy zyc i pracowac ?? Jestem facetem po 30tce chcialbym ulozyc sobie zycie ale nie mysle o Polsce a wlasnie wyspach .Bylem tam juz i znam realia. Chcialbym poznac dziewczne 25-30 lat na taki wspolny wyjazd.Wiem,ze duzo par tak jezdzi. Nie ukrywam musimy sie sobie podobac,wiec napewno musimy sie zobaczyc czy porozmawiac . Jesli bylabys zainteresowana napisz. nowezycie777@wp.pl pozdr

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...