Agencja Goldman Personaldienste Nurnberg

Widzę że nie jestem jedyną osobą która powątpiewa w autentyczność oferty i busa pod domem :) Człowiek który wysłał mi tę cudowną ofertę okazuje się zwykłym skur.... życzę mu z całego serca wszystkiego najgorszego i jest mi przykro że pochodzimy z jednego kraju i robimy tak siebie w bambuko. Nie wyślę Ci ani grosza złodzieju

0 / 0

To jestoszustwo! Zadzwoniłem tam i to jest tylko jakaś skrzynka pocztowa, to nie istnieje, a na pewno nie znajdziecie pod tym adresem pracy! Nie dajcie się nabrać, nie wysyłajcie żadnych pieniędzy!!!

0 / 0

Witam , pisałem do firmy z ktora rzekomo współpracuje ten pan ! Wiadomosc w języku angielskim -> Hi . Sorry, there is a fake message on a Polish website. Don't trust them. We have already initiated juridical steps.

0 / 0

SJ Nie ma sprawy. Najgorsze, że robi to ten sam gnój od kilku lat i jak widać czuje się bezkarny. Ma niezłą wprawę, o mało sam się nie nabrałem. Uważajcie na podobne ogłoszenia!

0 / 0

Dzięki! Oby inni też byli czujni.

0 / 0

http://www.gowork.pl/forum/forum_posty_tematu,358473,0,0,4 jest dużo stron o tym ******

0 / 0

dużo ludzi zostało oszukanych, wiadomości wyglądają podobnie, po przelaniu 70 euro (do m.in. Bartosz Gmachowski) kontakt się urywa, umowy nikt na oczy nie widział. Trzymać się z daleka!

0 / 0

Skąd wiadomo?

0 / 0

Ktoś się podszywa pod to biuro! Nie dajcie się oszukać!!! Strona na fb: Nie płacę za pracę

0 / 0

dokładnie, spradzwone miejsce pracy,warunki itp,oki. wymagaja wplaty 70 Euro, itp!!!

0 / 0

Ja podobnie, ktoś coś wie? :)

0 / 0

Hey Poszukuję informacji dot.tej agencji,a dokładnie opinii dot.pracy przy pakowaniu kosmetyków. Jeśli ktoś z Was coś wie proszę piszcie. Dziękuję

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...