Praca introligatornia Ellert drukarnia

Ok. Idę na rozmowę w pn i zobaczymy co mi zaproponują dzięki że trochę rozwiałaś moje wątpliwości :)

0 / 0

Dzienne zmiany są w zasadzie jak wszędzie. Nocna jest bardziej wymagająca ale masz czas żeby pójść napić się kawy i jakoś przetrzymać. Jak wkręcisz się w pracę i zagadasz po drodze to czas upływa nawet całkiem szybko byle byś poszła wypoczęta ale nie będę cię zachęcać. Najlepiej zrobisz jak spróbujesz. Złóż tam swoje CV i sama się przekonaj, tylko napisz mi później czy się udało i jak ci się podoba? Powodzenia :)

0 / 0

A jak wyglądają tam warunki pracy? W sensie jak to jest tak pracować bo piszą tam że praca jest w systemie 3 zmianowym a ja wcześniej nigdy tak nie pracowałam i nie wiem jak to może działać w praktyce?

0 / 0

Co do atmosfery to zależy od ludzi. Jak ja tam trafiłam to przyjemnie mi się pracowało w zespole w którym byłam ale wiesz jak to jest. Każdy ma inny charakter i wszystko jest bardziej indywidualne. Co do opcji awansu to jak trochę popracujesz to masz możliwość dostania lepszego stanowiska ale to też zależy jak będzie ci szło, jak szybko przystosujesz się do tego trybu pracy i jak wiele w jakim czasie się nauczysz. Masz już jakieś doświadczenie w takiej pracy? Byłoby pomocne.

0 / 0

No to rozumiem ale jakbyś mogła powiedzieć mi conieco więcej na temat atmosfery, możliwości ewentualnego awansu itp? :P

0 / 0

Pracowałam tam kiedyś więc mogę ci conieco opowiedzieć na ten temat. Najważniejsze chyba jest to, że płaca jest całkiem dobra w porównaniu do tego co oferują teraz od jakiegoś czasu na rynku. Masz możliwość awansu po jakimś czasie i co najważniejsze umowę o pracę. Razem ze mną w zespole pracowało też parę pań w starszym wieku które chciały trochę dorobić do emerytury więc też chyba nie ma większego znaczenia ile masz lat czy jakie masz wykształcenie. Ważne byś miała chęć do pracy i była uczciwa. :)

0 / 0

Czy warto tam iść do pracy? Widziałam że szukają ale nie mam pojęcia jak tam jest, opinii też za dużo nie ma i mocno rozbieżne... ???

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...