grzybowska 87

Jak dla mnie to jakoś trochę podejrzanie wygląda ta oferta pracy. A jeśli szukacie rzetelnych informacji o pracy w Warszawie i okolicach, o zarobkach i branżach gdzie najwięcej się przyjmuje nowych pracowników to tutaj sobie poczytajcie http://praca-mazowieckie.pl. Jak ja szukałam pracy to sprawdzałam sobie tez średnie zarobki na danym stanowisku.

0 / 0

jak tam rozmowa? też jestem umowiona

0 / 0

trick - 2017-06-21 16:12:16To jest firma w ktorej sprzedaje sie akcje na gieldzie a dokladnie udostępniają platforme do gry na gieldzie pracuje tam okolo 100 osob po 19-25 lat. Co one proponuja? Jestem unowiona na rozmowe... Czy moze pan mnie pomoc?

0 / 0

To jest firma w ktorej sprzedaje sie akcje na gieldzie a dokladnie udostępniają platforme do gry na gieldzie pracuje tam okolo 100 osob po 19-25 lat.

0 / 0

Szukam informacji o firmie mieszczącej się pod tym adresem, ponieważ są oszustami. Zajmują się sprzedażą odżywek, których nie wysyłają. Jeśli ktoś ma na nich namiary proszę o informację, bo przygotowuje się do pozwu karnego.

1 / 0

To dziwne, bylem tam na rozmowie i dalej nie wiem co to za firma. Ktoś wie?

0 / 0

I co w końcu tam jest, bo też tam idę

0 / 0

W internecie znalazłem ogłoszenie , po rozmowie z osobą odpowiedzialną za rekrutacje mam stawić się na spotkaniu pod adresem Grzybowska 87 w Warszawie na 3. piętrze Concept Tower, ppdobnież cale piętro nalezy do tejże firmy, jednak po zapoznaniu się z wynikami wyszukiwania w guglu nie znalazłem zadnej informacji nt. tego jaka firma ma tam siedzibę. Może ktoś wie kto ma tam siedzibę i co tam się mieści?

1 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...