Eman Tours GmbH

UWAGA!!! Ta praca to pralnia brudnych pieniędzy! Kradną z kont a ty dostajesz przelew i każą Ci dalej przelać czyli bierzesz udział w przestępstwie!!! Ja też w to się wplątałem, sprawa jest już zgłoszona na policji. Nie bawcie się w to!!! Dopóki nie zrobicie przelewu wszystko cacy w tyłek wchodzą, a po przelewie przestają się odzywać kontakt się urywa i tylko problemy prawne. Wiem co mówię bo sam się w to wpakowałem!!!! Bądźcie mądrzejsi niż ja!!!

0 / 0

Pytanie, dostał już ktoś z Was od nich wypłatę?

0 / 0

Ludzie! To oszuści! Kradną z kont, przelewają na konta "pracownika", a później każą przekazać dalej! Nie bawić się z nimi w nic! Jeśli ktoś już przekazał pieniądze od nich dalej to wydrukować całą korespondencję i biegusiem na policję!

0 / 0

Witaj Tekla.. Ja też jestem w eman tours i kurde nie wiem o co z tym chodzi niby ok ale te przelewy? Po co.. Wiesz coś więcej bo ja jestem dopiero 3 dzień na umowie u nich.. Będę wdzięczny za odpowiedź Pozdrawiam

0 / 0

Tekla, napisałem na priv.

0 / 0

Wiesz coś o EmanTours? Podziel się opinią na: http://emantours-prawda.cba.pl

0 / 0

To napisałem emaila:)

0 / 0

Pepe, odezwij się do mnie na tekla.sawicka@o2.pl odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

0 / 0

O co chodzi z tymi przelewami? Jak to wyglada ? Bo zastanawiam sie nad podjeciem pracy w tej firmie i troche mnie nie pokoji ilosc osob zatrudnionych na to samo stanowisko. Jakie to sa kwoty tych przelewów?

0 / 0

Jeśli ktoś jest zainteresowany tą pracą to proszę o kontakt na mojego maila zawada.eugeniusz@o2.pl

0 / 0

Witam, ktoś ma informacje na temat tej firmy? jak to wszystko wygląda. zastanawiam się nad aplikacją. Pozdrawiam

0 / 0

i co powiesz cp?

0 / 0

I ja się dołączam do dyskusji na temat tej firmy.Tez zostałem zakwalifikowany na okres próbny. Myślę, że wymiana informacji tylko nam pomoże. Pozdrawiam.

0 / 0

Ja podpisałem 16 czerwca. A możesz powiedzieć na jakim stanowisku i jakie dostałeś zadania ? Kontaktują się z tobą codziennie? No nic to w takim razie skoro nie ma nikt wiadomości to pozostaje poczekać aż minie ten miesiąc i zobaczymy.

0 / 0

Również jestem ciekawy. Umowę mam podpisaną w okolicach 14 czerwca, miesiaca jeszcze nie przepracowałem. Pożyjemy zobaczymy.

0 / 0

Czy ktoś z piszących tutaj przepracował już miesiąc w tej firmie i dostał wypłatę ? Jakie macie wrażenia po czasie jaki tam pracujecie ? ile ogólnie tam pracujecie już ? Nie wiem no ogólnie ja zaczałem teraz pierwszy tydzień dostałem jakies zadanie do zrobienia. Dzownią codziennie rano i po pracy. Również zastnawiam się na ile realne jest to wynagrodzenie i jak to wszystko ma funkcjonować. Umowa na okres próbny podpisana sprawnie i szybko bardzo. Ciekawy jestem jak dyskusja i sytacja będzie się rozwijał.

0 / 0

Moj mail: zawada.eugeniusz@o2.pl

0 / 0

nie wiem, Marconeti może zostawisz jakiś priv?

0 / 0

Co mają na celu te przelewy? Po co my musimy je robić a nie moga powiedzmy ci klienci wysyłać bezpośrednio na konto firmy ?

0 / 0

ogłoszenie w porządku, rekrutacja bardzo sprawna, podpisanie umowy też praca nie warta uwagi, bo na jakim stanowisku byś nie był najważniejsza jest gotowość robienia przelewów, co z wynagrodzeniem nie wiem.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...