Mobbing w nik-pol

Jest jak jest jo sie zwolnił bo misie niechce robic wola zrobic se jesce jednego bajtla i 500 plus haha

0 / 0

Im tylko jedno w głowie. Zawsze tylko seks i seks. Wszystko sie ku temu sprowadza. Nie spotkasz sie ze mną ? Szukaj sobie innej pracy. Nie dasz sie poklepac? NIe możesz liczyć na premię ? NIe pokażesz stanika w biurze ? Jesteś nie potrzebna a na twoje miejsce mamy 100 innych młodych pieknych dziewczyn. Jestes brzydka? Nawet nie podchodz? Gruba tymbardziej. Najlepiej to pokaz biust odrazu. ;)

0 / 0

Im tylko jedno w głowie. Zawsze tylko seks i seks. Wszystko sie ku temu sprowadza. Nie spotkasz sie ze mną ? Szukaj sobie innej pracy. Nie dasz sie poklepac? NIe możesz liczyć na premię ? NIe pokażesz stanika w biurze ? Jesteś nie potrzebna a na twoje miejsce mamy 100 innych młodych pieknych dziewczyn. Jestes brzydka? Nawet nie podchodz? Gruba tymbardziej. Najlepiej to pokaz biust odrazu. ;)

0 / 0

Ja pójdę do gazety bez przesady ile mozna już zaczyna podrywac moje koleżanki!!!!?!!

0 / 0

Siema jest już ok trochę się uspokoiło już mnie tak nie zaczepia chyba ma inną koleżankę. No płakać nie będę.

0 / 0

To niemożliwe ile razy wychodzą dwa w tygodniu tyle widzę od niego z auta. Może to jakiś sexuolog cholernie to wie ale kiedyś był ladniejszy

0 / 0

Hej mam nadzieję że niebawem będzie jakiś nowy majster bo ten już jest tak staż ry że i tak pójdzie zaniedlugo na emeryturę i żeby się spotkać z nim nie trzeba naprawdę dużo.

0 / 0

Moja dziewczyna wszystko mi powiedziała. Spotykamy się i porozmawiamy jak prawdziwi mężczyzni. Oszczędzaj już na nowa proteze.jak ona zajdzie wciąż to ci nawet proteza nie pomoże.

0 / 0

Moja dziewczyna wszystko mi powiedziała. Spotykamy się i porozmawiamy jak prawdziwi mężczyzni. Oszczędzaj już na nowa proteze.jak ona zajdzie wciąż to ci nawet proteza nie pomoże.

0 / 0

Ja powiem że mi to nie przeszkadza. Lubię się z nim raz na tydzień przespać. Dla mnie to przyjemność. Ja nie mam faceta. Pozatem wszystko mam za darmo i żadnych problemów nie mam. Wiem że życie jest krótkie a ja zawsze chciałam być kochanka majstra. To takie fajne niebezpieczne i kręci mnie. Przeważnie spotykamy się w lesie i robimy to w autku pięknie mogę krzyczeć i jest super. Pozatem on jest kasiasty i zawsze kilka stowek na nową torebkę rzuci. Więc czemu nie dziewczyny czemu nie same korzyści jak on to mówi w sumie są trzy minusy. Po pierwsze mogę zajść w ciążę, po drugie może kiedyś przestanę chcieć bo poznam faceta i wtedy mnie napewno wywali.po czwarte mogę się do niego przyzwyczaić za bardzo i jak on mnie zostawi dla lepszej to będzie ciężko się pozbierać! Ale narazie jest ok.

0 / 0

Ja mam szczęście bo wszystko jest nagrane mam dwa w jednym czyli radość i przyjemność z pożytecznym. Sorry to trzy ale przecież jesteśmy takie głupie jak oni to mówią więc pomóż udawać mądra. Szantazuje go tak to piękne uczucie oczywiście mam dużo kopii zapasowej na wszelki wypadek może zwinny to on jest ale niezbyt duuzy a wy jak myślicie dziewczyny? Odrazu mam lepszy humor oby tak dalej. Boje się że się we mnie zakocha chociaż mówi że już to zrobił. Żal mi go no cóż przynajmniej mam wszystko co chce i kiedy aż strach pomyśleć co jeszcze mogę zadać. Przecież jak to wyjdzie na jaw to on jest skończony! Ja też cię kocham.

0 / 0

Tak ja wiem oni powinni wyjechać tam do tych swoich Piekar zpowrotem bo u nas w Rudzie Śląskiej to długo nie Zagrzeja szkoda bo myślałam że będzie kaj robić a tu zaś lipa. :* tym facetom to ino jedno w głowie ja. %%i:*:,) :*

0 / 0

Tak ja wiem oni powinni wyjechać tam do tych swoich Piekar zpowrotem bo u nas w Rudzie Śląskiej to długo nie Zagrzeja szkoda bo myślałam że będzie kaj robić a tu zaś lipa. :* tym facetom to ino jedno w głowie ja. %%i:*:,) :*

0 / 0

Dziękuję za odpowiedzi ja osobiście zawsze tak podejrzewałam że coś jest nie tak dopiero jak jeden mi krzyknął na hali pytając czy jestem taka głupia czy tylko udaje zrozumiałam jak bardzo można stać się $$kurwy$synem.

0 / 0

Tam to jest częste mój przyjaciel mówił jak kilka razy do miesiąca wychodzi dziewczyna z nim z garażu wieczorem.

0 / 0

Cześć słyszałam że niektóre dziewczyny są traktowane jako prostytutki ale nie wszystkie bo niektóre są traktowane jako wyjątkowe prostytutki. Sam widziałem.

0 / 0

:*:, *to najlepsza recepta na zło. Kawałek lub dwa starcza kiedyś tak było. Zaraz lepsza atmosfera i gadka też inna. Nr telefonu na karteczce no ja myślę że to jest molestowanie a wy??

0 / 0

Mi również zdarzyło się go bliżej poznać. Niestety nie mogę powiedzieć zbyt wiele bo do zbliżenia tak jak sobie życzył nie doszło. Mam nadzieję że nie zostanę przed wyborem zwolnienie czy randka. :****:*,,

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

Tak się składa że Mnie również dał swój nr telefonu i pomrugal do mnie dwa razy!! Myślałam że mi się wydaje ale chyba nie!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
4 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...