praca Czechy

Z dziadostwa to przyjechaliśmy,kochane polskie agentury,,tam faktycznie śmierdziało,,,a 300 godzin jeszcze nie słyszałem,nawet fabryka nie pozwala tyle pracować,,nadgodziny u nas na własne życzenie,,dziadostwa tu nie czuje,przeciwnie do poprzedniej pracy,,

0 / 0

Taaaaa może 300 godzin pracy,nie da się?Coś mi tu śmierdzi dziadostwem.

0 / 0

,,podobno ,,żuczki to wiedzą,,,my niestety nie,,,,,,pozdrawiamy,,,,,żuczka

0 / 0

W kupie siła i w goownie jest ciepło.

0 / 0

Wyjazdy to już nasza sprawa,trzeba ugadać się z majstrem jak to wygląda na pracy,kiedy można,kiedy nie bardzo,dostosować się jakoś i jedziesz do domu,zakwaterowanie z dojazdem do pracy jest dopłata około 150 zł na polskie,ale to na początku,a wystarczy mieć 200 godzin pracy to tylko połowa,75-80zł miesięcznie odciągane z pensji,w dalszych miesiącach niwelują to do zera bonusami.

0 / 0

I gdzie to dokładnie jest?

0 / 0

A mieszkanie kto Pokrywa? I jaka jest sytuacja z wyjazdami do Domu?

0 / 0

właśnie dla Polaków jest szansa,mają bardzo dobrą opinie we fabryce,Niemcy chcieliby tam samych Polaków i Czechów,,a zarobki,jak na taką lekką robotę wydaje mi się że nie złe,ja za pierwszy pełny miesiąc,co połowe się uczyłem pracy wziołem 3200 na polskie,,

0 / 0

Na miesiąc ile wychodzisz na czysto? I czy jest realna szansa na przejście na warunki niemieckie? Odradzają czy proponujesz?

0 / 0

Ja przyjechałem sam,,z centrum Polski,zwrot kosztów,po tygodniu otrzymałem,zaliczki są co tydzień dla potrzebujących,,praca ogólnie lekka,na przedmontażu lutowanie,zgrzewanie,ucinanie kabla,na montażu składanie,dokładanie różnych plastików,etykiet,,żadna filozofia,można pracować nadgodziny,zakwaterowanie na normalnym poziomie,mamy dwa piętra,sami polacy,raczej zwarta grupa,balangowicze eliminują się sami w ciągu 2,,3 dni,nie ma przeproś,nie chcą takich,ani we fabryce,ani na penzionie.

0 / 0

Proszę napisać coś o tej pracy. Czy wracają dojazdy jak to jest z transportem?

0 / 0

Znacie jakieś dobre kantory internetowe? Ja znam jeden http://kantorinternetowy.pl Nie dość, że kurs jest dobry, to jeszcze można zarobić na ich Programach. Naprawdę dobry kantor.

0 / 0

Niezła ta praca w czechach, dobra propozycja, wezmę ją pod uwagę. Stawka też niezła ! ------------------------------------ https://www.usg-warszawa.pl/

0 / 0

Tzn? Że co tam jest nie tak niby? Napiszcie wszystkim, niech kazdy wie.

0 / 0

Waldi,,jedziesz do Liberca,,odezwij się na forum

0 / 0

napisz coś więcej jak możesz,już kilka osób pytało o Liberec,wiemy że coś tam jest nie tak,ale ja tam nie byłem,,,,

0 / 0

tam się nie opłaci jechać

0 / 0

Pozdrawiamy Liberec,napiszcie co u Was??

0 / 0

No 7 euro to naprawdę mało w porównaniu że możesz zarabiać nawet 15. ------------------------------------ http://www.detektywzenit.pl

0 / 0

Panowie,,,no fakt,można 15,,ale to że wam mało 7,to nie znaczy że każdemu,są i tacy,co za 15 nie pojadą,bo mają w Polsce lepjej,dla jednego 7 to lepjej,dla innego 15 to kicha

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
wczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...