szukam osoby chętnej do wyjazdu razem ze mną:)

Jak ktoś chce to mogę wam dać namiary na moją firmę gdzie sam pracuję w Holandii, firma się rozrosła i szukają więcej osób jest to praca przy zbiorze truskawek wiszących w szklarni i dopiero od przyszłego roku jak ktoś chętny to proszę pisać siema.karol@o2.pl

0 / 0

kamilaaa - 2017-09-27 17:46:29Hej, w najbliższym czasie chciałabym wyjechać za granicę do pracy. Byłam w Anglii, a teraz myślę o Holandii, albo o Szkocji. Chciałabym znaleźć koleżanki, do wspólnego wyjazdu na dłuższy okres czasu. Pozdrawiam :) kamila.misko@interia.plHej, również szukam kogoś do wspólnego wyjazdu. Napisalam maila :)

0 / 0

Hej, ja wyjeżdżam w styczniu do Anglii, mój email martinez555@o2.pl

0 / 0

Witam, szukam kogoś z kim mógłbym wyjechać do pracy do Holandii, Niemiec lub Anglii. Kontakt: cash050@o2.pl

0 / 0

Witam:) Chciałabym wyjechać do Anglii najlepiej już w przyszłym tygodniu. Chciałabym spróbować zobaczyć jak tam praca wygląca i jak wygląda życie. Taka przygoda, a przy okazji możliwość podszkolenia języka, dorobienia paru groszy, poznania świata i nowych ludzi :)Planuję wyjechać tak na 2-3 miesiące. Szukam jakiejś chętnej dziewczyny na wyjazd. Jestem otwartą, towarzyską osobą, mam 28 lat, mieszkam w okolicach Bielska-Białej. Z pracą podobno nie ma problemu w szczególności teraz gdzie zaczyna się sezon na pakowanie świątecznych prezentów. Myślę, że szybko się coś ogarnie przez jakąś agencję :) Razem zawsze raźniej :) Zainteresowane osoby proszę o kontakt meilowy : madziulka9875@onet.pl lub gg 7006427 Pozdrawiam:)

0 / 0

Hej, w najbliższym czasie chciałabym wyjechać za granicę do pracy. Byłam w Anglii, a teraz myślę o Holandii, albo o Szkocji. Chciałabym znaleźć koleżanki, do wspólnego wyjazdu na dłuższy okres czasu. Pozdrawiam :) kamila.misko@interia.pl

0 / 0

Chesto123

0 / 0

Hey wciaz zainteresowany?

0 / 0

Silverlining - 2017-08-19 17:23:14Szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu do Holandii w celach zarobkowych. Mam 23lata jestem kobietą. Wiadomo razem zawsze raźniej i weselej. Kontakt: lato1wyjazd@o2.pl, GG:63377933Witam w pazdzierniku jade do UK moge pomoc znalesc prace i zakwaterowanie

0 / 0

Szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu do Holandii w celach zarobkowych. Mam 23lata jestem kobietą. Wiadomo razem zawsze raźniej i weselej. Kontakt: lato1wyjazd@o2.pl, GG:63377933

0 / 0

DO Wiki w sprawie wyjazdu do Holandii

0 / 0

Jestem zainteresowana wyjazdem. Napisz proszę coś więcej na maila rudosc_1@interia.pl

0 / 0

Zostawiam swój nr gg 63377933.

0 / 0

Przygotowuje się do wyjazdu,za granicę. Możesz napisać o szczegółach? Jesteś kobietą? Jesteś zatrudniającym czy poszukujesz towarzysza do wyjazdu tak jak ja?

0 / 0

Zapraszam do mnie (Niemcy) mieszkam tu od ponad 10 lat...

0 / 0

Poszukuje kobiety na wyjazd do pracy

0 / 0

Witam szukam pani kobiety powyzej 45-go roku na wyjazd do pracy w Holandii,napisz na gg46479053

0 / 0

Witam. Planuje we wrześniu wyjazd do Holandii, jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę go zabrać ze sobą. Po dokładniejsze ustalenie zapraszam do kontaktu. email: andrzejkrol75@gmail.com GG : 63455581

0 / 0

Szukam osoby która by mi mogła pomóc w znalezieniu pracy za granicą oraz wszelkich formalności w urzędach. Jestem w Polsce jeszcze lecz chciałbym wyjechać za granice. Jestem młodym ambitnym i pracowitym facetem mającym 25 lat i chęć pracy w Anglii np: w Londynie. Jestem gotowy na wszelkie propozycje w razie czego szybko się uczę najchętniej z zamieszkaniem. Posiadam również prawo jazdy polskie kategoria B. Bardzo proszę o pomoc iż za granicą nie mam nikogo by mi mógł ktoś pomóc doradzić a zwłaszcza jak się nie zna angielskiego. Dziękuje i pozdrawiam.Marcin.

0 / 0

Szukam osoby która by mi mogła pomóc w znalezieniu pracy za granicą oraz wszelkich formalności w urzędach. Jestem w Polsce jeszcze lecz chciałbym wyjechać za granice. Jestem młodym ambitnym i pracowitym facetem mającym 25 lat i chęć pracy w Anglii np: w Londynie. Jestem gotowy na wszelkie propozycje w razie czego szybko się uczę najchętniej z zamieszkaniem. Posiadam również prawo jazdy polskie kategoria B. Bardzo proszę o pomoc iż za granicą nie mam nikogo by mi mógł ktoś pomóc doradzić a zwłaszcza jak się nie zna angielskiego. Dziękuje i pozdrawiam.Marcin.

0 / 0

daj znać czy kogoś Ci się udało znaleźć w ten sposób

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...