Wózkarz w Ellert

W sumie nie obraziłbym się jakbyś mi napisał ile dokładnie dają :P No nic. Składam papiery i zobaczymy jak się sprawa potoczy. Dzięki za info.

0 / 0

Wiesz praca jak praca. Jeździsz po hali czy magazynie i rozkładasz produkty na odpowiednie miejsca ewentualnie podwozisz do maszyn. System 3 zmianowy więc pracujesz o różnych porach ale to bym dał in + bo jak się będziesz dobrze dogadywał to jest szansa że jak będziesz potrzebował w dzień coś innego zrobić to możesz zawsze się jakoś o to dogadywać. Warunki są całkiem niezłe, masz umowę o pracę i na początek trochę więcej niż najniższa krajowa więc raczej jest to ok, przynajmniej na początek. Nastaw się na to że na noc będziesz musiał przychodzić wypoczęty, nie chlać % tylko kawę albo energetyki. Jeśli mieszkasz jeszcze gdzieś w pobliżu to nawet lepiej bo nie będziesz marnował kasy na dojazdy. No i co najważniejsze nie masz wymaganych nie wiadomo ilu lat stażu (bo cię do wszystkiego przyuczą) czy nie musisz być specjalnie młody.

0 / 0

No to zrozumiałe że wszystko wyjdzie w praniu ale mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat żeby podjąć decyzję. Dostałem ostatnio w swoje ręce kilka ofert pracy na podobne stanowiska i cośnicoś już wiem dla tego chcę sprawdzić każdą z tych opcji i ostatecznie podjąć decyzję która będzie dla mnie najkorzystniejsza.

0 / 0

No tu kwestie rzeczywiście są podzielone. Ludzie często jak wylecą z roboty to wylewaja całe hektolitry pomyj na firmy. Tutaj masz podobnie. Najlepiej będzie jak sam się przekonasz.

0 / 0

Witajcie. Mam pytanie. Słyszałem że w drukarni Ellert poszukują kogoś na stanowisko operatora wózka widłowego. Co wiecie na temat tej pracy, ile są skłonni płacić jak to wygląda i jak kierownictwo jest nastawione względem szarego pracownika? Przyznam szczerze że szukałem jakichś konstruktywnych opinii na temat firmy ale nigdzie nie mogę znaleźć sensowniejszych konkretów. Jest bardzo wiele sprzecznych opinii i nie w którą stronę powinienem się bardziej zwrócić. Czy ta praca się opłaca czy nie?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...