Szukam dobrego weterynarza w Krakowie

Też ją polecam. Długo szukam naprawdę dobrego weterynarz, ale się udało.

0 / 0

Pani weterynarz jest naprawdę cudowna! Warto do niej chodzić. Do gabinetu mam 3 km, ale warto dojeżdżać.

0 / 0

Tak, tak. Też tam chodzę z moim kotem i chomikiem. Bardzo przyjemne wizyty. Umie dawać zastrzyki i to tak, że kot się nie wyrywa i nie płacze w niebo głosy.

0 / 0

Do Michaliny Wąsik?

0 / 0

Najlepiej iść na Zachodnią do gabinetu Zdrowie Pupila. Ja tam chodzę z moim kotem i jestem zadowolona.

0 / 0

Szukam dobrego weterynarza w Krakowie. Może znacie jakiegoś, który zna się na kotach. Niestety nie każdy ma do tych zwierząt odpowiednie podejście.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...