Ślusarz-spawacz mig 135 szuka pracy

Szukam pracy na terenie niemiec posiadam certyfikaty 135/136,141 Ponadpodstawowe(tuv) oraz dwu letnie doswiadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych o grubosciach :2mm do 150mm .Posiadam uprawnienia na palnik(tlen acytylen) oraz na sównice .[usunięte przez moderatora]

0 / 0

cze leszek mam pytanie podasz mi swoje gg chcialbym pogadac o irlandi

0 / 0

Mam dla Pana oferte pracy w charakterze spawacza konstrukcji stalowych. Jesli bylby Pan zainteresowany prosze o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

czy ta pani marlene nie ma dosyc naciagania rodakow ?

0 / 0

Jestem zainteresowany tom pracą, mam uprawnienia spawacza elektryczno  gazowego  praca 10letnia na migo-macie bez uprawnień,proszę o kontakt. Pilnie

0 / 0

Witam Jestem zainteresowany praca w charaktarze spawacza metoda MAG jednakze nie wiem jakie mialbym spelnic warunki ,chcialbym poinformowac tylko ze jestem dopiero po kursie metoda MAG i nie posiadam zadnego doswiadczenia w tej dziedzine jednakze moge szybko sie nauczyc spawanie rzeczy metoda MAG pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Poszukuję ślusarza który potrafi wykonać prasę do czyściwa. Zdjęcie takiej prasy posiadam i krótki opis jej działania. [usunięte przez moderatora]

0 / 0

proponuję pracę na stanowisku ślusarza narzędziowego na południu Polski proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Jeezeli interesuje Pan atez praca w Niemczech prosze o kontakt : [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Jest dobra platna  praca w szwecji. Prace mozna zaczac od razu sa bardzo dobre warunki 1.wynagrodzenie miesieczne 13 tys.kr szwedzkie 2. hotel jest oplacony 3.jezeli wiecej godzin pracy to wieksze wynagrodzenie 4.godziny pracy -12godzin 6 racy w tygodniu 5.i co drugi miesac mozna jechac do domu na 3 dni podroz oplacona [usunięte przez moderatora]

0 / 0

jesli interesuje pana praca w niemczech prosimy o kontakt 032/3586379

0 / 0

Firma poszukuje spawacza z uprawnieniami MIG/MAG , na okres czasu 3 miesiące , miejsce pracy: Północna Francja Zapewniamy dojazd , zakwaterowanie i codzienną dietę w wysokości 45 € dziennie , stawka godzinowa do uzgodnienia . Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt   Kontakt firma nie podala, moj mail to gab211@o2.pl- czekam na odpowiedz z firmy, jestem zainteresowany ta oferta

0 / 0

" Firma poszukuje spawacza z uprawnieniami MIG/MAG , na okres czasu 3 miesiące , miejsce pracy: Północna Francja Zapewniamy dojazd , zakwaterowanie i codzienną dietę w wysokości 45 € dziennie , stawka godzinowa do uzgodnienia . Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt" Prosze o podanie kontaktu na to ogloszenie

0 / 0

Moglby Pan podac kontakt

0 / 0

Firma poszukuje spawacza z uprawnieniami MIG/MAG , na okres czasu 3 miesiące , miejsce pracy: Północna Francja Zapewniamy dojazd , zakwaterowanie i codzienną dietę w wysokości 45 € dziennie , stawka godzinowa do uzgodnienia . Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt r.matuszczak@mgtechnology.pl

0 / 0

próbki napewno  beda spawanie w pionie z dpłu do góry. potem bedą łamane celem sprawdzenia przetopu

0 / 0

Witam Mam dl apana oferet pracy w Niemczech jezeli jest pan zainteresowany prosze o przeslanie nam swojego cv lub informacji na temat panskiego doswiadczenia zawodowego i umiejetnosci,a my przedstawimy panu nastepnie nasza pelna oferte. Pozdrawiam i licze na odpowiedz z panskiej strony. Renata Guss Tel : 0049 23819286240 kom: 0049 177 964 8385 E-mail : rguss@interia.pl                guss@std-europa.de

0 / 0

szukam pracy na terenie Angli, irlandii, holandii jako operator wózka widlowego, jako magazynier. kontakt telefoniczny:  516-158-428.

0 / 0

Mam ofertę w Anglii - bez znajomości języka - stawki od 7,50 - 9,50 GBP /h sara@gpconsultants.eu Sara Paleczny

0 / 0

Posiadam ofertę w Anglii; stawka od 7,50 do 9,50 GBP; możlliwość nadgodzin; Nie wymagamy znajomości języka angielskiego; Pomagamy z zakwaterowaniem i formalnościami - praca w Chesterfield.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...