Pakowanie zabawek Niemcy

Jeżeli szukasz ofert pracy za granicą,to warto zerknąć także na stronę SzukamPracy.pl gdzie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie,to pewne i wiarygodne źródło.

0 / 0

Marlena - 2015-11-26 10:12:14Ja byłam na produkcji przy zabawka z Silverhand w tamtym roku, praca nie za ciężka, zarobki ok i mieszkanie zapewnione. Jak tam skończyła się praca to zaproponowali mi innąMogłabyś podać namiary na firmę?

0 / 0

Marlena mogłabyś dać nam jakieś namiary na prace w niemczech

0 / 0

Ja byłam na produkcji przy zabawka z Silverhand w tamtym roku, praca nie za ciężka, zarobki ok i mieszkanie zapewnione. Jak tam skończyła się praca to zaproponowali mi inną

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Witam, czy ktos otrzymal propozycje pracy przy pakowaniu zabawek w Niemczech. Czy ktos z okolic Wroclawia wybiera sie tam. Prosze o kontakt Dariusz1508@interia.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...