Praca jako opiekunka osób starszych.

z tego co wiem to praca jako opiekunka w Niemczech to bardzo opłacalna robota. Nie musisz często znać niemieckiego, żeby tam jechać - tak czytałam na Avanti Medic, można się też u nich starać o niemiecką emeryturę po przepracowaniu określonego czasu.

0 / 0

Witam. Myślę o wyjeździe do Niemiec jako opiekunka osób starszych, zastanawiam się czy skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Na rynku jest wiele agencji pracy mnie zainteresowały oferty z tej strony https://avanti-medic.eu .Mają ciekawe oferty. Ktoś już korzystał z ich ofert? Może mi doradzicie?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
wczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...