szukam osoby chętnej do wyjazdu razem ze mną:)

Hej, czy dalej myślisz o wyjeździe za granicę? Mój mail: gominster@gmail.com Pozdrawiam :)

0 / 0

Cześc , masz już kogoś chętnego ? zadzwoń 510-615-742 pozdro Mariusz

0 / 0

23 latek wyjedzie z kimś do pracy za granice jak ktoś się nie boi ze mną jechać :)

0 / 0

Cześć Szukam chętnych osób (najlepiej z woj. śląskiego) na wyjazd do Anglii (Londyn ale nie koniecznie) Mieszkałem tam jakiś czas i niestety wróciłem do Polski czego zaczynam żałować :( Nie chce wyjeżdżać i zaczynać wszystkiego samotnie dlatego też szukam wesołej ekipy a jak wiadomo wspólnymi siłami zawsze jest łatwiej :) W wielu kwestiach jestem w stanie bardzo pomóc gdyż już wiem co i jak. Zainteresowanych proszę o kontakt :) xtrac@wp.eu

0 / 0

witam. mam 53 lata i jestem z zawodu opiekun medyczny , obecnie pracuję ale jestem gotowa wyjechać do UK , w tej branży mam bardzo duże doświadczenie tylko niestety mój angielski jest podstawowy , może ktoś by się dołączył bo we dwoje lub więcej jest dużo łatwiej, bena 3007@poczta.fm

0 / 0

Jest jakaś dziewczyna chętna do pracy w Holandii od 8 maja ?

0 / 0

Hej. Szukam dziewczyny do wspólnego wyjazdu do pracy. Ja mam 27 lat, mieszkam na południu polski. Szukam kogoś kto myśli poważnie o wyjeździe, chce pracować, zarobić. Osoby spokojnej, bez nałogów, rozsądnej, a nie takiej która chce się tylko zabawić. Praca w Holandii lub Niemczech przez agencje. Zapewniony jest dojazd do pracy, zakwaterowanie w hotelu lub domku. Piszcie na niebieskaa.90@o2.pl :)

0 / 0

Sorki. Jedna kropla. misia.89@wp.pl Pozdrawiam

0 / 0

Cześć. Ja też z chęcią z kimś wyjadę za granicę. Wspólnie coś razem wymyslimy. Mam 28 lat. Jak coś odezwij się na maila misia..89@wp.pl

0 / 0

bea - 2017-04-25 11:15:57nie wiem do kogo mam sie odezwac,,beaDo mnie pisałaś. moj mail grazynagawron@wp.pl Chyba, ze sie pomyliłaaś.

0 / 0

nie wiem do kogo mam sie odezwac,,bea

0 / 0

bea - 2017-04-23 18:59:01polanddddddddd - 2017-03-25 16:27:57desperacja - 2017-03-13 14:14:25Witam! Zycie przyparło mnie mocno do ściany i muszę wyjechać gdzieś za chlebem. Jestem kobietą 50+, ale zdrową, energiczną, operatywną i mocno zahartowaną życiowo. Znam życie w Niemczech i UK. Języki: słabo angielski, niemiecki, francuski, dość dobrze rosyjski.Chciałabym wyjechać w kwietniu, po Swiętach, nawet na stałe. Sama, bez dobrej znajomości języka boję się. Może znajdzie się ktoś, kto może i chce pomóc? Szczytem moich marzeń byłaby praca w UK, w Bristolu, ale jest mi wszystko jedno, byleby jakiś grosz zarobić i nie mieszkać w kartonie.odezwij sie mnie rowniez przyparlo,, pojechalabym z toba...mam48 lat,,,napewno bysmy sie dogadaly,,,chyba ze juz wyjechalas...myslalam o niemcach,,,jak wchodzisz na ta strone to sie odezwij,,,jestem z poznania...moge jechac samochodem...tel 500646699witam. Podałam swój email powyżej. Odezwij się.

0 / 0

polanddddddddd - 2017-03-25 16:27:57desperacja - 2017-03-13 14:14:25Witam! Zycie przyparło mnie mocno do ściany i muszę wyjechać gdzieś za chlebem. Jestem kobietą 50+, ale zdrową, energiczną, operatywną i mocno zahartowaną życiowo. Znam życie w Niemczech i UK. Języki: słabo angielski, niemiecki, francuski, dość dobrze rosyjski.Chciałabym wyjechać w kwietniu, po Swiętach, nawet na stałe. Sama, bez dobrej znajomości języka boję się. Może znajdzie się ktoś, kto może i chce pomóc? Szczytem moich marzeń byłaby praca w UK, w Bristolu, ale jest mi wszystko jedno, byleby jakiś grosz zarobić i nie mieszkać w kartonie.odezwij sie mnie rowniez przyparlo,, pojechalabym z toba...mam48 lat,,,napewno bysmy sie dogadaly,,,chyba ze juz wyjechalas...myslalam o niemcach,,,jak wchodzisz na ta strone to sie odezwij,,,jestem z poznania...moge jechac samochodem...tel 500646699

0 / 0

Cześć:) Jestem studentką (21 lat) i chciałabym w te wakacje (2017) podjąć pracę za granicą. Jednak nie mam w tym temacie doświadczenia, dlatego szukam kogoś z kim będzie raźniej czegoś poszukać. Jeśli jesteś zainteresowany/a, zapraszam do kontaktu: maggiekoz65@interia.pl

0 / 0

desperacja - 2017-04-19 19:17:41desperacja - 2017-04-10 14:00:56Wiatam, uffff!!! Zwątpiłam i nie zaglądałam tu. Nic się nie zmieniło w mojej stuacji. Wszystko aktualne. Pozdrawiam i dziękuję za odzew.Gdyby ktoś miał coś do zaoferowania podaję na mnie kontakt grazynagawron@wp.pl Witam,wezme do siebie najlepiej malzenstwo zrownowazonych ogarnietych i uczciwych ludzi,ktorzy chca wyemigrowac z Polskido Niemiec .Ludzi ktorzy nie boja sie pracy,ktorzy maja prawojazdy i zlota raczke do roboty.Pomoge znalezc prace i wiele wiecej,moj e-mail e-mail ellacamino@yahoo.de

0 / 0

desperacja - 2017-04-10 14:00:56Wiatam, uffff!!! Zwątpiłam i nie zaglądałam tu. Nic się nie zmieniło w mojej stuacji. Wszystko aktualne. Pozdrawiam i dziękuję za odzew.Gdyby ktoś miał coś do zaoferowania podaję na mnie kontakt grazynagawron@wp.pl

0 / 0

Jak by ktoś jeszcze miał coś do zaoferowania to podaje email siema.karol@o2.pl

0 / 0

Napisałem ale chyba ktoś mnie już uprzedził

0 / 0

Napisałam maila do Ciebie, jeżeli wyjazd dalej aktualny - daj znać!

0 / 0

Do Lesnegodziadka

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...