Agencja Goldman Personaldienste Nurnberg

Podszywają się pod biuro! To oszuści!<br /> Strona na fb: Nie płacę za pracę.<br /> Na niej są podobne ogłoszenia.<br /> Nie dajcie się oszukać!

0 / 0

Hej dziewczyny<br /> ja tez dostałam ofertę pracy w Norymbergii przy pakowaniu kosmetyków na taśmie, i jak przeczytałam to ogloszenie, to juz mi sie coś zaczęło nie podobac. Nagle wszystko takie fajne, i dojazd za darmo <br /> (gdzie dojazd w innych firmach kosztuje około 280zł- wiem, bo juz kilka dni szukam pracy za granica), i internet jest, i pokoje dwuosobowe, i fajna stawka, i języka znać nie trzeba, i za darmo dowozy do pracy, i odzież robocza za darm.. no nie wiem cos mi tutaj trochę dzwinie wygląda. Sprawdziłam numer telefonu w mailu, który mi wysłali, i jest calkiem inny niż ten, ktory jest podany na stronie internetowej firmy. Trochę mnie marttwi to ogloszenie, bo jest fajne i chciałabym wyjechać do pracy, bo stawke mają niezłą.. Tylko nawet nie wspomnieli o tym, że jak sie im prześle kasę, to czy dostaniemy wczesniej jakąs umowe od nich, ze ta kasa została wysłana.. No nie wiem juz sama co mam o tym myśleć. Wysłalam dzisiaj przez stronę internetową do nich maila po niemiecku- nie na tego maila, z ktorego ktos wczesniej pisal, tylko na innego, może odpiszą mi, wtedy zobaczymy..

0 / 0

tez dzwonilam dla kolezanki i nic nie wiedza o ofercie i na samym poczatku powiedzieli ze to niebezpieczne i ze to jest oszustwo bo od nich nikt o tym nic nie wie i ze juz kilkanascie osob do nich dzwonilo !!, oni szukaja z jezykiem. Podejzewam ze pozbieraja pieniadze od ludzi za mieszkanie i na tym sie skonczy wiec UWAZAJCIE!!

0 / 0

Uważajcie to oszuści.<br /> Weszłam na stronę niemiecką firmy goldmann personal i zadzwoniłam do nich. Nie mówie po niemiecku, ale rozmawiałam z nimi po angielsku i nie mają żadnej takiej oferty, żadnych busów ani mieszkań. Szukają pracowników mieszkajacych w niemczech w szczegolności do działu IT ze znajomościa niemieckiego. Sami też wiedzą, że ktoś z Polski się pod nich podszywa.<br /> Nie dajcie się nabrać.<br /> Powodzenia<br /> Tośka

0 / 0

Hejka ja tez dostalam oferte i jade wlasnie z kuzynka na poczatku lipca hmmm ale napewno jestescie pewne ze firma ok?? mozna wplacac w slepo kase?? a wiecie jak placa wyplate ? tyogodniowki czy co miesiac? szkoda ze maja tylko niemieckie numeru telefonow

0 / 0

Też dostałam ofertę pracy przez tą agencję,praca w magazynie przy kosmetykach. Agencje sprawdziła znajoma z Niemiec i jest to agencja jak najbardziej w porządku. Ja będę jechała samochodem z Krakowa więc jeśli ktoś byłby chętny na zabranie się że mną to proszę o kontakt na meila. kkasia227@gmail.com

0 / 0

I to jeszcze nie małe...ja zrezygnowałam.

0 / 0

Hej ja również wysłałem tam cv. Jedyne co mnie martwi to fakt oparty z góry za mieszkanie. Proszę o radę. Może ktoś już tam był?

0 / 0

Hey <br /> Poszukuję informacji dot.tej agencji,a dokładnie opinii dot.pracy przy pakowaniu kosmetyków.<br /> <br /> Jeśli ktoś z Was co się, proszę piszcie. Dziękuję <br />

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...