szukam osoby chętnej do wyjazdu razem ze mną:)

Wiatam, uffff!!!<br /> Zwątpiłam i nie zaglądałam tu. Nic się nie zmieniło w mojej stuacji.<br /> Wszystko aktualne.<br /> Pozdrawiam i dziękuję za odzew.

0 / 0

Z chęcią wyjadę z kimś do pracy za granicą mam 23 lat bez nałogów z jestem z okolic Sandomierza jak ktoś by mógł pomóc to będę bardzo wdzięczny. gg 3482692

0 / 0

desperacja - 2017-03-13 14:14:25Witam!<br /> Zycie przyparło mnie mocno do ściany i muszę wyjechać gdzieś za chlebem.<br /> Jestem kobietą 50+, ale zdrową, energiczną, operatywną i mocno zahartowaną życiowo. Znam życie w Niemczech i UK. Języki: słabo angielski, niemiecki, francuski, dość dobrze rosyjski.Chciałabym wyjechać w kwietniu, po Swiętach, nawet na stałe. Sama, bez dobrej znajomości języka boję się.<br /> Może znajdzie się ktoś, kto może i chce pomóc? Szczytem moich marzeń byłaby praca w UK, w Bristolu, ale jest mi wszystko jedno, byleby jakiś grosz zarobić i nie mieszkać w kartonie.odezwij sie

0 / 0

Jestem z poludniowo-wschodniej polski, 30 lat, kobieta. <br /> Kto chce jechac ze mna idzi@vip.onet.pl

0 / 0

Witam,jezel ktos jest chetny na wyjazd do holandii na okres 3 miesięcy poki co. Start to czerwiec. Pochodze z okolic Czestochowy 20 latek. Najlepiej w pare osob i wynajac mieszkanie jakies. Tylko powazne propozycje. : ))

0 / 0

Witam!<br /> Zycie przyparło mnie mocno do ściany i muszę wyjechać gdzieś za chlebem.<br /> Jestem kobietą 50+, ale zdrową, energiczną, operatywną i mocno zahartowaną życiowo. Znam życie w Niemczech i UK. Języki: słabo angielski, niemiecki, francuski, dość dobrze rosyjski.Chciałabym wyjechać w kwietniu, po Swiętach, nawet na stałe. Sama, bez dobrej znajomości języka boję się.<br /> Może znajdzie się ktoś, kto może i chce pomóc? Szczytem moich marzeń byłaby praca w UK, w Bristolu, ale jest mi wszystko jedno, byleby jakiś grosz zarobić i nie mieszkać w kartonie.

0 / 0

czesc Ania Zając odpowiedziałam na Twoją wiadomość na e-mail.jak jesteś zainteresowana jeszcze wyjazdem to czekam na odpowiedz:)pozdrawiam

0 / 0

Cześć, jestem z Łodzi i szukam osoby, która jest zdeterminowana tak jak ja do wyjazdu za granicę do pracy. Mam 26 lat i szukam osób w podobnym wieku.<br /> <br /> aniazajac9112@wp.pl

0 / 0

Witam, moje ogloszenie jest dosc troszke nietypowe. A mianowicie.<br /> Mam 36 lat, normalny i zadbany facet,wrazliwy romantyk, z nuta szalenstwa, szczypta spontanicznosci - no taka wieksza :)<br /> Otwarty, nie tylko dobry rozmowca, ale i sluchacz.<br /> Dosc spore poczucie humoru, pozytywnie nastawiony do zycia jak i swiata....I ta droga, szukam kobiety, ktora chcialaby cos zmienic w zyciu jak ja...<br /> Wyjezdzac bede z lodzi, moge podjechac po kogos jesli by sie znalazla osoba.<br /> Planuje wyjazd wlasnym autem na koniec marca lub poczatek kwietnia, za granice, przez agencje pracy tymczasowej. <br /> W gre wchodzi, albo Niemcy badz Holandia. Troszke spedzilem juz czasu poza krajem(12 lat) Jednak mysle, by znowu wyjechac.<br /> Moze znajdzie sie tutaj jakas normalna i pozytywna kobieta , ktora by miala ochote wyjechac? Wiadomo, we dwoje niedosc ze jest razniej, weselej, to mozna o wiele wiecej zyskac,zrobic.<br /> Jesli znajdzie sie jakas normalna kobieta, ktora chcialaby by wyjechac do pracy, na jakis czas, to bedzie milo jesli odpowie na moja wiadomosc<br /> cskks@wp.pl

0 / 0

Hej jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem za granice do pracy w hotelu? Ja jestem kucharzem i szukam kucharzy, recepcjonistów, kelnerów, hauskeeping itd. Ktoś zainteresowany to proszę o kontakt. pawel77777@op.pl

