Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Tutaj a.kita@euco.pl jest adres do faceta, który zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Jest to agent z EuCO. Można śmiało do niego pisać.

0 / 0

WOW! No to się to naprawdę opłaca. Masz pomoc prawną praktycznie za free. Pewnie jakby oni nie wzięli sprawy, to klient dostałby figę z makiem.

0 / 0

Biorą procent określony w indywidualnej umowie od odzyskanego odszkodowania. Jak nic nie odzyskają to nic się im nie płaci.

0 / 0

A jak to wygląda cenowo? Walczę od roku z ubezpieczycielem o pieniądze, ale jak na razie jestem na straconej pozycji.

0 / 0

Zgadza się. To bardzo dobra firma. Mi bardzo pomogli, kiedy walczyłam z ubezpieczycielem.

0 / 0

Najlepiej zgłoś się do EuCO. Oni udzielą ci odpowiedzi na to pytanie i ewentualnie ci pomogą. Z tego co wiem, to odzyskują odszkodowania i to naprawdę spore.

0 / 0

Ktoś może mi powiedzieć skąd dostać odszkodowanie za wypadek skoro siedziałam jako pasażer w samochodzie sprawcy? Czy w ogóle mi się coś należy?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
wczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...