NIemcy - godne polecenia biura , agencje pracy

Ja polecam Agencję http://www.aktivmed24.pl oni rekrutują do pracy w Niemczech jako Opiekunki i są na prawdę uczciwi i jedni z lepszych. Byłam z nimi na kontrakcie już kilka razi i przede wszystkim pieniądze miała zawsze na czas a to jedne z najważniejszych punktów.

0 / 0

Witaj, ja jeździłem z Medipe ale do opieki nad osobami starszymi, praca nie łatwa to musze przyznać ale rekompensują to pieniądze bo zarabiasz na czysto. odchodzą Ci koszty jedzenia, spania i zwrócili mi też za podróż. Zawsze to początek żeby się gdzieś zaczepić.

0 / 0

Witam czy zancie godne polecenia, sprawdzone i rzetelne biura, agencje pracy które wysyłają do pracy w NIemczech ??

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...