0 / 0

Hej bylem juz kilka razy w Holi, rozmawiam po angielsku no i generalnie spoko jestem :D<br /> s19t95h@gmail.com

0 / 0

Hej wszystkim<br /> Facet 30 lat planuje wyjazd za chlebem do Anglii na kwiecień 2017. Szukam zainteresowanych osób w podobnym wieku (prawdę mówiąc najlepiej kobiety, byłem tam już nie raz i panowie niestety nie dają sobie rady) Punkt docelowy to miasto Redhill, część Surrey. Prace teoretycznie jestem w stanie załatwić. Żyłem już tam 5 lat więc się nie boje o siebie tylko z kimś byłoby raźniej. Piszcie na maila zainteresowani, Nick @wp.pl, obgadamy to a może się coś uda. Aktualnie mieszkam w Czechach ale ni ma znaczenia skąd druga osoba jest. Komunikatywny Angielski przynajmniej.

0 / 0

Hejka <br /> Będziemy mieli pokój w naszym domu pod koniec marca 2017.<br /> Dom w Telford w UK niedaleko od Birmingham.<br /> 85/tydz rachunki wliczone, Pokoj duży.<br /> Bardzo spokojna okolica, blisko do centrum 12min pieszo.<br /> W domu mieszka mało osób, wynajmujemy tylko dwa pokoje na pietrze pojedyńczym osobom.<br /> Szukamy spokojnej osoby, niepalącej i dbającej o porządek (nie uczulonej na koty bo mamy dwa mikuchy)<br /> Pracę na pewno znajdziesz, przez lokalną agencję tak jak moj drugi lokator. W agencji mówią po polsku.<br /> W uk minimalna stawka 7.50, na pewno uda się Ci odłożyć.<br /> Odbierzemy z lotniska, służymy radą.<br /> piszcie na rosand małpa mail.ru<br /> Pozdrawiamy: Dorota, Andrzej

0 / 0

- 2017-01-02 02:24:54Mieszkamywbradford - 2016-12-17 22:53:40Cześć, jak ktoś ma chęć wyemigrować do Anglii to proszę o kontakt bo do firmy gdzie pracujemy przyjmują bez angielskiego proszę o jakiś komentarz z kontaktem najlepiej e-mailem. mamy możliwość zarezerwowania pokoju i transportu do pracy. Jesteśmy od niedawna w uk i mamy wynajęte mieszkanko i było by gdzie odnająć pokoik. Zachęcamy do kontaktu Ewelina i TomaszHej :) Ja jestem zdecydowana mogłabym prosić o kontakt przez maila <br /> rydlikowska@gmail.com<br /> pozdrawiam :)Cześć.Mam na imie Krzysiek lat 30,jestem z Radomia,chętnie wyjade za granice do pracy,język niestety znam słabo,ale jeśli nie jest wymagany koniecznie u was w pracy język to tym lepiej,fajnie że jest możliwość pomocy w transporcie i możliwość zakwaterowania,prosiłbym o odzew na mój adres e-meil krzysiek1986@o2.pl.albo na tel najszybciej 693-467-958,jeśli byłaby też możliwość spotkania i porozmawiania to byłbym wdzięczny,życze miłego dnia i pozdrawiam

0 / 0

Cześć.Mam na imie Krzysiek lat 30,jestem z Radomia,chętnie wyjade za granice do pracy,język niestety znam słabo,ale jeśli nie jest wymagany koniecznie u was w pracy język to tym lepiej,fajnie że jest możliwość pomocy w transporcie i możliwość zakwaterowania,prosiłbym o odzew na mój adres e-meil krzysiek1986@o2.pl.albo na tel najszybciej 693-467-958,jeśli byłaby też możliwość spotkania i porozmawiania to byłbym wdzięczny,życze miłego dnia i pozdrawiam

0 / 0

Jesli kogos intersuje praca sezonowa w Niemczech to zglaszajcie sie do tml professional. Bardzo dobra, uczciwa agencja, juz kilka razy z nimi wyjezdzalam. Pewna, legalna praca przy ogrodnictwie albo sortowaniu odziezy!

0 / 0

Szukam chętnych osób do wyjazdu do pracy najlepiej z woj. warmińsko - mazurskiego. Mój e- mail natalia.s_25@o2.pl

0 / 0

Hej. Jesli szukasz miejsca do wyjazdu to zapraszam do Anglii.

0 / 0

Hej jesteś nadal zainteresowana wyjazdem do Holandii?ja chce jechac w okolicy 14.01 i własnie szukam kogoś na wyjazd ponieważ sama nie chcę.ja jestem z okolic Tychów.jak coś to pisz na onaew85@wp.pl

0 / 0

Czesc. Nadal planujesz wyjazd? <br /> Jeśli szukasz osoby żeby wspólnie wynająć mieszkanie w uk odezwij sie na maila krzysiekowoc@gmail.com

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...