InfoPomoc o einfach-losungen|polnische-arbeiter

Ja przez Einfach pracowałam przy kwiatach niedaleko granicy z Honadią. Do tej pory mile wspominam ta prace i zarobki.

0 / 0

..bo to sa ogloszenia dla frajerów.Wysyłacie jak te glupki swoje dane osobowe. Zadna szanujaca sie firma zarejestrowana legalnie nie daje adresu emial zaczynajacego sie od poprostu. Ale tak jest z durnymi polaczkami.Wysyłajcie dalej

0 / 0

Byłem pod adresem tej firmy i jest tam tylko bar a nad barem mieszkania prywatne żadnego szyldu z nazwą tej firmy.

0 / 0

Dokładnie mam to samo wysyłam zgłoszenie na podanego maila ale wraca i jest info ze nie ma takiego adresu.

0 / 0

Zgadzam się z tą opinią. Ogłoszenia non stop zero odzewu i nie można ich w żaden sposób odnaleźć.

0 / 0

Widzę wiele ogłoszeń od tej "firmy" ale cv z tego co mi wiadomo odbijają się od nich bez echa. Wygląda mi to na "kolekcjonerów danych" choć mogę się mylić.

0 / 0

Czy umowa jest zawierana na niemieckich warunkach? Jak jest z wypłata tygodniówka czy raz w miesiącu? Czy pomagają załatwić fiskalny numer niemiecki i konto np w sparkasse? pozdrawiam

0 / 0

Witam masz może jakiś kontakt do tej firmy? Bo dobrze są ukryci i tylko email podają...

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Ja pracowałem kiedyś na magazynie z agencji einfach losungen praca generalnie spoko ale zakwaterowanie marne. Zrezygnowałem po 3 miesiącach.

0 / 0

Hey. Proszę o info na temat tych pośredników/agencji, bo nie mogę nigdzie znaleźć nic o nich. Oferują pracę bez języka na różne stanowiska polnische-arbeiter@clerk..com oraz einfach-losungen@germanymail.com (usunięte przez administratora)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
19 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...