umowa zlecenie

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Czy któraś z opiekunek ma podpisaną umowę zlecenie z Pronobel. Ja mam podpisane dwie umowy ,jedną na kwotę 100zł i druga na kwotę 900eur. Sprawdziłam sobie w ZUS-ie moje składki rentowe i emerytalne i mam płacone od kwoty 100zł.Ta pierwsza umowa wiąże się z reklamą dla pracodawcy,ale nie dostałam żadnych ulotek reklamowych. Jak rozpoczynałam współpracę z firmą ,to nie było żadnej mowy o reklamie i dodatkowej umowie. Teraz już wiem co jest grane.Będę z nimi rozwiązywać pierwszą umowę i zobaczymy co będzie dalej.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.